ייעוץ עסקי לחברת ניקיון

תחום האחזקה והניקיון מאופיין בתחרות רבה כאשר מאות חברות מסדרי גודל שונים, המעסיקות עשרות אלפי עובדים, מציעות את שירותיהן למגזר העסקי, ולא מעטות גם פונות אל המגזר הפרטי. מצד שני, לצד התחרות העזה על ליבם וכיסם של הלקוחות, ישנו גם ביקוש מתמיד וגובר לשירותים בענף זה, וזאת עקב הגידול הטבעי באוכלוסייה ובכמות העסקים והמשרדים הנפתחים בישראל.

מדוע חברת ניקיון צריכה ייעוץ עסקי?

בעלי ומנהלי חברות ניקיון נדרשים למשימות מורכבות ולהתנהלות מתוכננת היטב ומיושמת בהתמדה, תוך כדי ביצוע משימות שוטפות הקשורות בין היתר להתנהלות מול העובדים, שיווק ופרסום בערוצים שונים, ניהול משא ומתן מול לקוחות חדשים, דאגה לאיכות השירות, לתנאי העובדים, סוגיות הקשורות לביטוחים ואישורים, עבודה מול ספקי חומרי הגלם וציוד הניקיון ועוד. על כן, לעיתים קרובות מתקשים בעלי חברות אלו למצוא את הזמן הדרוש לניהול הפיננסי, ומכאן קצרה הסדר לחוסר סדר ופגיעה ברווחיות.

עוד נקודה משמעותית היא נושא הגבייה בחברת הניקיון, אשר משפיע באופן מהותי על ניהול התזרים. לעיתים קרובות משלמים הלקוחות בתחום זה בשוטף +30 או +60 ואילו בעלי החברה צריכים לשלם את המשכורות בסוף כל חודש. הפער הזה מוביל לא פעם לבעיות בתזרים, ולמעשה ככל שמתרבים הלקוחות כך הבעיה מחמירה. יש דרכים לפתור את סוגיה הזו, וזוהי רק דוגמא אחת לתחומים בהם נוגע ייעוץ עסקי.

מלבד זאת, גם אנשים המכירים היטב את עולם הניקיון, ושיש להם יכולות טובות מבחינת הנעת עובדים, אינם תמיד מחזיקים בכישורים פיננסים טובים, ואינם יכולים לספק פתרונות הולמים לסוגיות הנוגעות לעתיד החברה בטווח המיידי, הקצר והארוך. כך לדוגמא, יש לקבל החלטות הקשורות בין היתר לתמחור של חבילות הניקיון השונות המוצעות ללקוחות כל שיהיו אטרקטיביות ותחרותיות מצד אחד, אבל רווחיות מצד שני. 

בנוסף, יש להחליט לגבי סוגיות כמו רכישת מכונת פוליש והצעת השירות, האם לתת את הדגש על עובדים זרים או ישראלים על כל המשתמע מכך מבחינת עלויות, מיתוג ושביעות הרצון של הלקוחות, האם כדאי להתרחב וליהנות מיתרונות לוגיסטיים, האם כדאי להכניס שותף או משקיע לחברה, האם ליטול הלוואה ובאיזו מסגרת, האם להרחיב או לצמצם את אזורי השירות ואת שעות השירות, האם כדאי להתחיל לפנות גם אל השוק הפרטי ולהציע למשל ניקוי שטיחים וספות, האם להציע את השירות למגדלי מגורים, ויש להשיב ולהחליט בעוד שאלות רבות.

מה כלל ייעוץ עסקי לחברות ניקיון?

מטבע הדברים, לכל אחת מהשאלות שעלו עד כה יש מרכיבים פיננסיים ובסופו של דבר המטרה היא לייצב את החברה ולהביא להגדלת הרווחיות שלה. יחד עם זאת, עקב העומס היומיומי הניכר של מנהלי החברה, ועקב היעדר ידע מספיק בתחום הפיננסי, רבים נוטים להסתמך הסתמכות יתר על רואה החשבון. ואולם, מדובר בטעות. ראשית, מפני שהדוחות של רואה החשבון אינם מתארים באופן מדויק ובזמן אמת את מצבה הכלכלי של החברה. שנית, אין זה מתפקידו או מכישוריו או מיכולתו של רואה החשבון לנווט את החברה בעולם התחרותי של שירותי האחזקה והניקיון. על כן, לעיתים קרובות אנו רואים בחברות ניקיון התנהלות שאינה מסודרת מבחינה כלכלית, עם הרגשה שניתן היה להרוויח ולהשיג יותר, וכמובן שגם ישנן חברות הסובלות מתקופות ממושכות של דשדוש ומשבר.

אכן, אין זה פשוט להציע שירות איכותי מחד ורווחי מאידך, בעיקר בתקופה בה דרישות המגזר העסקי הולכות ומתרבות, וגם הציבור הפרטי נעשה מודע יותר לרמת השירות שהוא מקבל. סוגיות כמו התשלומים והתנאים שניתנים על ידי החברה לעובדים, טיב איכות חומרי הניקיון והיותם יעילים וגם ידידותיים לסביבה, ההכשרות הרלוונטיות וכדומה – כל אלו נשאלים ונבחנים כיום על ידי הלקוחות, שמצד שני אינם מעוניינים לשלם יותר ורוצים לנצל את התחרות הגבוהה בענף, תחרות המושפעת לא מעט מהנעשה במדיה הדיגיטלית, האופן שבו החברה משווקת את עצמה, והשחקנים שמציעים שירותים בפריסה ארצית רחבה.

ואולם, הבשורה הטובה היא שבעזרת ייעוץ עסקי לחברת ניקיון ניתן להביא את החברה להגדלת הרווחיות ואף להגדלת המחזור. זהו תהליך מאורגן ומסודר אשר מתבסס על נתונים פיננסיים מדויקים, היכרות קרובה עם עולם הניקיון, וניסיון ניהולי מהשטח.

כיצד מתבצע ייעוץ עסקי לחברת ניקיון?

ייעוץ עסקי לחברת ניקיון מתחיל בדיאגנוזה מעמיקה, אותה מבצע יועץ עסקי שסוקר את הדוחות הכלכליים השונים כגון דו"ח רווח והפסד, משווה את הביצועים של החברים אל מתחרים בתחום (בין אם היא מתמקדת במגזר העסקי או הפרטי), מזהה אזורים בעלי רווחיות לא טובה ועולה על מקור הבעיה. בעלי החברה לומדים כבר בשלב הזה להבין בצורה מלאה את הדוחות הכלכליים ומטרותיהם, על שולי הרווח המקובלים בענף, על אפשרויות התמחור הפתוחות בפניהם וכדומה. במידת הצורך, היועץ העסקי גם בונה עבור החברה דוחות כלכליים המתייחסים אל מה שקורה בה בזמן אמת ואל הפרמטרים הנחוצים באמת לצורך הניהול השוטף שלה, וזאת באופן הברור והמובן ביותר למנהלים.

אחרי איסוף הנתונים והבנת משמעותם, עובר היועץ העסקי ביחד עם בעלי החברה של השלב בו בונים תוכנית עסקית מפורטת וסדורה. כלומר, לוקחים את התמונה שהתקבלה ומתמקדים בבעיות שהתגלו, בפתרונות האפשריים שלהן ובדרכי היישום הריאליות. כך למשל, המטרה של התוכנית העסקית עשויה להיות מעבר מפעילות הפסדית או ברווחיות נמוכה לעבר רווחיות נאה, או מעבר מוצלח ומושכל לעבר צמיחה והתרחבות. הדרכים להשגת יעדים אלו אשר יפורטו בתוכנית העסקית יכולות להיות רבות ושונות, למשל הקטנה של עלויות התפעול באמצעות משא ומתן מחודש עם ספקים, שינוי תמחור של שירותי ניקיון הניתנים בשעות הערב והלילה, פעילות שיווקית ממוקדת בפלח מסוים של המגזר העסקי או הפרטי, וכדומה. 

מדובר בתוכנית מפורטת מאוד היורדת לפרטי הפרטים ואינה מותירה מקום לניחושים או הפתעות. התוכנית מבוססת על ההיכרות המעמיקה שהיועץ העסקי רכש עם החברה על היבטיה השונים, החל בדרג המנהלי ועד למנהלי המשמרות והמפקחים בשטח. היא מתחלקת לשבועות ואפילו לימים עם צעדים הלוקחים את החברה בהדרגה ובביטחון לעבר מטרה ברורה. כאמור, את התוכנית העסקית בונה היועץ העסקית עם הגורמים הרלוונטיים בחברה, והוא גם מסייע במידת הצורך להתגבר על חסמים ולצאת מאזורי הנוחות על להשיג שיפור בהישגים. 

מטבע הדברים, הצלחת התוכנית העסקית תלויה ביישום עקבי ונחוש שלה לאורך זמן. לשם כך היועץ העסקי ממשיך ללוות אתכם ומבצע מעקב מתמיד אחר היישום, עוזר באתגרים ונקודות קושי, משיא עצות ותשובות להתלבטויות, בודק את הביצועים בפועל מול הצפי של התוכנית העסקית, ואם ישנם פערים – הוא עוזר להבין מדוע קיימות אי התאמות ואיך ניתן לפתור אותן.

היבטים נוספים של ייעוץ העסקי לחברות ניקיון

ייעוץ עסקי לחברת ניקיון יעסוק בקשת רחבה של היבטים. בין היתר, היועץ העסקי יתמקד גם בפן השיווקי של החברה תוך סקרה של הערוצים והכלים הנוכחיים ובחינת האפקטיביות האמיתית שלהם. במידת הצורך, היועץ ימליץ על אפיקים שיוכלו להביא לתוצאות משופרות בהתאם למגזרים שמולם החברה עובדת, למשל שיתופי פעולה עסקיים ושימוש נכון במדיה הדיגיטלית – החל באתר החברה ועד לפייסבוק העסקי שלה. כמו כן, היועץ העסקי יוכל להפנות את הגורמים הרלוונטיים בחברה אל אנשי מקצוע מיומנים בעולם השיווק והמדיה הדיגיטלית, שיכולים להביא לתוצאות משמעותיות בתחום זה.

היבט משמעותי נוסף, המהווה מרכיב מרכזי בהתנהלות של חברות ניקיון, הוא כישורי הניהול המשפיעים על ההתנהלות השוטפת. עקב ההרכב הייחודי של כוח האדם בחברות אלו, השעות הגמישות, הפיזור הגיאוגראפי, האתרים המשתנים וכדומה – מנהלים בחברות ניקיון נדרשים להפגין כישורי ניהול ייחודיים. ללא כישורים כאלו, קצרה הדרך לאי עמידה בזמנים, להתרשלות של עובדים, לפגיעה באיכות השירות ובכלל להתנהלות מבולגנת. לכן, במידת הצורך היועץ העסקי גם מציע ארגז כלים ניהולי עשיר, אשר יכול לתרום למנהלי החברה במישורים רבים – החל בניהול זמנים, דרך האצלת סמכויות ועד למתן דוגמא אישית ומנהיגות.

לקביעת פגישת ייעוץ עסקי לחברת נקיון  ללא עלות וללא התחייבות פנו אלינו עכשיו בהודעה, טלפון או ווטסאפ

ירון לוי

יועץ עסקי מהמובילים בישראל, כלכלן מומחה, והבעלים של חברת "לוי יועצים" אשר ליוותה בהצלחה מעל 1000 עסקים, בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

Shlomo MankadiShlomo Mankadi ★★★★★ התחלתי עם ירון תהליך של קידום עסקי וקצת סדר בבלגן שהיה לי בעסקאני חייב להגיד לכם הבחור מקצועי ויודע בדיוק מה הוא עושהתוך חודש מהפגישה הראשונה שלנו כבר ראינו שינוי בתזרים של העסק ובכל ההתנהלות פשוט עשה לי סדר לימד אותי להתנהל נכון יותר והכי חשוב העלה לי את ההכנסות החודשיות בכמה עשרות אחוזיםאחרי תהליך של 3 חודשים העסק נמצא כבר במקום אחר ורק צומחמה שלא פחות חשוב כל התהליך היה כייפי ומהנה ירון מקצועי ויודע את העבודהאני ממליץ בחום לעסקים שרוצים ליווי אישי לעסק לא לחשוב פעמייםפשוט לוי ייעוץ עסקי!רונן מרדכירונן מרדכי ★★★★★ יכולת הבנה של העסק ברמה מאוד גבוהה ובמהירות!! ללא ספק החלטה נכונה עסקית לפנות אל ירון,מאיר את הזרקור לדברים החשובים בעסק , יכולות לפתור בעיות מתוך מחשבה ונסיון והכי חשוב יש תוצאות!!Tomer GlerenterTomer Glerenter ★★★★★ ירון עשה איתי עבודה מקצועית ואפקטיבית. הבין את מבנה העסק והצרכים שלו במהירות ונתן פתרונות יעילים ויצירתיים. ממליץ עליו בחום!Raviv ShemeshRaviv Shemesh ★★★★★ היועץ העסקי שלי כבר למעלה משנה, לקח אותנו למקום שלא חשבנו שנגיע אליו תוך זמן ככ קצר. מקצוען, אין מיליםנופר נהרינופר נהרי ★★★★★ Saar RamSaar Ram ★★★★★ ממליץ בחום על ירון!עברתי עם ירון תהליך של למידה בנוגע לניהול העסק שלי .ובדרך קבלתי עוד הדרכות וטיפים שלא ידעתי אפילו לבקש אותם. קבלתי תמורה ממש טובה ואני ממליץ על ירון בחוםמודה לך ירון ובטוח שנמשיך עוד לעבוד ביחדMichael KrijevskyMichael Krijevsky ★★★★★ הגענו לירון אני ובת זוגתי כאשר כל מה שיש לנו זה רעיון, לא ידענו איך לייסם אותו, מה נדרש עבורו ומאיפה בכלל להתחיל. ירון מהר מאוד "סידר לנו את התמונה". הסביר באופן מאוד נגיש כל דבר ונושא.והכי חשוב בעיניי לאורך כל הדרך ירון לא ניסה לייפות את המציאות, התייחס לכל נושא באופן מאוד שמרני, לרבות סימולציות של תרחישים פסימיים ודרכי התמודדות איתם.חייב להגיד שמדובר במקצוען אמיתי!כעבור מס מפגשים מועט, ראינו תוכנית פעולה ברורה, הבנו מה עלינו לעשות ובאיזה סדר.ירון צייד אותנו בעצות זהב! (לא מגזים), היה אכפתי ומאוד מעורה בכל התעליך שלנו.ממליץ בחום להגיע לפגישה עם ירון - עצות זהב.amatsya harshoshnimamatsya harshoshnim ★★★★★ הגענו לירון בעקבות המלצה של חבר. אנחנו לא חדשים בעולם העסקי ובכל זאת גילינו הרבה שלא ידענו, קיבלנו תמיכה בתעוזה לפרוץ, וכתובת להתייעצות וקבלת החלטות נבונות.ירון מקצועי, מבין, בעל תפישה היקפית ונסיון בליווי מגוון רחב של עסקים ומכאן היתרון שלו עבורנו.תודה ירון!!!Eyal GalEyal Gal ★★★★★ הגדולה של יועץ היא לדעת לפשט רעיונות מורכבים ולהסביר אותם בצורה הכי ברורה שיש. ירון עשה איתי עבודה מקצועית שעזרה לי לבנות מסלול נכון לעסק שלי ולהתקדם קדימה. מומלץ בחוםtzvika avisartzvika avisar ★★★★★ פשוט תותח!🙏Omri BlutsteinOmri Blutstein ★★★★★ ירון מספק ייעוץ עסקי בצורה מאוד חמה, ביתית ומקצועית ביותר!שם לך את הדברים על השולחן ונותן הרבה מוטיבציה להמשך הדרך, מאמין בך ויודע לפשט את כל העולם העסקי המורכב.מדבר איתך כאילו באת לשבת אצלו בסלון לכוס קפה, בגובה העיניים עם העיניים קדימה,באמת אחלה של יועץ! :)Noa SelaNoa Sela ★★★★★ ירון מלווה אותנו במקצועיות ומסירות, כבר מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. אנחנו מחכים לפגישות עם ירון וכל פעם יוצאים בהרגשה טובה עם תובנות ומסקנות חדשות.ירון זמין לכל שאלה, בכל זמן, סבלני ונדיב!אני ממליצה בחום על היעוץ העסקי של ירון!paz cohen zedekpaz cohen zedek ★★★★★ ייעוץ ברמה גבוהה איש מדהים תמיד זמין ושמח לעזור מומלץ מאוד !קבוצת להב בטא סוכנות לביטוחקבוצת להב בטא סוכנות לביטוח ★★★★★ הפסיכולוג של העסק שלנו! בזכות ירון למדנו את העסק שלנו על בוריו, הבנו מה עלינו לעשות על מנת לקדם אותו בצורה אופטימלית, ונפתחנו לדרכים חדשות ומגוונות. ממליצים בחום!Michal ben-yishaiMichal ben-yishai ★★★★★ אני עובדת עם ירון כבר כמה חודשים. הגעתי אליו בלי להבין כלום בניהול פיננסי של העסק. יש לי עסק שמגלגל הרבה כסף אבל בשורה התחתונה לא הצלחתי לצאת מהמינוס. ירון ממש ישב איתי ועזר לי לבנות תוכנית עסקית להתאוששות ואף לצמיחה. היום אני מרגישה שהשליטה בידיים שלי, וכמובן שצברתי המון ידע והבנה כיצד להתנהל נכון. היום אני כבר במקום אחר והיד עוד נטויה.מיה ביטון אדריכלות ועיצוב פניםמיה ביטון אדריכלות ועיצוב פנים ★★★★★ ממליצה בחום על ירון !!!ירון יועץ עיסקי בגובה העיניים מכיר את השטח ומספק טיפים ועצות פרקטיות למימוש ומיקסום הפוטנציאל העיסקי. אני נהנתי מהשירות של ירון ושמחה שיש לי את האפשרות להתייעץ איתו בכל דילמה עיסקית שיש לי :)Liad GolanLiad Golan ★★★★★ ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך.הבנה מלאה שהצרכים שלי ונגיעה בנקודות שחשובות לעסק שלי.יש לי סטודיו לאימוני כושר וירון עזר לי מאוד למנף אותו.מומלץ בחום !יהונתן חיויהונתן חיו ★★★★★ ירון הוא מקצוען אמיתי.לאחר סבב של התרשמות מול יועצים ידעתי שאיתו אני יעשה תהליך.בעז נחזור לתהליך בהקדם,תמשיך בעשיה מבורכת כמו שאתה יודעת לעשות!Ilai SpakIlai Spak ★★★★★ ממליץ בחום ומניסיון על תהליך ייעוץ עם ירון, מיקד אותי מאוד ובתהליך צמיחה ושיפור תמידי. תודה רבה!אלעד לויאלעד לוי ★★★★★ הקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקההקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ★★★★★ מספר 1 בתחוםמומלץ!!!Amit Ben arieAmit Ben arie ★★★★★ מומלץ בחום!הגענו לירון עם רעיון וחלום והוא עזר לשים אותנו על המסלול הנכון בדרך להגשמתו.ירון עזר לנו לגבש את הרעיון, לתרגם אותו למספרים, הביא נקודת מבט נוספת וחשובה והמון מידע מהניסיון שלו בתחום. הכי חשוב, עזר לנו לתכנן נכון את העסק, הכין אותנו להרבה דברים שלא יכולנו לצפות בעצמנו, וכשהיה צריך, גם הוריד אותנו לקרקע.בנימה אישית, ירון עשה רושם מקצועי והכל תוך יחס אישי ואכפתיות.Ward MohannaWard Mohanna ★★★★★ הכסף שחסך לי ירון מטעויות עסקיות שהייתי יכול לטעות, מחזיר את עלות הייעוץ פי כמה..כל בנאדם חסר נסיון ( תאוריטי ומעשי) בתחום העסקים יכול לעשות טעויות גדולות ולהפסיד מלא כסף...רק בעיצות שנתן לי כשבקשתי מימון מהבנק כבר חסך לי את כל עלות הייעוץ, וכל דבר נוסף שהוא נתן לי ( והיה מלא מלא דברים) זה רק רווח בשבילי...הגעתי לירון בשלב בסיסי מאוד בעסק שלי, הוא הדריך אותי לבנות מותג, הוא לימד אותי לנהל עסק, לנהל כסף, לנהל השקעה, להשיג מימון בצורה נכונה, לנהל משא ומתן בצורה נכונה ועוד..הגעתי אליו עם רעיון שהוא קצת מוזר לא בית קפה ולא מסעדה רגילה, רעיון שהיה מצריך הרבה מחשבה מחוץ לקופסה, והוא בנה לי מודל עסקי חדש לגמרי, משהו שלא קיים אפילו בשוק, והמודל הזה הצליח ובגדול..התחלתי איתו כשהייתי עושה קצת שוקולדים בבית בשעות הערב, ועכשיו יש לי מפעל שוקולד עם 4 עובדים, עם מותג מוכר ואנסטגרם של 10 אלפים עוכבים..ירון היה תענוג לעבוד איתך וולמוד ממך .תודה רבה וניפגש בקרוב :-)Yossi BeharYossi Behar ★★★★★ מומלץ בחום !Orel RazOrel Raz ★★★★★ חברים יקרים תרשו לי להציג בפניכם את ה-אדם שהולך לשנות לכם את החיים, מר ירון לוי היועץ מספר אחת היום!הגענו לירון עסק מפרוק ושבור מכל בחינה שהיא עם מחזורים עלובים והצלחנו לשלש את ההון שלנו בעזרת ליווי אישי וצמוד שאין דומה לו.לאחר ליווי של 2 יועצים כושלים אני רוצה להמליץ על ה-יועץ הכי טוב שיש היום באמת שאפו גדול - תודה רבה לך ירון 🥰ספיר מנצורספיר מנצור ★★★★★ הגענו לירון דרך המלצה של חבר טוב שלנו ומהרגע הראשון הוא עזר כיוון תמך והיה שם לצידו בכל דבר ! מקצועי יודע לדבר ובמיוחד יודע להקשיב מרוצים מאוד וממליציםShaked Zusman SofferShaked Zusman Soffer ★★★★★ רוסטיקו משרדרוסטיקו משרד ★★★★★ ירון מלווה אותנו עם המון סבלנות במקצועיות ובמסירות כבר כמה חודשים. מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. הפגישות עם ירון, מעבר לחלק המקצועי, נותנות המון מוטיבציה להמשיך ולפעול.ירון זמין תמיד לכל בעיה שצצה ונותן מענה מיידי ויעיל!מומלץ בחום!!רוני בארירוני בארי ★★★★★ ירון יודע לנתח את העסק ולבנות אסטרטגיה לגדילה והצלחה.בזכות ירון העסק שלי מתרחב ומצליח.ממליץ מאד על ירון .מקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENTמקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENT ★★★★★ אל ירון הגעתי במקרה! דרך המלצה של חבר! ירון היה פשוט מעולה! הוא עזר לי בכל השאלות, היה ממוקד, שירותי, עמד בזמנים, נתן לי מענה לכל צרותיי.הבחור מקצועי, איש עניין, מעולה בתחום הפיננסים ויועץ נדיר!. אני איתו כבר שנים. ומאוד אוהב גם בתור חבר וגם בתור יועץ. כל הכבוד!! תמשיך כך!!!שרית אלתרשרית אלתר ★★★★★ ממליצה בחום. הייתי מאד מרוצה מהתהליך. הגעתי לירון בשביל יעוץ פיננסי ובניית תמחור לעסק חדש שאני מקימה. ירון עזר לי בבניית התמחור, הבנת כל המרכיבים שאני צריכה לקחת בחשבון בתהליך היצור, נתן לי המון טיפים בפן העסקי מעבר להיבט הפיננסי ועזר לסדר את הראש ולקבל זווית ראיה נוספת ואחרת.tamir itamir i ★★★★★ ירון פשוט מקצוען, מכל הבחינות. גם ברמה הכלכלית והירידה למספרים של העסק וגם ברמה היותר רחבה של שיווק. עברתי איתו תהליך ייעוץ וליווי של מספר חודשים וקיבלתי ממנו המון כלים, הוא פתח לי המון דברים חדשים ובאמת למדתי ממנו המון. מעבר לרמה המקצועית המאוד גבוהה, ירון גם בנאדם מאוד נעים וכיף לעבוד מולו. אני מאוד ממליץ על ירון לכל בעל עסק שרוצה לקחת ייעוץ עסקי!Roy GorenRoy Goren ★★★★★ ירון ממש מומחה בייעוץ פיננסי לעסקים, מבין את כל הנושאים הקשורים ישירות ועקיפין להוצאות וניהול כספי של העסק. גם נכנס לעובי הקורה בנושאים ביתיים שמשפיעים על כלכלת העסק. הוא בודק את כל הנושאים הקשורים לכלכלת העסק כאילו היה שלו. מביא פתרונות פשוטים ויעילים לשיפור מיידי של המצב הכלכלי. מאוד יסודי ועינייני. אדם נעים וזורם- מדבר בגובה עיניים, בשפה ברורה וישירה. מומלץ מאוד.שי בן אהרוןשי בן אהרון ★★★★★ ירון הבין את הנתונים מהר מאוד ונתן יעוץ מקצועי, מעשי ומדויקErez SwissaErez Swissa ★★★★★ לכל מי שמחפש ייעוץ , הכוונה ולפעמים גם פסיכולוג ירון לוי הוא הבחירה הנכונה. הגענו אליו בשלב קריטי בעסק ברמת החזון וכן ברמת הסמכויות בין השותפים וכבר לאחר מספר מפגשים מצאנו שפה משותפת בינינו ואת הכיוון העסקי העתידי שלנו.כל מפגש הוא חוויה ומקום להעלות רעיונות ודרכים לשיפור וכמובן כל המספרים היו מול עינינו בכל זמן(לא החוליה החזקה אצלנו) .ירון ידע להסביר מה אנחנו רואים איפה צריך"לחתוך" ואיפה להעצים.מומלץ בחום.תודה לך ירוןיהודית דדוש לוינסוןיהודית דדוש לוינסון ★★★★★ יועץ מקצועי ואמין, מתייחס לעסק של הלקוח כאילו עסק שלו. ממליצה בחוםרחלי שלוםרחלי שלום ★★★★★ זכינו להכיר את ירון לפני קצת יותר מחצי שנה.לפני הכל אשיות מקסימה ומאירת פנים.ירון איש מקצוע אמיתי בעל ניסיון רחב ומקצועי מאוד.בעל כלים רחבים בתחוםמה שנתן לנו להצעיד את העסק למקום טוב יותר מקצועי ומנוהל מאוד.המון תודה לירון על הכלנריה ורחליDanny JadowskyDanny Jadowsky ★★★★★ יועץ עסקי מצוין.מאוד מנוסה.מומלץ בחום!Amit GosherAmit Gosher ★★★★★ רבע שעה אל תוך הפגישה הראשונה שלי עם ירון התרווחתי אחורה בכסא שבמשרדו,הבנתי שהגעתי למקום הנכון ובעיקר לאיש הנכון.הרגשתי שיושב לפני לא רק אדם שיודע להכניס מספרים לטבלאות אקסל אלא גם בן אדם שמבין מי יושב מולו,מי הם הלקוחות של העסק ומהי הדרך הנכונה ביותר להפוך לעסק רווחי.לא טעיתי,כמה חודשים בתהליך הליווי וכבר רואים תוצאות.והכל נעשה בסבלנות,במיומנות,בצניעות ובמקצועיות.הצטערתי שלא אליו קודם.עמית גושר-צלם אדרכלות.מאור ויצמןמאור ויצמן ★★★★★ ירון מלווה את העסק שלי ואני רוצה לציין כי עסק גדל והפך להיות רווחי בזכותו. תודה רבה אתה יועץ מעולהיובל גינסברגיובל גינסברג ★★★★★ אני מנהל בחברת יבוא ושיווק לארץ. פניתי לירון לפני שנתיים לשיפור הרווחיות ובדיקת תהליכי ניהול בעסק. מיד בתחילת התהליך ירון היה יסודי, עניני ולא עושה הנחות וקיצורי דרך בבדיקות הראשונות. לאחר בדיקה מעמיקה של העסק, התחלנו תהליך ליווי צמוד לשיפור כל הבעיות שצפו. כולל בדיקות כדאיות של פרויקטים עסקיים שהתעניינתי בהם. בעיקר נקודות איזון שהוא המראה הכי קשה בעסק- שם התחיל לשקף בדיוק מה שאני לא רואה תמיד. ירון ליווה אותי באופן אישי והתיר בי חסמים שהיו אצלי ( קואצינג) כמנהל בעסק. טיפול בתקציב השיווק שהיה נכון לתקופות קשות שהעסק חווה בקרונה. מתברר שכלכלן חיצוני שבא ובודק את העסק מהצד, רואה הרבה דברים ששנים היו עקומים. בהצלחה לכולם.eyal suhereyal suher ★★★★★ שמי אייל ובבעלותי סוכנות תרגום. הגעתי לירון לוי דרך המלצה. ירון מלווה את העסק שלי בחצי שנה האחרונה. בזכותו ייצבתי את הניהול העסקי והפיננסי של העסק. מאוד מרוצה מהמקצועיות של ירון ומהמחויבות שלו להצלחת העסק שלילסיכום אני ממליץ בחוםאסף דדושאסף דדוש ★★★★★ Darya TevelDarya Tevel ★★★★★ הגענו לירון, אחרי שחווינו חויה לא טובה עם "יועץ" אחר, וזה היה פשוט מעולה מהתחלה, הוא לקח את העסק פירק אותו איתנו לגורמים ולימד אותנו איך מרכיבים את סך חלקיו ושולטים בכל חלק בעסק שזה בדיוק מה שחיפשנו, וכמובן שיפר באחוזים רבים את המחזור החודשי בתוך 3 פגישות!! שאל שאלות נכונות ומכוונות וגרם לנו להסתכל על העסק מהצד ולהבין איך לתפעל אותו, והכי חשוב גם בתור בן אדם כיף לשבת איתו ולשוחח.ממליצה בחום.Noam Ohev ZionNoam Ohev Zion ★★★★★ ירון הוא פשוט מקצוען, הוא יודע לאבחן במקצועיות איפה צוואר הבקבוק של העסק, מה החוזקות ומה החולשות ולשים על זה את האצבע מהר מאוד.הגעתי לירון עם רווחיות ברצפה והרבה מאוד כאבי ראש, אחרי הליווי איתו כאבי הראש ירדו והרווחיות בעסק עלתה.תודה לך ירון, אני בטוח שאחזור בקרוב לקפיצה הבאה 🙏Simcha KleinSimcha Klein ★★★★★ ממליץ בחום על ירון.קיבלנו הכוונה דיוק במודל העסקי והמון טיפים שלקחו את העסק שלנו קדימה.Adi hila Hazan ZukermanAdi hila Hazan Zukerman ★★★★★ בתחילת מגיפת הקורונה ובצל הסגרים וחוסר התפקוד הכללי של המשק, הרגשנו שזה הזמן שלנו ללמוד ולגדול. לירון הגענו עם חרדה לעתיד העסק שלנו עקב המצב הקשה שפקד את כולנו ובמיוחד עסקים שקשורים באופן ישיר לתרבות, פנאי וארועים. בעזרת ירון ולמדנו את העסק על בוריו. מעבר להבנה הכלכלית האבסולוטית שלו, ירון גם מבין עסק מזוויות נוספות כדוגמאת שיווק, פרסום ומבנה. את הכלים שקיבלנו ועדיין מקבלות לקידום ובניית עתיד העסק שלנו, לא יכלנו לקבל ולהבין בצורה טובה יותר ומעמיקה יותר. מרגישות שהליווי של ירון אותנו הינו בגדר חובה לקיום עסק בצורה מיטיבה ושההתקדמות שלנו קשורה באופן ישיר לליווי שלו. אין ספק שזו אחת ההשקעות המשתלמות ביותר לצמיחה ולמידה!Kleiman OritKleiman Orit ★★★★★ ראם ובניראם ובני ★★★★★ העסק עבד אבל לא כמו שכתוב בספריםהגענו לירון הוא ליווה אותנו במשך 9 חודשיםמקצועי, אמין, אכפתי היום אחרי התהליך עם ירון אני יכול להגיד שהשמיים הם הגבולתודה על הכל ירוןjs_loader
שירותים נוספים

ליווי בהצלחה של מעל 1000 עסקים בכל התחומים

בין לקוחותינו:

סרטונים

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

רק להשאיר כמה פרטים ונחזור בהקדם

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 110 ביקורות
×
js_loader

השאירו לנו פרטים

ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם