הגדלת המכירות וחיזוק השיווק בעסקים

איך משפרים את המכירות בעסק?

תחום המכירות ותחום השיווק הולכים יד ביד מכיוון שמטרת השיווק היא למכור יותר כדי להרוויח יותר. שניהם מהווים בסיס חיוני לבנייתו, פעילותו ושגשוג של העסק. עסקים רבים אינם פועלים על פי תוכנית מסודרת ושיטת עבודה ולכן המכירות והשיווק אינם מביאים לתוצאות הרצויות. זה בדיוק מה שתוכלו להשיג בתהליך הייעוץ איתנו, כאשר אנו שמים דגש חזק על שיפור המכירות ומערך השיווק.

צפה בסרטון: איך להגדיל מכירות בעסק

שיפור המכירות בעסק בעזרת המומחים שלנו

כל עסק מכל תחום צריך להעמיד את שיפור המכירות כיעד חשוב המתפתח ומתקדם באופן מתמיד. על מנת להשיג את המטרה החשובה הזו אנו מלווים אתכם ומסייעים ביישום מספר צעדים מרכזיים.

1. נותנים לכם תמונה מדויקת

אנו מתחילים עם ניתוח יסודי ומקצועי של המצב הנוכחי של המכירות. לדוגמא: היקפי המכירות שיש היום, איך מוכרים ואיפה, מהי שיטת העבודה, תסריט שיחת המכירה, מהם אחוזי סגירה מסך הפניות, מחירי מכירה, רמת הרווחיות של המכירות, מכירה ממוצעת ללקוח, עלויות אנשי המכירות ועוד. התמונה שתתקבל תאפשר לנו להבין את הבעיות המרכזיות ואת דרכי הפעולה האפשריות, ואנו נספק המלצות ותובנות לשיפור. בהתאם לכך נבנה תוכנית עסקית עם יעדים ולוחות זמנים ברורים, ותחזית מכירות מקצועית. עם התוכנית הזאת אנו יוצאים לדרך של הגדלת המכירות באופן מסודר, להבדיל מיריות באפלה.

2. אין עוד עסק כמו שלכם 

זה לא מספיק שאתם עושים טוב את הדברים. בשביל להגדיל מכירות צריך גם לספר עליכם בצורה נכונה ללקוחות. לכן אנו מסייעים לפצח את הבידול של העסק, לבנות את הסיפור שניתן לספר עליו, כך שהלקוחות יבינו שיש רק שירות, מוצר ועסק אחד כמוכם. בין היתר אנו בודקים את תפיסת הלקוחות היום, בעיות שהמוצרים שלכם פותרים עבור הלקוח, היבטים שמבדלים אתכם מהמתחרים כמו מחירים, חוויית קניה, מיקום ועוד. כמובן שאנו מדגישים את מה שמדבר אל ליבם של הלקוחות, תוך יצירת סיפור חיובי ונכון שמגדיל את הסיכוי לסגירת מכירות.

3. מחזקים את מערך המכירות 

אנחנו נבנה עבורכם כלים מקצועיים להגדלת מכירות שיעשו הבדל גדול; בניית תסריטי מכירות אפקטיביים, אימון והדרכת אנשי המכירות, הגדרת יעדים ומטרות ברורות, וכן הלאה. גם נוודא שאנשי המכירות שלכם מכירים היטב את אסטרטגיית השיווק הכללית, מקבלים אימונים והדרכות, זוכים למשובים שמחזקים ומשפרים אותם, ובכלל – יודעים לנהל תהליכי מכירות באופן אפקטיבי עד סגירתם. בכל נקודה שנזהה בעיה או חיסרון במערך המכירות, נדע לתפור את המענה המתאים.

4. מקפיצים את המוטיבציה של אנשי המכירות בעסק 

אם נגלה שהמורל של אנשי המכירות לא בשמיים, נדאג לבצע את ההתערבויות המתאימות. ייתכן שנמליץ על מעורבות של אנשי המכירות בבניית תוכנית עבודה שיווקית להגדלת, על צעדים שמחזקים את תחושת העצמאות, היוזמה וקבלת ההחלטות שלהם, נעזור בקביעת מסגרת יעדים כמותיים עם רמת אתגר מתאימה, נסביר לכם כיצד מספקים משובים אישיים ופומביים לחיזוק המוטיבציה, נעזור לפתח את גאוות היחידה של הצוות, נמליץ על תמריצים חומריים ורגשיים ועוד.

5. ליישם שיטות מכירה מתקדמות 

אנחנו לא דוגלים בלמכור בזול אלא למכור ולהרוויח כמה שיותר. לפעמים ולפי תוכנית מסודרת נעשה מבצעים והנחות כאמצעי להגדלת המכירות, ונראה לכם איך משתמשים בכלי הזה באופן חכם בלי להגזים. בין היתר ניקח בחשבון את הרווחיות האמיתית של המוצרים, נבין האם רוצים להביא לקוחות חדשים ו/או לשמר לקוחות קיימים, מה עושים המתחרים שלכם, כיצד תשפיע ההנחה על מיתוג העסק, וכדומה. גם נבחן את התמחור של מוצרי ושירותי העסק, ובמידת הצורך נבצע תמחור מחודש, מקצועי ואפקטיבי.

6. גיוס אנשי מכירות תותחים 

במידה ונחליט שצריך לגייס אנשי מכירות חדשים תוך הגדרת התפקיד, יעדים, תהליך ההכשרה ובתוך כך, נבנה את המשכורת של תותחי המכירות החדשים שלכם בהתאם לאחוזים מהמכירות ולפי מדרגות.

שיפור וחיזוק מערך השיווק בעסק

שיווק נכון ואפקטיבי הוא מרכיב חיוני בכל עסק, המבדיל לא פעם בין הצלחה לכישלון. גם כאן אנו מלווים אתכם ומסייעים לבצע את הצעדים הדרושים, תוך בניית אסטרטגיה שיווקית ברורה ויישום הצעדים הנגזרים ממנה בתוכנית שיווקית מדויקת הכוללת יעדים ותקציב. חשוב להבין שעם תוכנית זו מגיעים למשרד הפרסום והוא מוציא לפעול על בסיס התוכנית שבנינו עבורכם עם תקציב מדויק יעדים ברורים.

1. מכוונים אתכם אל המטרה

בתור התחלה נגדיר את יעדי העל של השיווק, כמו הגדלת מכירות והכנסות, הגדלת חשיפה ומודעות לשירות או מוצר, הגעה לקהלים חדשים וכדומה. מכאן נמשיך להגדרת מטרות שיווקיות ספציפיות, אשר ישמשו גם למעקב אחר תוצאות התוכניות השיווקית, כמו חדירה לשוק חדש, שיפור מכירות של מוצר קיים, הפצת מוצר חדש וכדומה. את השגת המטרות נגדיר לפי לוח זמנים ונדאג שיהיו כמה שיותר יציבות, להבדיל מהחלפה תכופה שלהן.

 2. לפעול חכם, נכון ומסודר –

על בסיס מחקר שוק והיכרות עם העסק שלכם, נבחר בין דרכי הפעולה השיווקיות על היתרונות, החסרונות, הפוטנציאל והסיכונים שלהן. נתעדף את האופציות הטובות ביותר לפי התאמה לפעילויות העסק ולמשאביו, לוחות זמנים, השוואה למתחרים, הבידול שלכם, התאמה לקהל היעד, מידת ההשקעה הנדרשת, פוטנציאל הרווחים והחשיפה, ועוד. לאחר שבחרנו את הדרך הטובה ביותר נפתח אותה לאסטרטגיה שלמה, הכוללת את המסרים והערכים המובילים, את התמחור, ערוצי השיווק וההפצה, הגורמים המבצעים, ועוד.

3. פלטפורמות שיווק שעושות את העבודה

את ערוצי השיווק הספציפיים נבחר לפי קהל היעד, סוג המוצר, הגדרות התקציב והשוק בו העסק פועל. הדגש יושם על פלטפורמות שממקסמות את פוטנציאל השיווק והמכירות, וכמובן כאלו שניתן לבצע בהן מדידה של תועלת הפרסום לעומת ההשקעה. כידוע, ישנם ערוצי פרסום רבים כגון קידום של האתר בגוגל, קידום ממומן, פרסום ושיווק ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, יוטיוב, טיק טוק ועוד. זאת לצד אמצעים נוספים כמו מועדון לקוחות, ניוזלטרים וכיוצא בזאת. אנו נבדוק את כלל האפשרויות ונמליץ על הטובות והמשתלמות ביותר עבורכם.

4. קמפיין שיווק שמצליח

ביחד נחליט על קו שיווק ופרסום מגובש המעביר את מסרי העסק ומתאים למדיניות השיווקית ולקהל היעד שלכם. למשל, אפשר ללכת על קמפיין מרשים וגדול היוצר הרבה רעש תקשורתי ומחייב אתכם לתת מענה לכמות לקוחות גדולה. מצד שני, נוכל ללכת על הפצה הדרגתית דרך רשתות חברתיות וערוצים נוספים, המובילה לאורך זמן לבניית תדמית של מותג מומלץ ואמין. שימו לב: מיתוג העסק הוא הרבה יותר מלוגו! מדובר במכלול הערכים המייצגים את העסק ומתאימים לקהלי היעד שלו, מבדלים אותו ממתחרים ומאפשרים לזהותו ולהזדהות עימו. מיתוג מוצלח לטווח ארוך ואנחנו פה בשביל לבנות את הדברים באופן מקצועי

5. מקסימום לקוחות במינימום עלויות

אנו נכוון אתכם לדרכי שיווק אפקטיביות מאוד, בעלויות נמוכות עד אפסיות. למשל, נעזור לכם לבנות שיתופי פעולה עם עסקים בתחומים משיקים ודומים לשלכם. העיקרון הוא שהם מעבירים לכם לקוחות ואתם מעבירים בתמורה אחוז מוסכם מתוך מכירות. המומחים שלנו יסייעו באיתור ופנייה לעסקים רלוונטיים, ובבניית הצעה אטרקטיבית עבורם שתהיה כמובן רווחית עבורכם. בנוסף, נוכל להמליץ על דרכים רבות אחרות לשיפור המכירות והשיווק ללא עלויות. 

6. בונים לכם תקציב שיווק מסודר

בניית תקציב שיווק היא לא רק חיבור של כל ההוצאות על אפיקי הפרסום השונים. צריך לבצע הערכות מדויקות ככל הניתן של מכירות צפויות, להבין את האפקטיביות של ערוצי הפרסום השונים, ולבנות תקציב המאזן בין המטרות שהוצבו ובין יכולותיכם הכלכליות. אנו נבנה לכם תקציב שיווק מסודר וברור המתייחס בין היתר למצבו הכלכלי של העסק, ההוצאות וההכנסות הצפויות, מצב התזרים ועוד. בעסקים חדשים נבנה את התקציב ממש מההתחלה, ואילו בעסקים קיימים נתבסס על נתוני תקציבים מהעבר.

לסיכום

לאורך השנים סייענו למאות רבות של עסקים לחזק את המכירות ולשפר את מערכי השיווק שלהם. השילוב שבין ידע כלכלי נרחב, היכרות מעמיקה עם עולם השיווק העדכני, וניסיון רב מהשטח בעולם המכירות, עומד גם לרשותכם. לתיאום שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות, פנו אלינו בטלפון 035377088  או בווטס אפ או בהודעה.

ירון לוי

יועץ עסקי מהמובילים בישראל, כלכלן מומחה, והבעלים של חברת "לוי יועצים" אשר ליוותה בהצלחה מעל 1000 עסקים, בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

Roy GorenRoy Goren ★★★★★ ירון ממש מומחה בייעוץ פיננסי לעסקים, מבין את כל הנושאים הקשורים ישירות ועקיפין להוצאות וניהול כספי של העסק. גם נכנס לעובי הקורה בנושאים ביתיים שמשפיעים על כלכלת העסק. הוא בודק את כל הנושאים הקשורים לכלכלת העסק כאילו היה שלו. מביא פתרונות פשוטים ויעילים לשיפור מיידי של המצב הכלכלי. מאוד יסודי ועינייני. אדם נעים וזורם- מדבר בגובה עיניים, בשפה ברורה וישירה. מומלץ מאוד.אלעד לויאלעד לוי ★★★★★ Eyal GalEyal Gal ★★★★★ הגדולה של יועץ היא לדעת לפשט רעיונות מורכבים ולהסביר אותם בצורה הכי ברורה שיש. ירון עשה איתי עבודה מקצועית שעזרה לי לבנות מסלול נכון לעסק שלי ולהתקדם קדימה. מומלץ בחוםOrel RazOrel Raz ★★★★★ חברים יקרים תרשו לי להציג בפניכם את ה-אדם שהולך לשנות לכם את החיים, מר ירון לוי היועץ מספר אחת היום!הגענו לירון עסק מפרוק ושבור מכל בחינה שהיא עם מחזורים עלובים והצלחנו לשלש את ההון שלנו בעזרת ליווי אישי וצמוד שאין דומה לו.לאחר ליווי של 2 יועצים כושלים אני רוצה להמליץ על ה-יועץ הכי טוב שיש היום באמת שאפו גדול - תודה רבה לך ירון 🥰יהונתן חיויהונתן חיו ★★★★★ ירון הוא מקצוען אמיתי.לאחר סבב של התרשמות מול יועצים ידעתי שאיתו אני יעשה תהליך.בעז נחזור לתהליך בהקדם,תמשיך בעשיה מבורכת כמו שאתה יודעת לעשות!רונן מרדכירונן מרדכי ★★★★★ יכולת הבנה של העסק ברמה מאוד גבוהה ובמהירות!! ללא ספק החלטה נכונה עסקית לפנות אל ירון,מאיר את הזרקור לדברים החשובים בעסק , יכולות לפתור בעיות מתוך מחשבה ונסיון והכי חשוב יש תוצאות!!שרית אלתרשרית אלתר ★★★★★ ממליצה בחום. הייתי מאד מרוצה מהתהליך. הגעתי לירון בשביל יעוץ פיננסי ובניית תמחור לעסק חדש שאני מקימה. ירון עזר לי בבניית התמחור, הבנת כל המרכיבים שאני צריכה לקחת בחשבון בתהליך היצור, נתן לי המון טיפים בפן העסקי מעבר להיבט הפיננסי ועזר לסדר את הראש ולקבל זווית ראיה נוספת ואחרת.Kleiman OritKleiman Orit ★★★★★ נופר נהרינופר נהרי ★★★★★ ספיר מנצורספיר מנצור ★★★★★ הגענו לירון דרך המלצה של חבר טוב שלנו ומהרגע הראשון הוא עזר כיוון תמך והיה שם לצידו בכל דבר ! מקצועי יודע לדבר ובמיוחד יודע להקשיב מרוצים מאוד וממליציםDanny JadowskyDanny Jadowsky ★★★★★ יועץ עסקי מצוין.מאוד מנוסה.מומלץ בחום!eyal suhereyal suher ★★★★★ שמי אייל ובבעלותי סוכנות תרגום. הגעתי לירון לוי דרך המלצה. ירון מלווה את העסק שלי בחצי שנה האחרונה. בזכותו ייצבתי את הניהול העסקי והפיננסי של העסק. מאוד מרוצה מהמקצועיות של ירון ומהמחויבות שלו להצלחת העסק שלילסיכום אני ממליץ בחוםSimcha KleinSimcha Klein ★★★★★ ממליץ בחום על ירון.קיבלנו הכוונה דיוק במודל העסקי והמון טיפים שלקחו את העסק שלנו קדימה.Saar RamSaar Ram ★★★★★ ממליץ בחום על ירון!עברתי עם ירון תהליך של למידה בנוגע לניהול העסק שלי .ובדרך קבלתי עוד הדרכות וטיפים שלא ידעתי אפילו לבקש אותם. קבלתי תמורה ממש טובה ואני ממליץ על ירון בחוםמודה לך ירון ובטוח שנמשיך עוד לעבוד ביחדTomer GlerenterTomer Glerenter ★★★★★ ירון עשה איתי עבודה מקצועית ואפקטיבית. הבין את מבנה העסק והצרכים שלו במהירות ונתן פתרונות יעילים ויצירתיים. ממליץ עליו בחום!Shlomo MankadiShlomo Mankadi ★★★★★ התחלתי עם ירון תהליך של קידום עסקי וקצת סדר בבלגן שהיה לי בעסקאני חייב להגיד לכם הבחור מקצועי ויודע בדיוק מה הוא עושהתוך חודש מהפגישה הראשונה שלנו כבר ראינו שינוי בתזרים של העסק ובכל ההתנהלות פשוט עשה לי סדר לימד אותי להתנהל נכון יותר והכי חשוב העלה לי את ההכנסות החודשיות בכמה עשרות אחוזיםאחרי תהליך של 3 חודשים העסק נמצא כבר במקום אחר ורק צומחמה שלא פחות חשוב כל התהליך היה כייפי ומהנה ירון מקצועי ויודע את העבודהאני ממליץ בחום לעסקים שרוצים ליווי אישי לעסק לא לחשוב פעמייםפשוט לוי ייעוץ עסקי!paz cohen zedekpaz cohen zedek ★★★★★ ייעוץ ברמה גבוהה איש מדהים תמיד זמין ושמח לעזור מומלץ מאוד !מיה ביטון אדריכלות ועיצוב פניםמיה ביטון אדריכלות ועיצוב פנים ★★★★★ ממליצה בחום על ירון !!!ירון יועץ עיסקי בגובה העיניים מכיר את השטח ומספק טיפים ועצות פרקטיות למימוש ומיקסום הפוטנציאל העיסקי. אני נהנתי מהשירות של ירון ושמחה שיש לי את האפשרות להתייעץ איתו בכל דילמה עיסקית שיש לי :)Amit Ben arieAmit Ben arie ★★★★★ מומלץ בחום!הגענו לירון עם רעיון וחלום והוא עזר לשים אותנו על המסלול הנכון בדרך להגשמתו.ירון עזר לנו לגבש את הרעיון, לתרגם אותו למספרים, הביא נקודת מבט נוספת וחשובה והמון מידע מהניסיון שלו בתחום. הכי חשוב, עזר לנו לתכנן נכון את העסק, הכין אותנו להרבה דברים שלא יכולנו לצפות בעצמנו, וכשהיה צריך, גם הוריד אותנו לקרקע.בנימה אישית, ירון עשה רושם מקצועי והכל תוך יחס אישי ואכפתיות.Raviv ShemeshRaviv Shemesh ★★★★★ היועץ העסקי שלי כבר למעלה משנה, לקח אותנו למקום שלא חשבנו שנגיע אליו תוך זמן ככ קצר. מקצוען, אין מיליםAmit GosherAmit Gosher ★★★★★ רבע שעה אל תוך הפגישה הראשונה שלי עם ירון התרווחתי אחורה בכסא שבמשרדו,הבנתי שהגעתי למקום הנכון ובעיקר לאיש הנכון.הרגשתי שיושב לפני לא רק אדם שיודע להכניס מספרים לטבלאות אקסל אלא גם בן אדם שמבין מי יושב מולו,מי הם הלקוחות של העסק ומהי הדרך הנכונה ביותר להפוך לעסק רווחי.לא טעיתי,כמה חודשים בתהליך הליווי וכבר רואים תוצאות.והכל נעשה בסבלנות,במיומנות,בצניעות ובמקצועיות.הצטערתי שלא אליו קודם.עמית גושר-צלם אדרכלות.Michael KrijevskyMichael Krijevsky ★★★★★ הגענו לירון אני ובת זוגתי כאשר כל מה שיש לנו זה רעיון, לא ידענו איך לייסם אותו, מה נדרש עבורו ומאיפה בכלל להתחיל. ירון מהר מאוד "סידר לנו את התמונה". הסביר באופן מאוד נגיש כל דבר ונושא.והכי חשוב בעיניי לאורך כל הדרך ירון לא ניסה לייפות את המציאות, התייחס לכל נושא באופן מאוד שמרני, לרבות סימולציות של תרחישים פסימיים ודרכי התמודדות איתם.חייב להגיד שמדובר במקצוען אמיתי!כעבור מס מפגשים מועט, ראינו תוכנית פעולה ברורה, הבנו מה עלינו לעשות ובאיזה סדר.ירון צייד אותנו בעצות זהב! (לא מגזים), היה אכפתי ומאוד מעורה בכל התעליך שלנו.ממליץ בחום להגיע לפגישה עם ירון - עצות זהב.הקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקההקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ★★★★★ מספר 1 בתחוםמומלץ!!!ראם ובניראם ובני ★★★★★ העסק עבד אבל לא כמו שכתוב בספריםהגענו לירון הוא ליווה אותנו במשך 9 חודשיםמקצועי, אמין, אכפתי היום אחרי התהליך עם ירון אני יכול להגיד שהשמיים הם הגבולתודה על הכל ירוןרחלי שלוםרחלי שלום ★★★★★ זכינו להכיר את ירון לפני קצת יותר מחצי שנה.לפני הכל אשיות מקסימה ומאירת פנים.ירון איש מקצוע אמיתי בעל ניסיון רחב ומקצועי מאוד.בעל כלים רחבים בתחוםמה שנתן לנו להצעיד את העסק למקום טוב יותר מקצועי ומנוהל מאוד.המון תודה לירון על הכלנריה ורחלירוני בארירוני בארי ★★★★★ ירון יודע לנתח את העסק ולבנות אסטרטגיה לגדילה והצלחה.בזכות ירון העסק שלי מתרחב ומצליח.ממליץ מאד על ירון .Noa SelaNoa Sela ★★★★★ ירון מלווה אותנו במקצועיות ומסירות, כבר מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. אנחנו מחכים לפגישות עם ירון וכל פעם יוצאים בהרגשה טובה עם תובנות ומסקנות חדשות.ירון זמין לכל שאלה, בכל זמן, סבלני ונדיב!אני ממליצה בחום על היעוץ העסקי של ירון!Yossi BeharYossi Behar ★★★★★ מומלץ בחום !אסף דדושאסף דדוש ★★★★★ Ilai SpakIlai Spak ★★★★★ ממליץ בחום ומניסיון על תהליך ייעוץ עם ירון, מיקד אותי מאוד ובתהליך צמיחה ושיפור תמידי. תודה רבה!tzvika avisartzvika avisar ★★★★★ פשוט תותח!🙏Noam Ohev ZionNoam Ohev Zion ★★★★★ ירון הוא פשוט מקצוען, הוא יודע לאבחן במקצועיות איפה צוואר הבקבוק של העסק, מה החוזקות ומה החולשות ולשים על זה את האצבע מהר מאוד.הגעתי לירון עם רווחיות ברצפה והרבה מאוד כאבי ראש, אחרי הליווי איתו כאבי הראש ירדו והרווחיות בעסק עלתה.תודה לך ירון, אני בטוח שאחזור בקרוב לקפיצה הבאה 🙏Omri BlutsteinOmri Blutstein ★★★★★ ירון מספק ייעוץ עסקי בצורה מאוד חמה, ביתית ומקצועית ביותר!שם לך את הדברים על השולחן ונותן הרבה מוטיבציה להמשך הדרך, מאמין בך ויודע לפשט את כל העולם העסקי המורכב.מדבר איתך כאילו באת לשבת אצלו בסלון לכוס קפה, בגובה העיניים עם העיניים קדימה,באמת אחלה של יועץ! :)Erez SwissaErez Swissa ★★★★★ לכל מי שמחפש ייעוץ , הכוונה ולפעמים גם פסיכולוג ירון לוי הוא הבחירה הנכונה. הגענו אליו בשלב קריטי בעסק ברמת החזון וכן ברמת הסמכויות בין השותפים וכבר לאחר מספר מפגשים מצאנו שפה משותפת בינינו ואת הכיוון העסקי העתידי שלנו.כל מפגש הוא חוויה ומקום להעלות רעיונות ודרכים לשיפור וכמובן כל המספרים היו מול עינינו בכל זמן(לא החוליה החזקה אצלנו) .ירון ידע להסביר מה אנחנו רואים איפה צריך"לחתוך" ואיפה להעצים.מומלץ בחום.תודה לך ירוןמקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENTמקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENT ★★★★★ אל ירון הגעתי במקרה! דרך המלצה של חבר! ירון היה פשוט מעולה! הוא עזר לי בכל השאלות, היה ממוקד, שירותי, עמד בזמנים, נתן לי מענה לכל צרותיי.הבחור מקצועי, איש עניין, מעולה בתחום הפיננסים ויועץ נדיר!. אני איתו כבר שנים. ומאוד אוהב גם בתור חבר וגם בתור יועץ. כל הכבוד!! תמשיך כך!!!שי בן אהרוןשי בן אהרון ★★★★★ ירון הבין את הנתונים מהר מאוד ונתן יעוץ מקצועי, מעשי ומדויקDarya TevelDarya Tevel ★★★★★ הגענו לירון, אחרי שחווינו חויה לא טובה עם "יועץ" אחר, וזה היה פשוט מעולה מהתחלה, הוא לקח את העסק פירק אותו איתנו לגורמים ולימד אותנו איך מרכיבים את סך חלקיו ושולטים בכל חלק בעסק שזה בדיוק מה שחיפשנו, וכמובן שיפר באחוזים רבים את המחזור החודשי בתוך 3 פגישות!! שאל שאלות נכונות ומכוונות וגרם לנו להסתכל על העסק מהצד ולהבין איך לתפעל אותו, והכי חשוב גם בתור בן אדם כיף לשבת איתו ולשוחח.ממליצה בחום.Liad GolanLiad Golan ★★★★★ ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך.הבנה מלאה שהצרכים שלי ונגיעה בנקודות שחשובות לעסק שלי.יש לי סטודיו לאימוני כושר וירון עזר לי מאוד למנף אותו.מומלץ בחום !Michal ben-yishaiMichal ben-yishai ★★★★★ אני עובדת עם ירון כבר כמה חודשים. הגעתי אליו בלי להבין כלום בניהול פיננסי של העסק. יש לי עסק שמגלגל הרבה כסף אבל בשורה התחתונה לא הצלחתי לצאת מהמינוס. ירון ממש ישב איתי ועזר לי לבנות תוכנית עסקית להתאוששות ואף לצמיחה. היום אני מרגישה שהשליטה בידיים שלי, וכמובן שצברתי המון ידע והבנה כיצד להתנהל נכון. היום אני כבר במקום אחר והיד עוד נטויה.קבוצת להב בטא סוכנות לביטוחקבוצת להב בטא סוכנות לביטוח ★★★★★ הפסיכולוג של העסק שלנו! בזכות ירון למדנו את העסק שלנו על בוריו, הבנו מה עלינו לעשות על מנת לקדם אותו בצורה אופטימלית, ונפתחנו לדרכים חדשות ומגוונות. ממליצים בחום!tamir itamir i ★★★★★ ירון פשוט מקצוען, מכל הבחינות. גם ברמה הכלכלית והירידה למספרים של העסק וגם ברמה היותר רחבה של שיווק. עברתי איתו תהליך ייעוץ וליווי של מספר חודשים וקיבלתי ממנו המון כלים, הוא פתח לי המון דברים חדשים ובאמת למדתי ממנו המון. מעבר לרמה המקצועית המאוד גבוהה, ירון גם בנאדם מאוד נעים וכיף לעבוד מולו. אני מאוד ממליץ על ירון לכל בעל עסק שרוצה לקחת ייעוץ עסקי!מאור ויצמןמאור ויצמן ★★★★★ ירון מלווה את העסק שלי ואני רוצה לציין כי עסק גדל והפך להיות רווחי בזכותו. תודה רבה אתה יועץ מעולהיהודית דדוש לוינסוןיהודית דדוש לוינסון ★★★★★ יועץ מקצועי ואמין, מתייחס לעסק של הלקוח כאילו עסק שלו. ממליצה בחוםamatsya harshoshnimamatsya harshoshnim ★★★★★ הגענו לירון בעקבות המלצה של חבר. אנחנו לא חדשים בעולם העסקי ובכל זאת גילינו הרבה שלא ידענו, קיבלנו תמיכה בתעוזה לפרוץ, וכתובת להתייעצות וקבלת החלטות נבונות.ירון מקצועי, מבין, בעל תפישה היקפית ונסיון בליווי מגוון רחב של עסקים ומכאן היתרון שלו עבורנו.תודה ירון!!!רוסטיקו משרדרוסטיקו משרד ★★★★★ ירון מלווה אותנו עם המון סבלנות במקצועיות ובמסירות כבר כמה חודשים. מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. הפגישות עם ירון, מעבר לחלק המקצועי, נותנות המון מוטיבציה להמשיך ולפעול.ירון זמין תמיד לכל בעיה שצצה ונותן מענה מיידי ויעיל!מומלץ בחום!!Ward MohannaWard Mohanna ★★★★★ הכסף שחסך לי ירון מטעויות עסקיות שהייתי יכול לטעות, מחזיר את עלות הייעוץ פי כמה..כל בנאדם חסר נסיון ( תאוריטי ומעשי) בתחום העסקים יכול לעשות טעויות גדולות ולהפסיד מלא כסף...רק בעיצות שנתן לי כשבקשתי מימון מהבנק כבר חסך לי את כל עלות הייעוץ, וכל דבר נוסף שהוא נתן לי ( והיה מלא מלא דברים) זה רק רווח בשבילי...הגעתי לירון בשלב בסיסי מאוד בעסק שלי, הוא הדריך אותי לבנות מותג, הוא לימד אותי לנהל עסק, לנהל כסף, לנהל השקעה, להשיג מימון בצורה נכונה, לנהל משא ומתן בצורה נכונה ועוד..הגעתי אליו עם רעיון שהוא קצת מוזר לא בית קפה ולא מסעדה רגילה, רעיון שהיה מצריך הרבה מחשבה מחוץ לקופסה, והוא בנה לי מודל עסקי חדש לגמרי, משהו שלא קיים אפילו בשוק, והמודל הזה הצליח ובגדול..התחלתי איתו כשהייתי עושה קצת שוקולדים בבית בשעות הערב, ועכשיו יש לי מפעל שוקולד עם 4 עובדים, עם מותג מוכר ואנסטגרם של 10 אלפים עוכבים..ירון היה תענוג לעבוד איתך וולמוד ממך .תודה רבה וניפגש בקרוב :-)Shaked Zusman SofferShaked Zusman Soffer ★★★★★ Adi hila Hazan ZukermanAdi hila Hazan Zukerman ★★★★★ בתחילת מגיפת הקורונה ובצל הסגרים וחוסר התפקוד הכללי של המשק, הרגשנו שזה הזמן שלנו ללמוד ולגדול. לירון הגענו עם חרדה לעתיד העסק שלנו עקב המצב הקשה שפקד את כולנו ובמיוחד עסקים שקשורים באופן ישיר לתרבות, פנאי וארועים. בעזרת ירון ולמדנו את העסק על בוריו. מעבר להבנה הכלכלית האבסולוטית שלו, ירון גם מבין עסק מזוויות נוספות כדוגמאת שיווק, פרסום ומבנה. את הכלים שקיבלנו ועדיין מקבלות לקידום ובניית עתיד העסק שלנו, לא יכלנו לקבל ולהבין בצורה טובה יותר ומעמיקה יותר. מרגישות שהליווי של ירון אותנו הינו בגדר חובה לקיום עסק בצורה מיטיבה ושההתקדמות שלנו קשורה באופן ישיר לליווי שלו. אין ספק שזו אחת ההשקעות המשתלמות ביותר לצמיחה ולמידה!יובל גינסברגיובל גינסברג ★★★★★ אני מנהל בחברת יבוא ושיווק לארץ. פניתי לירון לפני שנתיים לשיפור הרווחיות ובדיקת תהליכי ניהול בעסק. מיד בתחילת התהליך ירון היה יסודי, עניני ולא עושה הנחות וקיצורי דרך בבדיקות הראשונות. לאחר בדיקה מעמיקה של העסק, התחלנו תהליך ליווי צמוד לשיפור כל הבעיות שצפו. כולל בדיקות כדאיות של פרויקטים עסקיים שהתעניינתי בהם. בעיקר נקודות איזון שהוא המראה הכי קשה בעסק- שם התחיל לשקף בדיוק מה שאני לא רואה תמיד. ירון ליווה אותי באופן אישי והתיר בי חסמים שהיו אצלי ( קואצינג) כמנהל בעסק. טיפול בתקציב השיווק שהיה נכון לתקופות קשות שהעסק חווה בקרונה. מתברר שכלכלן חיצוני שבא ובודק את העסק מהצד, רואה הרבה דברים ששנים היו עקומים. בהצלחה לכולם.js_loader
שירותים נוספים

ליווי בהצלחה של מעל 1000 עסקים בכל התחומים

בין לקוחותינו:

סרטונים

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

רק להשאיר כמה פרטים ונחזור בהקדם

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 110 ביקורות
×
js_loader

השאירו לנו פרטים

ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם