ייעוץ עסקי בתחום הכושר והספורט

בתחום הכושר והספורט יש שורה ארוכה של עסקים המציעים שירותים והתמחויות שונות. בין היתר, בתחום פועלים חדרי, מכוני ומועדוני כושר, מועדוני יוגה ופילאטיס, סטודיו אימון, מועדוני ספא, מדריכי כושר פרטיים ועוד. מדובר בתחום המשלב בין הרבה אהבה לבריאות ולטיפוח הגוף, אהבה לאדם ורצון להפוך את התחביב, הידע והמוטיבציה האישית לעסק מכניס. יחד עם זאת, הצלחה בעולם העסקי של הספורט והכושר אינה עניין של מה בכך, ובדיוק כפי שהגעה להישגים ספורטיביים מצריכה תכנון, ידע, התקדמות הדרגתית ונכונה, כך גם בעולם העסקי צריך להתקדם באופן מקצועי וריאלי. בדיוק למען מטרה זו נועד ייעוץ עסקי בתחום הכושר והספורט.

כאמור, בעולם הכושר והספורט ההצלחה אינה מובנת מאליה ויש להתנהל נכון וחכם על מנת לבסס עסק משגשג. כל מנהל ובעל עסק בתחום יודע שיש מגוון רחב של פרמטרים, אותם צריך לתכנן היטב וליישם בקפדנות, המצטרפים אל המשימות השוטפות בעסק לרבות הנחיית ואירוח המתאמנים והשוהים במתחם. כך לדוגמא, בעלי העסק צריכים לתת את הדעת על אפיקי השיווק השונים, על העונתיות והטרנדים המשתנים בענף, על צעדיהם של מתחרים והתגובה להם, על ההתנהלות מול המדריכים ועובדים נוספים, על החבילות והחוגים שמתאימים לקהל היעד של המקום.

לדוגמא, על בעל העסק להחליט אם כדאי לרכוש מכשירים חדשים עבור המקום, כגון אופניים, אליפטיקל, הליכונים ומכשירי כוח, ולחשוב מהיכן יגיע המימון והאם מדובר בהשקעה כדאית ונדרשת. כמו כן, עליו לשקול שיתופי פעולה עם אחרים שיכולים להגדיל את האטרקטיביות ואת היצע השירותים של המקום, למשל לשתף פעולה עם תזונאי, עם פיזיותרפיסט, פסיכולוג ספורט, להכניס לסטודיו גם מורה ליוגה, להציע שירותים של מעסה רפואי, ולהבין כיצד מתמחרים את השירות וכיצד משלמים לאנשי המקצוע על עבודתם. עוד יש להחליט על המנויים, הכרטיסיות, החבילות, המחירים, ההנחות וההטבות בעונות בהם התחרות יותר גבוהה ו/או כאשר המקום עושה את צעדיו הראשונים, האם להכניס מוצרים כגון תוספי מזון שניתן להרוויח עליהם, האם להגדיל או לצמצם את מצבת כוח האדם במקום, האם לצאת בקמפיין ברשתות החברתיות, האם וכיצד לבנות מועדון מנויים, האם וכיצד לתמחר מחדש שעת אימון, וכיוצא בזאת.

הפן הפיננסי של עסקים בתחום הכושר והספורט

למרבה הצער, ברבים מעסקי הספורט, הכושר והבריאות אנו רואים שהנושאים שתוארו לעיל (ונוספים) אינם מקבלים מענה הולם. דברים אלו נכונים גם לגבי הפן הכלכלי, וכך מה שהחל בתור חלום יפה של הפיכת תחביב ודרך חיים למקצוע, עסק ופרנסה, הופך בזמן יחסית קצר לאכזבה מראה ואפילו למשבר כלכלי. למצב זה שאינו נדיר בענף יש סיבות רבות, כמו התחרות הגבוהה על לב הלקוחות, הטרנדים שמשתנים, העונות היותר חלשות וכדומה. ואולם, מאחורי כל אלו ניצבת  העובדה שגם מי שיודע "הכל" על כושר וספורט, והוא מדריך מעולה ומנוסה עם יחסים בינאישיים מצוין, לא בהכרח מחזיק בכישורים מצוינים בתחום הניהולי והפיננסי. 

כך יוצא, שרבים מהעצמאים ובעלי העסקים בתחום אינם מבינים באמת את רמת הרווחיות שלהם, לא מתמחרים נכון את שעת האימון ואת החבילות, מסתמכים יותר מדי על דוחות של רואה החשבון, וממילא עקב ריבוי המשימות לא מוצאים את הזמן להתעסק עם המספרים. וגם לו היו מוצאים את הזמן לשבת על המספרים, לרוב אין את הידע הכלכלי להבין את משמעותם האמיתית ולקבל החלטות נכונות ומושכלות על פיהם .מכאן קצרה הדרך לעסק שאינו ממצה את הפוטנציאל הכלכלי שלו, ובמקרה היותר גרוע פשוט פועל בהפסד ומסתבך עם התחייבויות וחובות שקשה לצאת מהם. יחד עם זאת, הבשורה הטובה היא שבעזרת ייעוץ עסקי בתחום הכושר והספורט, בהחלט ניתן להתקדם בכיוון הנכון ולקחת את העסק להגדלת הרווחיות ואף להגדלת המחזור.

מתי צריך ייעוץ עסקי?

ייעוץ עסקי בתחום הכושר והספורט עשוי להידרש בשלבים שונים של חיי העסק. כך למשל, זהו תהליך נחוץ וחיוני עבור יזמים העושים את צעדיהם הראשונים בתחום ועוד מצויים בשלב הרעיון והתכנון. בנוסף, הייעוץ העסקי נדרש עבור עסקים בתחום שבהם יש הרגשה כי הפוטנציאל העסקי-כלכלי אינו ממוצה ושהרווחיות והמחזור יכולים להיות גדולים יותר. ובוודאי שהייעוץ נחוץ לעסקים המצויים בתקופה של האטה, דשדוש או משבר. מעבר לכך, כדאי מאוד לקבל ייעוץ עסקי בנקודות ספציפיות, למשל אם מתכוונים להעתיק את הסניף או לפתוח חדש, אם מתכוונים לשנות כיוון מבחינת השירותים וקהלי היעד, אם ישנם חילופים משמעותיים בהנהלה, אם נכנסים לזכיינות, מכניסים שותף או משקיע וכן הלאה. מלבד זאת, ייעוץ עסקי הוא תהליך שכדאי לבצע בכל שנה – שנתיים, בעיקר בתחום הדינאמי של הכושר והספורט, על מנת להיות עם היד על הדופק ולדעת שמתקדמים בכיוון הנכון, נמנעים מטעויות ומנצלים הזדמנויות.

יש לציין כי בישראל פועלים לא מעט גורמים המציעים ייעוץ עסקי, ומביניהם כדאי לבחור בבעל מקצוע שבאמת יכול לקדם אתכם. אדם שכזה יהיה בראש ובראשונה בעל ניסיון רב כיועץ עסקי עם ניסיון בייעוץ בתחום הכושר והספורט. כך יהיה ביכולתו להבין ולהכיר היטב את האילוצים והמגבלות שאתם מתמודדים עימם, את ההתנהלות בשוטף, את מה שקורה כיום בענף, ומכאן יוכל להציע עצות ולספק תובנות יקרות ערך. כמו כן, רצוי מאוד שיהיה זה אדם שכבר ניהל בעבר עסקים בשטח, ויוכל לספק הנחייה ותמיכה שלא מגיעות אך ורק מקורסים שעבר או ספרים שקרא. ולבסוף, זכרו שבתחום הייעוץ העסקי השורה התחתונה היא הגדלה של הרווחיות, כלומר המטרה היא כלכלית, וממילא לכל פעולה ושינוי שתבצעו בעסק יהיו השלכות כלכליות. לכן, חשוב מאוד שליועץ העסקי שאליו אתם פונים תהיה השכלה כלכלית – אקדמית נרחבת.

ייעוץ לעסק בשלבים המוקדמים

כאמור, ייעוץ עסקי בתחום הכושר והספורט עשוי להינתן בשלבים שונים של חיי העסק, ובפרט אסור לוותר עליו בשלבים הראשוניים של התכנון ולקראת ההקמה וההרצה. יש לזכור כי הקמת מכון, מועדון, סטודיו או כל מוסד אחר בתחום הספורט והכושר היא פרויקט מורכב למדי, הכרוך בעלויות בלתי מבוטלות. ומהצד השני, ההכנסות בכל התקופה הראשונה אינן גבוהות או מובטחות, אפילו אם ביצעתם את כל הצעדים הנכונים והנדרשים. על כן, יש להיכנס אל הענף הזה בעיניים פקוחות, בחשיבה ריאלית ומקצועית, ועם תכנון מהודק של כל היבטי העסק. 

בדיקת כדאיות כלכלית

כשלב ראשון יש לבצע בדיקת כדאיות כלכלית, שאפשר לקרוא לה גם GO – NO GO, מאחר שהיא אומרת לכם אם רצוי להמשיך עם הקמת בעסק בדרך שתכננתם (GO), לעשות שינויים מסוימים בקונספט ובמרכיבים כדי להגדיל את הסיכוי להצלחה, או שאולי עדיף בכלל לוותר על החלום (NO GO). אין אלו החלטות פשוטות ולכן גם הבדיקה איננה חפוזה או שטחית. היועץ העסקי שמבצע אותה אמנם יודע להעריך את ההתלהבות והמוטיבציה שלכם, שבלעדיהן שום דבר לא יכול להצליח, אבל הוא לא מבסס אותה על משאלות לב או הערכות כלליות. זוהי עבודת מחקר רצינית המבוססת על היכרות מצוינת עם השוק והפעילות, על ידע כלכלי נרחב ועל ניסיונו של היועץ.

תכנון ובניית תשתית לעסק בתחום הכושר

בין היתר, היועץ בוחן ועוזר לחדד את הגדרת הקונספט בהתאם לשירותים וקהלי היעד, המיתוג ודרכי השיווק המתוכננות. עוד יש לבחון את המיקום המתוכנן ו/או האופטימאלי עבור העסק כתלות במגורים ותנועת הלקוחות הפוטנציאליים ומיקומים של המתחרים. בנוסף, יש לבחון מה קורה נכון לעכשיו בשוק, כיצד מתמחרים המתחרים את שירותיהם, מהי רמת הרווחיות המקובלת ולכן הצפויה לכן, האם יש יתרונות ייחודיים שתוכלו להציע, וכדומה. גם צריך לבדוק כמובן את ההוצאות הצפויות לצורך הקמת העסק, למשל רכישת מכשירים וציוד נלווה, שיפוץ ושכירות של המקום, הוצאת אישורים מגורמי הפיקו הרלוונטיים לצורך רישיון העסק, ולכך צריך לצרף את התקורות כמו העסקת מקצוענים ואדמיניסטרציה, הוצאות חשמל, ארנונה וכן הלאה.

פתרונות מימון וגיוס משאבים

מהצד השני בוחן היועץ את מקורות המימון שלכם ויכולות כלכליות קיימות. זאת אומרת, האם יש לכם הון עצמי מספיק והאם תוכלו לקבל הלוואה מהקרנות והבנקים. לפי נתונים אלו היועץ העסקי יכול להבין בצורה טובה למדי האם תוכלו לעמוד בעלויות ההקמה וההרצה מבלי שיתרחש חלילה משבר פיננסי חמור. כמו כן, היועץ יוכל לסייע בהמשך בהשגת המימון דרך יצירת תוכנית עסקית נכונה ומקצועית, ואף לייצג אתכם מול הגורמים המלווים.

תוכנית עסקית לעסק בתחום הספורט והכושר

עד כה דובר על עסק המצוי בשלבים ההתחלתיים, אך כאמור הייעוץ העסקי מיועד לעסקים בשלבים שונים של חייהם. כך למשל, כאשר מדובר בעסק קיים מתחיל גם כן התהליך בבדיקת עומק של העסק. יחד עם זאת, כאן מדובר כמובן בעסק קיים שיש יותר ודאות לגבי הכנסותיו והוצאותיו, וניתן לבחון את ההתנהלות השוטפת שלו בשטח. היועץ העסקי עובר כל כלל ההיבטים של המכון/המועדון, אך כאן המטרה אינה בדיקת היתכנות אלא ליצור תוכנית עסקית המביאה לשינויים המבוקשים ומכוונת להגדלת הרווחיות והמחזור. 

שוב, יושם דגש מיוחד על הפן הפיננסי של העסק הקיים, לרבות הדוחות הכלכליים של רואה החשבון, הלוואות והתחייבויות נוספות, תמחור שעת האימון ו- "מוצרים" אחרים, אילו מהם יותר רווחיים מאחרים, מצב תזרים המזומנים שלכם, מצב ההוצאות השוטפות, התקשרויות עסקיות שלכם ועד כמה הן משתלמות, וכן הלאה. המטרה של הבדיקה היא בראש ובראשונה לתת לכם תמונה מהימנה ומקיפה של הנעשה בעסק, בדגש על הפיננסים והרווחיות אך לא רק. מטרה עיקרית נוספת של הבדיקה היא (בדומה לבדיקת היתכנות כלכלית במכון כושר/ספורט חדש) לייצר את הנתונים והתשתית לבניית תוכנית עסקית מקצועית ורצינית.

לאחר שהיועץ העסקי עבר אתכם על הנתונים והבנתם את משמעותם, לוקחים את תמונת המצב והפרמטרים השונים ומתמרדים בבעיות שהתגלו ובדרכים לפתרונן באופן ישים וריאלי. כך למשל, המטרה יכולה להיות מעבר מהפסד לרווח, הגדלת הרווחיות הקיימת, מעבר מוצלח להתרחבות וצמיחה, וכדומה. זוהי תוכנית מדוקדקת ופרטנית הלוקחת את העסק צעד אחר צעד, באופן בטוח ומציאותי, לעבר יעדים ומטרות מוגדרים. היא נבנית תוך כדי שיתוף פעולה מלא של היועץ ושלכם, כאשר היועץ עוזר להתגבר על חסמים ולצאת מאזורי הנוחות שלכם על מנת לשפר את ההישגים. מטבע הדברים, יהיה עליכם גם ליישם את השינויים שבתוכנית, בעוד היועץ דואג לעקוב אחרי היישום השוטף, מספק תשובות להתלבטויות ושאלות, מייעץ וממליץ, ובוחן את ההישגים בפועל מול מה שצופה התוכנית העסקית. במידה וקיימת בעיה, היועץ העסקי עוזר להבין את מקורה וכיצד לפתור אותה.

עוד היבטים בייעוץ עסקי בתחום הכושר והספורט

הייעוץ העסקי מתייחס כמובן גם אל כל הפן המכירתי, הפרסומי והשיווקי, המהווה את לחם חוקם של עסקים בתחום הכושר והספורט. היועץ העסקי עוזר לכם להבין אילו אפיקי פרסום הם האפקטיביים ביותר לגיוס לקוחות חדשים, כיצד לשמור על שביעות הרצון וההמלצות של המתאמנים הקיימים, איך משתמשים בכלים כמו "חבר מביא חבר", קבוצת ווטס אפ ייעודית לחברי מועדון, שימוש נכון בפייסבוק ואינסטגרם עם העלאת תמונות, סרטונים, טיפים והמלצות מקצועיות, חלוקת פלאיירים במועדון עצמו, קידום אתר האינטרנט בגוגל וכן הלאה.

מעבר לכך, לאור התרשמותו של היועץ העסקי מדרך התנהלות העסק, ייתכן מאוד שהוא יספק לכם כלי ניהול שיחזקו אתכם ברמה האישית והמקצועית. כידוע, לדרך הניהול של העסק יש השפעה גדולה על האווירה במקום, על היחס של המאמנים והמדריכים ללקוחות, ועל שביעות רצונם של האחרונים – בה ההצלחה שלכם תלויה. לכן, במידת הצורך היועץ יספק לכם כלים חיוניים לניהול הזמן, למתן דוגמא אישית, לתקשורת אפקטיבית מול מאמנים, מדריכים ועובדים, למנהיגות והובלה, למתן תמריצים והעלאת המוטיבציה, וכדומה.

לסיכום

ייעוץ עסקי לעסקי כושר כמו חדר כושר, מאמני כושר, תזונאים ועוד, הוא חלק משמעותי וחיוני להתפתחות והצלחת עסק, בכל שלב. חשוב לבחור לתהליך ייעוץ עסקי יועץ עסקי בקיא ומיומן, בעל ניסיון בתחום שלך. התהליך כולל מעבר על ניהול העסק, היבטים כלכליים ופיננסיים, ייעוץ שיווקי ומעבר על כל מרכיבי העסק, בדרך למטרות של העסק הספציפי שלך.

 לפרטים נוספים ולקביעת פגישה ראשונה ללא עלות וללא התחייבות, פנו אלינו בטלפון  035377088 או בווטס אפ או בהודעה

ירון לוי

יועץ עסקי מהמובילים בישראל, כלכלן מומחה, והבעלים של חברת "לוי יועצים" אשר ליוותה בהצלחה מעל 1000 עסקים, בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

רוסטיקו משרדרוסטיקו משרד ★★★★★ ירון מלווה אותנו עם המון סבלנות במקצועיות ובמסירות כבר כמה חודשים. מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. הפגישות עם ירון, מעבר לחלק המקצועי, נותנות המון מוטיבציה להמשיך ולפעול.ירון זמין תמיד לכל בעיה שצצה ונותן מענה מיידי ויעיל!מומלץ בחום!!ספיר מנצורספיר מנצור ★★★★★ הגענו לירון דרך המלצה של חבר טוב שלנו ומהרגע הראשון הוא עזר כיוון תמך והיה שם לצידו בכל דבר ! מקצועי יודע לדבר ובמיוחד יודע להקשיב מרוצים מאוד וממליציםpaz cohen zedekpaz cohen zedek ★★★★★ ייעוץ ברמה גבוהה איש מדהים תמיד זמין ושמח לעזור מומלץ מאוד !ראם ובניראם ובני ★★★★★ העסק עבד אבל לא כמו שכתוב בספריםהגענו לירון הוא ליווה אותנו במשך 9 חודשיםמקצועי, אמין, אכפתי היום אחרי התהליך עם ירון אני יכול להגיד שהשמיים הם הגבולתודה על הכל ירוןרחלי שלוםרחלי שלום ★★★★★ זכינו להכיר את ירון לפני קצת יותר מחצי שנה.לפני הכל אשיות מקסימה ומאירת פנים.ירון איש מקצוע אמיתי בעל ניסיון רחב ומקצועי מאוד.בעל כלים רחבים בתחוםמה שנתן לנו להצעיד את העסק למקום טוב יותר מקצועי ומנוהל מאוד.המון תודה לירון על הכלנריה ורחליEyal GalEyal Gal ★★★★★ הגדולה של יועץ היא לדעת לפשט רעיונות מורכבים ולהסביר אותם בצורה הכי ברורה שיש. ירון עשה איתי עבודה מקצועית שעזרה לי לבנות מסלול נכון לעסק שלי ולהתקדם קדימה. מומלץ בחוםTomer GlerenterTomer Glerenter ★★★★★ ירון עשה איתי עבודה מקצועית ואפקטיבית. הבין את מבנה העסק והצרכים שלו במהירות ונתן פתרונות יעילים ויצירתיים. ממליץ עליו בחום!הקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקההקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ★★★★★ מספר 1 בתחוםמומלץ!!!Omri BlutsteinOmri Blutstein ★★★★★ ירון מספק ייעוץ עסקי בצורה מאוד חמה, ביתית ומקצועית ביותר!שם לך את הדברים על השולחן ונותן הרבה מוטיבציה להמשך הדרך, מאמין בך ויודע לפשט את כל העולם העסקי המורכב.מדבר איתך כאילו באת לשבת אצלו בסלון לכוס קפה, בגובה העיניים עם העיניים קדימה,באמת אחלה של יועץ! :)רונן מרדכירונן מרדכי ★★★★★ יכולת הבנה של העסק ברמה מאוד גבוהה ובמהירות!! ללא ספק החלטה נכונה עסקית לפנות אל ירון,מאיר את הזרקור לדברים החשובים בעסק , יכולות לפתור בעיות מתוך מחשבה ונסיון והכי חשוב יש תוצאות!!Orel RazOrel Raz ★★★★★ חברים יקרים תרשו לי להציג בפניכם את ה-אדם שהולך לשנות לכם את החיים, מר ירון לוי היועץ מספר אחת היום!הגענו לירון עסק מפרוק ושבור מכל בחינה שהיא עם מחזורים עלובים והצלחנו לשלש את ההון שלנו בעזרת ליווי אישי וצמוד שאין דומה לו.לאחר ליווי של 2 יועצים כושלים אני רוצה להמליץ על ה-יועץ הכי טוב שיש היום באמת שאפו גדול - תודה רבה לך ירון 🥰מאור ויצמןמאור ויצמן ★★★★★ ירון מלווה את העסק שלי ואני רוצה לציין כי עסק גדל והפך להיות רווחי בזכותו. תודה רבה אתה יועץ מעולהShaked Zusman SofferShaked Zusman Soffer ★★★★★ Danny JadowskyDanny Jadowsky ★★★★★ יועץ עסקי מצוין.מאוד מנוסה.מומלץ בחום!Ilai SpakIlai Spak ★★★★★ ממליץ בחום ומניסיון על תהליך ייעוץ עם ירון, מיקד אותי מאוד ובתהליך צמיחה ושיפור תמידי. תודה רבה!Roy GorenRoy Goren ★★★★★ ירון ממש מומחה בייעוץ פיננסי לעסקים, מבין את כל הנושאים הקשורים ישירות ועקיפין להוצאות וניהול כספי של העסק. גם נכנס לעובי הקורה בנושאים ביתיים שמשפיעים על כלכלת העסק. הוא בודק את כל הנושאים הקשורים לכלכלת העסק כאילו היה שלו. מביא פתרונות פשוטים ויעילים לשיפור מיידי של המצב הכלכלי. מאוד יסודי ועינייני. אדם נעים וזורם- מדבר בגובה עיניים, בשפה ברורה וישירה. מומלץ מאוד.רוני בארירוני בארי ★★★★★ ירון יודע לנתח את העסק ולבנות אסטרטגיה לגדילה והצלחה.בזכות ירון העסק שלי מתרחב ומצליח.ממליץ מאד על ירון .Michael KrijevskyMichael Krijevsky ★★★★★ הגענו לירון אני ובת זוגתי כאשר כל מה שיש לנו זה רעיון, לא ידענו איך לייסם אותו, מה נדרש עבורו ומאיפה בכלל להתחיל. ירון מהר מאוד "סידר לנו את התמונה". הסביר באופן מאוד נגיש כל דבר ונושא.והכי חשוב בעיניי לאורך כל הדרך ירון לא ניסה לייפות את המציאות, התייחס לכל נושא באופן מאוד שמרני, לרבות סימולציות של תרחישים פסימיים ודרכי התמודדות איתם.חייב להגיד שמדובר במקצוען אמיתי!כעבור מס מפגשים מועט, ראינו תוכנית פעולה ברורה, הבנו מה עלינו לעשות ובאיזה סדר.ירון צייד אותנו בעצות זהב! (לא מגזים), היה אכפתי ומאוד מעורה בכל התעליך שלנו.ממליץ בחום להגיע לפגישה עם ירון - עצות זהב.Amit Ben arieAmit Ben arie ★★★★★ מומלץ בחום!הגענו לירון עם רעיון וחלום והוא עזר לשים אותנו על המסלול הנכון בדרך להגשמתו.ירון עזר לנו לגבש את הרעיון, לתרגם אותו למספרים, הביא נקודת מבט נוספת וחשובה והמון מידע מהניסיון שלו בתחום. הכי חשוב, עזר לנו לתכנן נכון את העסק, הכין אותנו להרבה דברים שלא יכולנו לצפות בעצמנו, וכשהיה צריך, גם הוריד אותנו לקרקע.בנימה אישית, ירון עשה רושם מקצועי והכל תוך יחס אישי ואכפתיות.יובל גינסברגיובל גינסברג ★★★★★ אני מנהל בחברת יבוא ושיווק לארץ. פניתי לירון לפני שנתיים לשיפור הרווחיות ובדיקת תהליכי ניהול בעסק. מיד בתחילת התהליך ירון היה יסודי, עניני ולא עושה הנחות וקיצורי דרך בבדיקות הראשונות. לאחר בדיקה מעמיקה של העסק, התחלנו תהליך ליווי צמוד לשיפור כל הבעיות שצפו. כולל בדיקות כדאיות של פרויקטים עסקיים שהתעניינתי בהם. בעיקר נקודות איזון שהוא המראה הכי קשה בעסק- שם התחיל לשקף בדיוק מה שאני לא רואה תמיד. ירון ליווה אותי באופן אישי והתיר בי חסמים שהיו אצלי ( קואצינג) כמנהל בעסק. טיפול בתקציב השיווק שהיה נכון לתקופות קשות שהעסק חווה בקרונה. מתברר שכלכלן חיצוני שבא ובודק את העסק מהצד, רואה הרבה דברים ששנים היו עקומים. בהצלחה לכולם.amatsya harshoshnimamatsya harshoshnim ★★★★★ הגענו לירון בעקבות המלצה של חבר. אנחנו לא חדשים בעולם העסקי ובכל זאת גילינו הרבה שלא ידענו, קיבלנו תמיכה בתעוזה לפרוץ, וכתובת להתייעצות וקבלת החלטות נבונות.ירון מקצועי, מבין, בעל תפישה היקפית ונסיון בליווי מגוון רחב של עסקים ומכאן היתרון שלו עבורנו.תודה ירון!!!Ward MohannaWard Mohanna ★★★★★ הכסף שחסך לי ירון מטעויות עסקיות שהייתי יכול לטעות, מחזיר את עלות הייעוץ פי כמה..כל בנאדם חסר נסיון ( תאוריטי ומעשי) בתחום העסקים יכול לעשות טעויות גדולות ולהפסיד מלא כסף...רק בעיצות שנתן לי כשבקשתי מימון מהבנק כבר חסך לי את כל עלות הייעוץ, וכל דבר נוסף שהוא נתן לי ( והיה מלא מלא דברים) זה רק רווח בשבילי...הגעתי לירון בשלב בסיסי מאוד בעסק שלי, הוא הדריך אותי לבנות מותג, הוא לימד אותי לנהל עסק, לנהל כסף, לנהל השקעה, להשיג מימון בצורה נכונה, לנהל משא ומתן בצורה נכונה ועוד..הגעתי אליו עם רעיון שהוא קצת מוזר לא בית קפה ולא מסעדה רגילה, רעיון שהיה מצריך הרבה מחשבה מחוץ לקופסה, והוא בנה לי מודל עסקי חדש לגמרי, משהו שלא קיים אפילו בשוק, והמודל הזה הצליח ובגדול..התחלתי איתו כשהייתי עושה קצת שוקולדים בבית בשעות הערב, ועכשיו יש לי מפעל שוקולד עם 4 עובדים, עם מותג מוכר ואנסטגרם של 10 אלפים עוכבים..ירון היה תענוג לעבוד איתך וולמוד ממך .תודה רבה וניפגש בקרוב :-)אסף דדושאסף דדוש ★★★★★ Simcha KleinSimcha Klein ★★★★★ ממליץ בחום על ירון.קיבלנו הכוונה דיוק במודל העסקי והמון טיפים שלקחו את העסק שלנו קדימה.Yossi BeharYossi Behar ★★★★★ מומלץ בחום !Michal ben-yishaiMichal ben-yishai ★★★★★ אני עובדת עם ירון כבר כמה חודשים. הגעתי אליו בלי להבין כלום בניהול פיננסי של העסק. יש לי עסק שמגלגל הרבה כסף אבל בשורה התחתונה לא הצלחתי לצאת מהמינוס. ירון ממש ישב איתי ועזר לי לבנות תוכנית עסקית להתאוששות ואף לצמיחה. היום אני מרגישה שהשליטה בידיים שלי, וכמובן שצברתי המון ידע והבנה כיצד להתנהל נכון. היום אני כבר במקום אחר והיד עוד נטויה.Darya TevelDarya Tevel ★★★★★ הגענו לירון, אחרי שחווינו חויה לא טובה עם "יועץ" אחר, וזה היה פשוט מעולה מהתחלה, הוא לקח את העסק פירק אותו איתנו לגורמים ולימד אותנו איך מרכיבים את סך חלקיו ושולטים בכל חלק בעסק שזה בדיוק מה שחיפשנו, וכמובן שיפר באחוזים רבים את המחזור החודשי בתוך 3 פגישות!! שאל שאלות נכונות ומכוונות וגרם לנו להסתכל על העסק מהצד ולהבין איך לתפעל אותו, והכי חשוב גם בתור בן אדם כיף לשבת איתו ולשוחח.ממליצה בחום.נופר נהרינופר נהרי ★★★★★ Erez SwissaErez Swissa ★★★★★ לכל מי שמחפש ייעוץ , הכוונה ולפעמים גם פסיכולוג ירון לוי הוא הבחירה הנכונה. הגענו אליו בשלב קריטי בעסק ברמת החזון וכן ברמת הסמכויות בין השותפים וכבר לאחר מספר מפגשים מצאנו שפה משותפת בינינו ואת הכיוון העסקי העתידי שלנו.כל מפגש הוא חוויה ומקום להעלות רעיונות ודרכים לשיפור וכמובן כל המספרים היו מול עינינו בכל זמן(לא החוליה החזקה אצלנו) .ירון ידע להסביר מה אנחנו רואים איפה צריך"לחתוך" ואיפה להעצים.מומלץ בחום.תודה לך ירוןשרית אלתרשרית אלתר ★★★★★ ממליצה בחום. הייתי מאד מרוצה מהתהליך. הגעתי לירון בשביל יעוץ פיננסי ובניית תמחור לעסק חדש שאני מקימה. ירון עזר לי בבניית התמחור, הבנת כל המרכיבים שאני צריכה לקחת בחשבון בתהליך היצור, נתן לי המון טיפים בפן העסקי מעבר להיבט הפיננסי ועזר לסדר את הראש ולקבל זווית ראיה נוספת ואחרת.Kleiman OritKleiman Orit ★★★★★ שי בן אהרוןשי בן אהרון ★★★★★ ירון הבין את הנתונים מהר מאוד ונתן יעוץ מקצועי, מעשי ומדויקSaar RamSaar Ram ★★★★★ ממליץ בחום על ירון!עברתי עם ירון תהליך של למידה בנוגע לניהול העסק שלי .ובדרך קבלתי עוד הדרכות וטיפים שלא ידעתי אפילו לבקש אותם. קבלתי תמורה ממש טובה ואני ממליץ על ירון בחוםמודה לך ירון ובטוח שנמשיך עוד לעבוד ביחדtamir itamir i ★★★★★ ירון פשוט מקצוען, מכל הבחינות. גם ברמה הכלכלית והירידה למספרים של העסק וגם ברמה היותר רחבה של שיווק. עברתי איתו תהליך ייעוץ וליווי של מספר חודשים וקיבלתי ממנו המון כלים, הוא פתח לי המון דברים חדשים ובאמת למדתי ממנו המון. מעבר לרמה המקצועית המאוד גבוהה, ירון גם בנאדם מאוד נעים וכיף לעבוד מולו. אני מאוד ממליץ על ירון לכל בעל עסק שרוצה לקחת ייעוץ עסקי!Adi hila Hazan ZukermanAdi hila Hazan Zukerman ★★★★★ בתחילת מגיפת הקורונה ובצל הסגרים וחוסר התפקוד הכללי של המשק, הרגשנו שזה הזמן שלנו ללמוד ולגדול. לירון הגענו עם חרדה לעתיד העסק שלנו עקב המצב הקשה שפקד את כולנו ובמיוחד עסקים שקשורים באופן ישיר לתרבות, פנאי וארועים. בעזרת ירון ולמדנו את העסק על בוריו. מעבר להבנה הכלכלית האבסולוטית שלו, ירון גם מבין עסק מזוויות נוספות כדוגמאת שיווק, פרסום ומבנה. את הכלים שקיבלנו ועדיין מקבלות לקידום ובניית עתיד העסק שלנו, לא יכלנו לקבל ולהבין בצורה טובה יותר ומעמיקה יותר. מרגישות שהליווי של ירון אותנו הינו בגדר חובה לקיום עסק בצורה מיטיבה ושההתקדמות שלנו קשורה באופן ישיר לליווי שלו. אין ספק שזו אחת ההשקעות המשתלמות ביותר לצמיחה ולמידה!eyal suhereyal suher ★★★★★ שמי אייל ובבעלותי סוכנות תרגום. הגעתי לירון לוי דרך המלצה. ירון מלווה את העסק שלי בחצי שנה האחרונה. בזכותו ייצבתי את הניהול העסקי והפיננסי של העסק. מאוד מרוצה מהמקצועיות של ירון ומהמחויבות שלו להצלחת העסק שלילסיכום אני ממליץ בחוםאלעד לויאלעד לוי ★★★★★ tzvika avisartzvika avisar ★★★★★ פשוט תותח!🙏Noa SelaNoa Sela ★★★★★ ירון מלווה אותנו במקצועיות ומסירות, כבר מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. אנחנו מחכים לפגישות עם ירון וכל פעם יוצאים בהרגשה טובה עם תובנות ומסקנות חדשות.ירון זמין לכל שאלה, בכל זמן, סבלני ונדיב!אני ממליצה בחום על היעוץ העסקי של ירון!Raviv ShemeshRaviv Shemesh ★★★★★ היועץ העסקי שלי כבר למעלה משנה, לקח אותנו למקום שלא חשבנו שנגיע אליו תוך זמן ככ קצר. מקצוען, אין מיליםיהונתן חיויהונתן חיו ★★★★★ ירון הוא מקצוען אמיתי.לאחר סבב של התרשמות מול יועצים ידעתי שאיתו אני יעשה תהליך.בעז נחזור לתהליך בהקדם,תמשיך בעשיה מבורכת כמו שאתה יודעת לעשות!יהודית דדוש לוינסוןיהודית דדוש לוינסון ★★★★★ יועץ מקצועי ואמין, מתייחס לעסק של הלקוח כאילו עסק שלו. ממליצה בחוםNoam Ohev ZionNoam Ohev Zion ★★★★★ ירון הוא פשוט מקצוען, הוא יודע לאבחן במקצועיות איפה צוואר הבקבוק של העסק, מה החוזקות ומה החולשות ולשים על זה את האצבע מהר מאוד.הגעתי לירון עם רווחיות ברצפה והרבה מאוד כאבי ראש, אחרי הליווי איתו כאבי הראש ירדו והרווחיות בעסק עלתה.תודה לך ירון, אני בטוח שאחזור בקרוב לקפיצה הבאה 🙏מקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENTמקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENT ★★★★★ אל ירון הגעתי במקרה! דרך המלצה של חבר! ירון היה פשוט מעולה! הוא עזר לי בכל השאלות, היה ממוקד, שירותי, עמד בזמנים, נתן לי מענה לכל צרותיי.הבחור מקצועי, איש עניין, מעולה בתחום הפיננסים ויועץ נדיר!. אני איתו כבר שנים. ומאוד אוהב גם בתור חבר וגם בתור יועץ. כל הכבוד!! תמשיך כך!!!Liad GolanLiad Golan ★★★★★ ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך.הבנה מלאה שהצרכים שלי ונגיעה בנקודות שחשובות לעסק שלי.יש לי סטודיו לאימוני כושר וירון עזר לי מאוד למנף אותו.מומלץ בחום !מיה ביטון אדריכלות ועיצוב פניםמיה ביטון אדריכלות ועיצוב פנים ★★★★★ ממליצה בחום על ירון !!!ירון יועץ עיסקי בגובה העיניים מכיר את השטח ומספק טיפים ועצות פרקטיות למימוש ומיקסום הפוטנציאל העיסקי. אני נהנתי מהשירות של ירון ושמחה שיש לי את האפשרות להתייעץ איתו בכל דילמה עיסקית שיש לי :)Shlomo MankadiShlomo Mankadi ★★★★★ התחלתי עם ירון תהליך של קידום עסקי וקצת סדר בבלגן שהיה לי בעסקאני חייב להגיד לכם הבחור מקצועי ויודע בדיוק מה הוא עושהתוך חודש מהפגישה הראשונה שלנו כבר ראינו שינוי בתזרים של העסק ובכל ההתנהלות פשוט עשה לי סדר לימד אותי להתנהל נכון יותר והכי חשוב העלה לי את ההכנסות החודשיות בכמה עשרות אחוזיםאחרי תהליך של 3 חודשים העסק נמצא כבר במקום אחר ורק צומחמה שלא פחות חשוב כל התהליך היה כייפי ומהנה ירון מקצועי ויודע את העבודהאני ממליץ בחום לעסקים שרוצים ליווי אישי לעסק לא לחשוב פעמייםפשוט לוי ייעוץ עסקי!Amit GosherAmit Gosher ★★★★★ רבע שעה אל תוך הפגישה הראשונה שלי עם ירון התרווחתי אחורה בכסא שבמשרדו,הבנתי שהגעתי למקום הנכון ובעיקר לאיש הנכון.הרגשתי שיושב לפני לא רק אדם שיודע להכניס מספרים לטבלאות אקסל אלא גם בן אדם שמבין מי יושב מולו,מי הם הלקוחות של העסק ומהי הדרך הנכונה ביותר להפוך לעסק רווחי.לא טעיתי,כמה חודשים בתהליך הליווי וכבר רואים תוצאות.והכל נעשה בסבלנות,במיומנות,בצניעות ובמקצועיות.הצטערתי שלא אליו קודם.עמית גושר-צלם אדרכלות.קבוצת להב בטא סוכנות לביטוחקבוצת להב בטא סוכנות לביטוח ★★★★★ הפסיכולוג של העסק שלנו! בזכות ירון למדנו את העסק שלנו על בוריו, הבנו מה עלינו לעשות על מנת לקדם אותו בצורה אופטימלית, ונפתחנו לדרכים חדשות ומגוונות. ממליצים בחום!js_loader
שירותים נוספים

ליווי בהצלחה של מעל 1000 עסקים בכל התחומים

בין לקוחותינו:

סרטונים

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

רק להשאיר כמה פרטים ונחזור בהקדם

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 110 ביקורות
×
js_loader

השאירו לנו פרטים

ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם