ייעוץ עסקי למרפאת שיניים

כל העוסק בתחום רפואת השיניים יודע שהתחרות לא פשוטה, הן מול קופות החולים והן בין הקליניקות לבין עצמן. יתר על כן, אל תחום זה נכנסים באופן תדיר חידושים ושיפורים טכנולוגיים המאפשרים להציע טיפולים יעילים, מהירים, מדויקים ואסתטיים יותר – ויש לדעת כיצד לשלבם במרפאה, לתמחר ולשווק אותם בצורה שתוביל לשגשוג.

הבעיה היא, שבחלק גדול ממרפאות השיניים המנהל בפועל הוא רופא בעצמו, בין אם מדובר בקליניקה קטנה או במרפאה גדולה המעסיקה מספר רופאים ומומחים. מדוע זו בעיה? מפני שגם רופא שיניים מעולה אינו בהכרח בעל כישורי ניהול מעולים וראייה פיננסית – אסטרטגית נכונה. מלבד זאת, הוא עסוק כמובן בעיקר מקצועו שהוא טיפולי השיניים עצמם, ולכך מצטרפים הכנסים, ההשתלמויות, הקורסים וכן הלאה.

אין פלא איפה שמרפאות שיניים רבות אינן מנצלות את הפוטנציאל הכלכלי שלהן, נאבקות באופן די סיזיפי על לקוחות חדשים, ובעליהן מתלבטים בכל עת לגבי האפשרויות הפתוחות בפניהם, ללא זמן מספיק על מנת לעצור ולתכנן באופן שקול את המהלכים.

כך לדוגמא, האם כדאי לעבור השתלמות והסמכה בתחום הלייזר הדנטאלי ולרכוש עבור המרפאה מכשירים יקרים למדי? מהיכן יושג המימון? כיצד יתומחרו טיפולי החניכיים בלייזר? דוגמא נוספת: בשנים האחרונות לא מעט רופאי שיניים בוחרים לעבור קורסים בתחום אסתטיקת הפנים ובפרט מדובר בהזרקות של חומצה היאלורונית ובוטוליניום טוקסין. האם כדאי לפנות לכיוון הזה? כיצד הוא ישתלם למרפאה? האם עדיף שהרופא עצמו יתחיל להשתתף בקורסים הרלוונטיים (עם העלויות הכרוכות בכך), או שמא כדאי להכניס רופא נוסף ואפילו שותף?

אלו רק מקצת השאלות שעליהן עונה ובהן מסייע ייעוץ עסקי למרפאת שיניים. אבל בואו נתחיל בהתחלה.

מינוף הנתונים הקיימים להצלחת מרפאת השיניים

מזווית ההסתכלות העסקית, מרפאת שיניים היא עסק לכל דבר ומכאן שקיימים בה נכסים משמעותיים כגון הציוד, החומרים, הניסיון, ההכשרה של הרופאים וכן הלאה. מכיוון שהרופא עסוק מאוד ואינו איש ניהול במקצועו קשה לו "להרים את הראש" ולקבל פרספקטיבה רחבה על המתרחש במרפאה. ייעוץ עסקי למרפאת שיניים נותן בדיוק את נקודת המבט הזו שעוברת עם הבעלים על מרכיבי העסק השונים, כגון שיווק, הגדלת המחזור, תמחור הטיפולים, רווחיות השירותים השונים, התוכנית העסקית, התקשרויות עם מעבדה וספקים וכיוצא בזאת. בתוך כך, אנשי המקצוע לומדים לעומק את המרפאה על היבטיה השונים ומביאים הצעות ותובנות המכוונות להתייעלות ושיפור בתחום נוספים. כך למשל, אנו בוחנים את הכדאיות של גיוס רופאים חדשים, מזכירה רפואית או שיננית, תורמים לפיתוח העסקי והאסטרטגי, מציעים אפיקי שיווק יעילים, ממוקדים ונכונים יותר עבור המרפאה, ומביאים תובנות לשיפור יכולות הניהול.

מדובר בעבודה משותפת ביחד עם בעלי המרפאה אשר נותנת ראייה חדש של הפעילות העסקית, תוך ניתוח הרווחיות האמיתית וביצוע שינויים מתחייבים על מנת שהמרפאה תצמח ותשגשג.

תהליך ליווי מרפאת השיניים – יוצרים אמון ומתקדמים לעבר המטרה

יש להבין כי ליווי עסקי אינו עניין של "זבנג" וגמרנו. מטאפורה טובה לכך מהווה תהליך שיקום הפה שבו מבצעים פגישה מקדימה, בדיקות וצילומים, לוקחים מידות, מכינים סדים וכתרים, מבצעים את הטיפול עצמו, ממתינים להתאחות ולצמיחת העצם, מבצעים מעקב אחר המטופל, מיישמים כתרים קבועים, מבצעים ציפויי

חרסינה ופעולות אסתטיות אחרות, וכן הלאה. ניתן להבין כי אין זו "השתלת שיניים ביום אחד" – כפי שמבטיחים פרסומים נפוצים כיום באמצעי התקשורת.

ליווי עסקי למרפאת שיניים הוא תהליך שנפרש על פני תקופה, ובראשיתה היועץ שלנו לומד את הפעילות המתקיימת. ממש בדומה לטיפול רפואי, גם כאן המטרה הראשונית היא ללמוד על מנת שנוכל ליישם, ובתוך כך ניצור אמון שיהווה בסיס לפעילות המשותפת. הרי בסופו של דבר המטרה שלנו היא שהמרפאה תהיה יותר רווחית, ולשם כך סביר להניח שיידרשו שינויים בדפוסים הנוכחיים. נכון, אין זה פשוט להשתנות ובמיוחד אם אחרים מייעצים לכם מבחוץ. כדי שהדבר יתאפשר עליכם לרכוש אמון ביועץ שלנו בתהליך הדרגתי, אשר יוכיח לכם שלב אחר שלב שאנו באמת יודעים על מה אנחנו מדברים.

הלכה למעשה – ממה מורכב ייעוץ העסקי למרפאות שיניים

כפי שאמרנו, ייעוץ עסקי למרפאת שיניים מורכב ממספר שלבים הנפרשים על פני תקופה של עבודה משותפת. מדובר בשלבים סדורים וברורים שנבנו לאור ניסיון רב. ממש כמו בטיפול שיניים מתקדם של ימינו, התהליך אינו מבוסס על אינטואיציה, תחושות בטן או ניחושים מושכלים, אלא על התקדמות הדרגתית, סדורה וברורה לעבר המטרה.

בשלב הראשון היועץ שלנו סורק את מצב המרפאה מבחינה עסקית – פיננסית תוך התייחסות לשורה ארוכה של פרמטרים, כגון מצב תזרים המזומנים, האם ישנה בעיית רווחיות והיכן בדיוק היא נמצאת? האם כל סוגי הטיפולים רווחיים? האם התמחור נכון? האם יש שוליים סבירים של רווח גולמי, תפעולי ונקי – וכן הלאה. לאחר שמצויים בידינו הנתונים האלו ונוספים אנו עוברים לשלב החשוב של שיווק והגדלת המכירות, שלב הבא הינו שיפור הניהול הכולל ולבסוף בניית תוכניות עסקית.

בניית תוכנית עסקית היא המרכיב המרכזי של השלב הסופי בייעוץ. המטרה של תוכנית עסקית פיננסית היא להגדיר את היעדים ומטרות המרפאה, כפי שניתן לגזור אותם מהנתונים שגילינו בשלבים הקודמים. למעשה, אפשר להתייחס אל התוכנית כאל "טיפול מתקן" לאחר שהתערבות רפואית ראשונה לא הביאה לתוצאות המקוות. כעת נדרש ניתוח או טיפול נוסף על כל המשתמע מכך. במילים פשוטות, התוכנית היא אמצעי לתיקון הבעיות שגילינו בבדיקות המקדימות, ובה מתייחסים למגוון היבטים. למשל, מגדירים שינויים בתחומי טיפול שאינם רווחיים מספיק או בכלל, מתמחרים מחדש טיפולים שלא תומחרו כראוי, מגדירים שינויים בהיקף הפעילות של מחלקות במרפאה, וכן הלאה.

יש לציין כי בשלב זו גם נבנים כלים מקצועיים למעקב אחרי הוצאות והכנסות המרפאה, למדידת רווחיותה בצורה מדויקת ונכונה, ולבניית דפוסי התנהלות נכונים יותר מהבחינה הפיננסית.

בשלב השני אנו מתמקדים בפיתוח עסקי ושיווקי המאפשרים לזהות הזדמנויות להתפתחות, אשר יקפיצו את רווחיות העסק. לשם כך אנו בונים תוכנית שיווקית המתייחסת גם אל דרכי הפרסום היעילות ביותר, בהתאם לקהלי היעד של המרפאה.

בייעוץ עסקי למרפאות שיניים אתם "הפציינטים" שלנו

לאור ניסיוננו בליווי מרפאות וקליניקות אנו יודעים כי בעליהן מתקשים למצוא את הזמן ללמידת הפן הניהולי ולהתפתחות עסקית, אך הדבר בהחלט אפשרי. תפקידנו הוא לסייע לכם להתפתח גם כמנהלי עסקים, החל בניהול הזמן, הימנעות מטעויות, גיוס עזרה בזמן ובמצב הנכון, ניהול המרפאה בביטחון, ועד להגדלה מתמדת של ההצלחה העסקית.

אמנם איננו עוסקים ברפואה, אך בדומה לרופא אנו פועלים מתוך שליחות ומחויבות לשלום הלקוח. לכל אורך הדרך אנו בודקים ומוודאים שהמרפאה מתפתחת וצועדת בכיוון הנכון, למשל על ידי השוואת ביצועיה הפיננסיים עם הדוחות הכלכליים הקודמים, ואת התוצרת ביחס לתוכנית העבודה שגזרנו מן התוכנית העסקית. כך נשמרים המיקוד והכיוון אל המטרות הנכונות, ומצד שני – במידת הצורך מוגדרים שינויים נכונים בזמן.

אז למה דווקא איתנו?

בשורה התחתונה, כמו שרפואת שיניים היא המומחיות שלכם, כך ייעוץ עסקי הוא המומחיות שלנו. הנתונים שבידינו מורים כי הייעוץ מעניק דרך בטוחה אפקטיבית להקניית כלים ריאליים, המסוגלים להתמודד עם כל בעיה וקושי שבפניהם עומדת המרפאה. אנו מעסיקים צוות יועצים מהמובילים בתחומם בארץ, אשר ליוו בהצלחה רבה מאות עסקים וסייעו להם להפוך לרווחיים. התנהלות פיננסית חכמה ונכונה היא הבסיס לקבלת תוצאות כלכליות מצוינות, ואנו בטוחים שגם אתכם נוכל להביא לרווחיות טובה מאי פעם.

בתוך כך, אנו מביאים ניסיון עשיר ונרחב ההולך הרבה מעבר לידע הפיננסי או השיווקי, ומעמידים לרשות בעלי המרפאה ארגז כלים יעיל ואפקטיבי. מדובר בניסיון שנרכש לאורך שנים רבות של ליווי עסקים מכל מגזרי המשק, לרבות מהמגזר הרפואי, ותובנות חשובות שצברנו לאור התנסויות בשטח ולמידה מתמדת.

לסיכום

לייעוץ עסקי למרפאת שיניים חשוב להיעזר ביועץ עסקי מומחה שצבר כלים רבים לאורך שנות הניסיון שלו. הכלים האלו עומדים לרשות הלקוח על מנת שיוכל לשפר את התנהלות המרפאה בתחום השיווקי, התפעולי והלוגיסטי, ולאפשר לה לקפוץ מדרגה ברמת הרווחיות.

בשאלות אודות ייעוץ עסקי לרופאי שיניים ולקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות פנו אלינו עכשיו בהודעה, בטלפון 03-5377088 או ווטסאפ.

ירון לוי

יועץ עסקי מהמובילים בישראל, כלכלן מומחה, והבעלים של חברת "לוי יועצים" אשר ליוותה בהצלחה מעל 1000 עסקים, בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

Roy GorenRoy Goren ★★★★★ ירון ממש מומחה בייעוץ פיננסי לעסקים, מבין את כל הנושאים הקשורים ישירות ועקיפין להוצאות וניהול כספי של העסק. גם נכנס לעובי הקורה בנושאים ביתיים שמשפיעים על כלכלת העסק. הוא בודק את כל הנושאים הקשורים לכלכלת העסק כאילו היה שלו. מביא פתרונות פשוטים ויעילים לשיפור מיידי של המצב הכלכלי. מאוד יסודי ועינייני. אדם נעים וזורם- מדבר בגובה עיניים, בשפה ברורה וישירה. מומלץ מאוד.אלעד לויאלעד לוי ★★★★★ Eyal GalEyal Gal ★★★★★ הגדולה של יועץ היא לדעת לפשט רעיונות מורכבים ולהסביר אותם בצורה הכי ברורה שיש. ירון עשה איתי עבודה מקצועית שעזרה לי לבנות מסלול נכון לעסק שלי ולהתקדם קדימה. מומלץ בחוםOrel RazOrel Raz ★★★★★ חברים יקרים תרשו לי להציג בפניכם את ה-אדם שהולך לשנות לכם את החיים, מר ירון לוי היועץ מספר אחת היום!הגענו לירון עסק מפרוק ושבור מכל בחינה שהיא עם מחזורים עלובים והצלחנו לשלש את ההון שלנו בעזרת ליווי אישי וצמוד שאין דומה לו.לאחר ליווי של 2 יועצים כושלים אני רוצה להמליץ על ה-יועץ הכי טוב שיש היום באמת שאפו גדול - תודה רבה לך ירון 🥰יהונתן חיויהונתן חיו ★★★★★ ירון הוא מקצוען אמיתי.לאחר סבב של התרשמות מול יועצים ידעתי שאיתו אני יעשה תהליך.בעז נחזור לתהליך בהקדם,תמשיך בעשיה מבורכת כמו שאתה יודעת לעשות!רונן מרדכירונן מרדכי ★★★★★ יכולת הבנה של העסק ברמה מאוד גבוהה ובמהירות!! ללא ספק החלטה נכונה עסקית לפנות אל ירון,מאיר את הזרקור לדברים החשובים בעסק , יכולות לפתור בעיות מתוך מחשבה ונסיון והכי חשוב יש תוצאות!!שרית אלתרשרית אלתר ★★★★★ ממליצה בחום. הייתי מאד מרוצה מהתהליך. הגעתי לירון בשביל יעוץ פיננסי ובניית תמחור לעסק חדש שאני מקימה. ירון עזר לי בבניית התמחור, הבנת כל המרכיבים שאני צריכה לקחת בחשבון בתהליך היצור, נתן לי המון טיפים בפן העסקי מעבר להיבט הפיננסי ועזר לסדר את הראש ולקבל זווית ראיה נוספת ואחרת.Kleiman OritKleiman Orit ★★★★★ נופר נהרינופר נהרי ★★★★★ ספיר מנצורספיר מנצור ★★★★★ הגענו לירון דרך המלצה של חבר טוב שלנו ומהרגע הראשון הוא עזר כיוון תמך והיה שם לצידו בכל דבר ! מקצועי יודע לדבר ובמיוחד יודע להקשיב מרוצים מאוד וממליציםDanny JadowskyDanny Jadowsky ★★★★★ יועץ עסקי מצוין.מאוד מנוסה.מומלץ בחום!eyal suhereyal suher ★★★★★ שמי אייל ובבעלותי סוכנות תרגום. הגעתי לירון לוי דרך המלצה. ירון מלווה את העסק שלי בחצי שנה האחרונה. בזכותו ייצבתי את הניהול העסקי והפיננסי של העסק. מאוד מרוצה מהמקצועיות של ירון ומהמחויבות שלו להצלחת העסק שלילסיכום אני ממליץ בחוםSimcha KleinSimcha Klein ★★★★★ ממליץ בחום על ירון.קיבלנו הכוונה דיוק במודל העסקי והמון טיפים שלקחו את העסק שלנו קדימה.Saar RamSaar Ram ★★★★★ ממליץ בחום על ירון!עברתי עם ירון תהליך של למידה בנוגע לניהול העסק שלי .ובדרך קבלתי עוד הדרכות וטיפים שלא ידעתי אפילו לבקש אותם. קבלתי תמורה ממש טובה ואני ממליץ על ירון בחוםמודה לך ירון ובטוח שנמשיך עוד לעבוד ביחדTomer GlerenterTomer Glerenter ★★★★★ ירון עשה איתי עבודה מקצועית ואפקטיבית. הבין את מבנה העסק והצרכים שלו במהירות ונתן פתרונות יעילים ויצירתיים. ממליץ עליו בחום!Shlomo MankadiShlomo Mankadi ★★★★★ התחלתי עם ירון תהליך של קידום עסקי וקצת סדר בבלגן שהיה לי בעסקאני חייב להגיד לכם הבחור מקצועי ויודע בדיוק מה הוא עושהתוך חודש מהפגישה הראשונה שלנו כבר ראינו שינוי בתזרים של העסק ובכל ההתנהלות פשוט עשה לי סדר לימד אותי להתנהל נכון יותר והכי חשוב העלה לי את ההכנסות החודשיות בכמה עשרות אחוזיםאחרי תהליך של 3 חודשים העסק נמצא כבר במקום אחר ורק צומחמה שלא פחות חשוב כל התהליך היה כייפי ומהנה ירון מקצועי ויודע את העבודהאני ממליץ בחום לעסקים שרוצים ליווי אישי לעסק לא לחשוב פעמייםפשוט לוי ייעוץ עסקי!paz cohen zedekpaz cohen zedek ★★★★★ ייעוץ ברמה גבוהה איש מדהים תמיד זמין ושמח לעזור מומלץ מאוד !מיה ביטון אדריכלות ועיצוב פניםמיה ביטון אדריכלות ועיצוב פנים ★★★★★ ממליצה בחום על ירון !!!ירון יועץ עיסקי בגובה העיניים מכיר את השטח ומספק טיפים ועצות פרקטיות למימוש ומיקסום הפוטנציאל העיסקי. אני נהנתי מהשירות של ירון ושמחה שיש לי את האפשרות להתייעץ איתו בכל דילמה עיסקית שיש לי :)Amit Ben arieAmit Ben arie ★★★★★ מומלץ בחום!הגענו לירון עם רעיון וחלום והוא עזר לשים אותנו על המסלול הנכון בדרך להגשמתו.ירון עזר לנו לגבש את הרעיון, לתרגם אותו למספרים, הביא נקודת מבט נוספת וחשובה והמון מידע מהניסיון שלו בתחום. הכי חשוב, עזר לנו לתכנן נכון את העסק, הכין אותנו להרבה דברים שלא יכולנו לצפות בעצמנו, וכשהיה צריך, גם הוריד אותנו לקרקע.בנימה אישית, ירון עשה רושם מקצועי והכל תוך יחס אישי ואכפתיות.Raviv ShemeshRaviv Shemesh ★★★★★ היועץ העסקי שלי כבר למעלה משנה, לקח אותנו למקום שלא חשבנו שנגיע אליו תוך זמן ככ קצר. מקצוען, אין מיליםAmit GosherAmit Gosher ★★★★★ רבע שעה אל תוך הפגישה הראשונה שלי עם ירון התרווחתי אחורה בכסא שבמשרדו,הבנתי שהגעתי למקום הנכון ובעיקר לאיש הנכון.הרגשתי שיושב לפני לא רק אדם שיודע להכניס מספרים לטבלאות אקסל אלא גם בן אדם שמבין מי יושב מולו,מי הם הלקוחות של העסק ומהי הדרך הנכונה ביותר להפוך לעסק רווחי.לא טעיתי,כמה חודשים בתהליך הליווי וכבר רואים תוצאות.והכל נעשה בסבלנות,במיומנות,בצניעות ובמקצועיות.הצטערתי שלא אליו קודם.עמית גושר-צלם אדרכלות.Michael KrijevskyMichael Krijevsky ★★★★★ הגענו לירון אני ובת זוגתי כאשר כל מה שיש לנו זה רעיון, לא ידענו איך לייסם אותו, מה נדרש עבורו ומאיפה בכלל להתחיל. ירון מהר מאוד "סידר לנו את התמונה". הסביר באופן מאוד נגיש כל דבר ונושא.והכי חשוב בעיניי לאורך כל הדרך ירון לא ניסה לייפות את המציאות, התייחס לכל נושא באופן מאוד שמרני, לרבות סימולציות של תרחישים פסימיים ודרכי התמודדות איתם.חייב להגיד שמדובר במקצוען אמיתי!כעבור מס מפגשים מועט, ראינו תוכנית פעולה ברורה, הבנו מה עלינו לעשות ובאיזה סדר.ירון צייד אותנו בעצות זהב! (לא מגזים), היה אכפתי ומאוד מעורה בכל התעליך שלנו.ממליץ בחום להגיע לפגישה עם ירון - עצות זהב.הקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקההקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ★★★★★ מספר 1 בתחוםמומלץ!!!ראם ובניראם ובני ★★★★★ העסק עבד אבל לא כמו שכתוב בספריםהגענו לירון הוא ליווה אותנו במשך 9 חודשיםמקצועי, אמין, אכפתי היום אחרי התהליך עם ירון אני יכול להגיד שהשמיים הם הגבולתודה על הכל ירוןרחלי שלוםרחלי שלום ★★★★★ זכינו להכיר את ירון לפני קצת יותר מחצי שנה.לפני הכל אשיות מקסימה ומאירת פנים.ירון איש מקצוע אמיתי בעל ניסיון רחב ומקצועי מאוד.בעל כלים רחבים בתחוםמה שנתן לנו להצעיד את העסק למקום טוב יותר מקצועי ומנוהל מאוד.המון תודה לירון על הכלנריה ורחלירוני בארירוני בארי ★★★★★ ירון יודע לנתח את העסק ולבנות אסטרטגיה לגדילה והצלחה.בזכות ירון העסק שלי מתרחב ומצליח.ממליץ מאד על ירון .Noa SelaNoa Sela ★★★★★ ירון מלווה אותנו במקצועיות ומסירות, כבר מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. אנחנו מחכים לפגישות עם ירון וכל פעם יוצאים בהרגשה טובה עם תובנות ומסקנות חדשות.ירון זמין לכל שאלה, בכל זמן, סבלני ונדיב!אני ממליצה בחום על היעוץ העסקי של ירון!Yossi BeharYossi Behar ★★★★★ מומלץ בחום !אסף דדושאסף דדוש ★★★★★ Ilai SpakIlai Spak ★★★★★ ממליץ בחום ומניסיון על תהליך ייעוץ עם ירון, מיקד אותי מאוד ובתהליך צמיחה ושיפור תמידי. תודה רבה!tzvika avisartzvika avisar ★★★★★ פשוט תותח!🙏Noam Ohev ZionNoam Ohev Zion ★★★★★ ירון הוא פשוט מקצוען, הוא יודע לאבחן במקצועיות איפה צוואר הבקבוק של העסק, מה החוזקות ומה החולשות ולשים על זה את האצבע מהר מאוד.הגעתי לירון עם רווחיות ברצפה והרבה מאוד כאבי ראש, אחרי הליווי איתו כאבי הראש ירדו והרווחיות בעסק עלתה.תודה לך ירון, אני בטוח שאחזור בקרוב לקפיצה הבאה 🙏Omri BlutsteinOmri Blutstein ★★★★★ ירון מספק ייעוץ עסקי בצורה מאוד חמה, ביתית ומקצועית ביותר!שם לך את הדברים על השולחן ונותן הרבה מוטיבציה להמשך הדרך, מאמין בך ויודע לפשט את כל העולם העסקי המורכב.מדבר איתך כאילו באת לשבת אצלו בסלון לכוס קפה, בגובה העיניים עם העיניים קדימה,באמת אחלה של יועץ! :)Erez SwissaErez Swissa ★★★★★ לכל מי שמחפש ייעוץ , הכוונה ולפעמים גם פסיכולוג ירון לוי הוא הבחירה הנכונה. הגענו אליו בשלב קריטי בעסק ברמת החזון וכן ברמת הסמכויות בין השותפים וכבר לאחר מספר מפגשים מצאנו שפה משותפת בינינו ואת הכיוון העסקי העתידי שלנו.כל מפגש הוא חוויה ומקום להעלות רעיונות ודרכים לשיפור וכמובן כל המספרים היו מול עינינו בכל זמן(לא החוליה החזקה אצלנו) .ירון ידע להסביר מה אנחנו רואים איפה צריך"לחתוך" ואיפה להעצים.מומלץ בחום.תודה לך ירוןמקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENTמקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENT ★★★★★ אל ירון הגעתי במקרה! דרך המלצה של חבר! ירון היה פשוט מעולה! הוא עזר לי בכל השאלות, היה ממוקד, שירותי, עמד בזמנים, נתן לי מענה לכל צרותיי.הבחור מקצועי, איש עניין, מעולה בתחום הפיננסים ויועץ נדיר!. אני איתו כבר שנים. ומאוד אוהב גם בתור חבר וגם בתור יועץ. כל הכבוד!! תמשיך כך!!!שי בן אהרוןשי בן אהרון ★★★★★ ירון הבין את הנתונים מהר מאוד ונתן יעוץ מקצועי, מעשי ומדויקDarya TevelDarya Tevel ★★★★★ הגענו לירון, אחרי שחווינו חויה לא טובה עם "יועץ" אחר, וזה היה פשוט מעולה מהתחלה, הוא לקח את העסק פירק אותו איתנו לגורמים ולימד אותנו איך מרכיבים את סך חלקיו ושולטים בכל חלק בעסק שזה בדיוק מה שחיפשנו, וכמובן שיפר באחוזים רבים את המחזור החודשי בתוך 3 פגישות!! שאל שאלות נכונות ומכוונות וגרם לנו להסתכל על העסק מהצד ולהבין איך לתפעל אותו, והכי חשוב גם בתור בן אדם כיף לשבת איתו ולשוחח.ממליצה בחום.Liad GolanLiad Golan ★★★★★ ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך.הבנה מלאה שהצרכים שלי ונגיעה בנקודות שחשובות לעסק שלי.יש לי סטודיו לאימוני כושר וירון עזר לי מאוד למנף אותו.מומלץ בחום !Michal ben-yishaiMichal ben-yishai ★★★★★ אני עובדת עם ירון כבר כמה חודשים. הגעתי אליו בלי להבין כלום בניהול פיננסי של העסק. יש לי עסק שמגלגל הרבה כסף אבל בשורה התחתונה לא הצלחתי לצאת מהמינוס. ירון ממש ישב איתי ועזר לי לבנות תוכנית עסקית להתאוששות ואף לצמיחה. היום אני מרגישה שהשליטה בידיים שלי, וכמובן שצברתי המון ידע והבנה כיצד להתנהל נכון. היום אני כבר במקום אחר והיד עוד נטויה.קבוצת להב בטא סוכנות לביטוחקבוצת להב בטא סוכנות לביטוח ★★★★★ הפסיכולוג של העסק שלנו! בזכות ירון למדנו את העסק שלנו על בוריו, הבנו מה עלינו לעשות על מנת לקדם אותו בצורה אופטימלית, ונפתחנו לדרכים חדשות ומגוונות. ממליצים בחום!tamir itamir i ★★★★★ ירון פשוט מקצוען, מכל הבחינות. גם ברמה הכלכלית והירידה למספרים של העסק וגם ברמה היותר רחבה של שיווק. עברתי איתו תהליך ייעוץ וליווי של מספר חודשים וקיבלתי ממנו המון כלים, הוא פתח לי המון דברים חדשים ובאמת למדתי ממנו המון. מעבר לרמה המקצועית המאוד גבוהה, ירון גם בנאדם מאוד נעים וכיף לעבוד מולו. אני מאוד ממליץ על ירון לכל בעל עסק שרוצה לקחת ייעוץ עסקי!מאור ויצמןמאור ויצמן ★★★★★ ירון מלווה את העסק שלי ואני רוצה לציין כי עסק גדל והפך להיות רווחי בזכותו. תודה רבה אתה יועץ מעולהיהודית דדוש לוינסוןיהודית דדוש לוינסון ★★★★★ יועץ מקצועי ואמין, מתייחס לעסק של הלקוח כאילו עסק שלו. ממליצה בחוםamatsya harshoshnimamatsya harshoshnim ★★★★★ הגענו לירון בעקבות המלצה של חבר. אנחנו לא חדשים בעולם העסקי ובכל זאת גילינו הרבה שלא ידענו, קיבלנו תמיכה בתעוזה לפרוץ, וכתובת להתייעצות וקבלת החלטות נבונות.ירון מקצועי, מבין, בעל תפישה היקפית ונסיון בליווי מגוון רחב של עסקים ומכאן היתרון שלו עבורנו.תודה ירון!!!רוסטיקו משרדרוסטיקו משרד ★★★★★ ירון מלווה אותנו עם המון סבלנות במקצועיות ובמסירות כבר כמה חודשים. מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. הפגישות עם ירון, מעבר לחלק המקצועי, נותנות המון מוטיבציה להמשיך ולפעול.ירון זמין תמיד לכל בעיה שצצה ונותן מענה מיידי ויעיל!מומלץ בחום!!Ward MohannaWard Mohanna ★★★★★ הכסף שחסך לי ירון מטעויות עסקיות שהייתי יכול לטעות, מחזיר את עלות הייעוץ פי כמה..כל בנאדם חסר נסיון ( תאוריטי ומעשי) בתחום העסקים יכול לעשות טעויות גדולות ולהפסיד מלא כסף...רק בעיצות שנתן לי כשבקשתי מימון מהבנק כבר חסך לי את כל עלות הייעוץ, וכל דבר נוסף שהוא נתן לי ( והיה מלא מלא דברים) זה רק רווח בשבילי...הגעתי לירון בשלב בסיסי מאוד בעסק שלי, הוא הדריך אותי לבנות מותג, הוא לימד אותי לנהל עסק, לנהל כסף, לנהל השקעה, להשיג מימון בצורה נכונה, לנהל משא ומתן בצורה נכונה ועוד..הגעתי אליו עם רעיון שהוא קצת מוזר לא בית קפה ולא מסעדה רגילה, רעיון שהיה מצריך הרבה מחשבה מחוץ לקופסה, והוא בנה לי מודל עסקי חדש לגמרי, משהו שלא קיים אפילו בשוק, והמודל הזה הצליח ובגדול..התחלתי איתו כשהייתי עושה קצת שוקולדים בבית בשעות הערב, ועכשיו יש לי מפעל שוקולד עם 4 עובדים, עם מותג מוכר ואנסטגרם של 10 אלפים עוכבים..ירון היה תענוג לעבוד איתך וולמוד ממך .תודה רבה וניפגש בקרוב :-)Shaked Zusman SofferShaked Zusman Soffer ★★★★★ Adi hila Hazan ZukermanAdi hila Hazan Zukerman ★★★★★ בתחילת מגיפת הקורונה ובצל הסגרים וחוסר התפקוד הכללי של המשק, הרגשנו שזה הזמן שלנו ללמוד ולגדול. לירון הגענו עם חרדה לעתיד העסק שלנו עקב המצב הקשה שפקד את כולנו ובמיוחד עסקים שקשורים באופן ישיר לתרבות, פנאי וארועים. בעזרת ירון ולמדנו את העסק על בוריו. מעבר להבנה הכלכלית האבסולוטית שלו, ירון גם מבין עסק מזוויות נוספות כדוגמאת שיווק, פרסום ומבנה. את הכלים שקיבלנו ועדיין מקבלות לקידום ובניית עתיד העסק שלנו, לא יכלנו לקבל ולהבין בצורה טובה יותר ומעמיקה יותר. מרגישות שהליווי של ירון אותנו הינו בגדר חובה לקיום עסק בצורה מיטיבה ושההתקדמות שלנו קשורה באופן ישיר לליווי שלו. אין ספק שזו אחת ההשקעות המשתלמות ביותר לצמיחה ולמידה!יובל גינסברגיובל גינסברג ★★★★★ אני מנהל בחברת יבוא ושיווק לארץ. פניתי לירון לפני שנתיים לשיפור הרווחיות ובדיקת תהליכי ניהול בעסק. מיד בתחילת התהליך ירון היה יסודי, עניני ולא עושה הנחות וקיצורי דרך בבדיקות הראשונות. לאחר בדיקה מעמיקה של העסק, התחלנו תהליך ליווי צמוד לשיפור כל הבעיות שצפו. כולל בדיקות כדאיות של פרויקטים עסקיים שהתעניינתי בהם. בעיקר נקודות איזון שהוא המראה הכי קשה בעסק- שם התחיל לשקף בדיוק מה שאני לא רואה תמיד. ירון ליווה אותי באופן אישי והתיר בי חסמים שהיו אצלי ( קואצינג) כמנהל בעסק. טיפול בתקציב השיווק שהיה נכון לתקופות קשות שהעסק חווה בקרונה. מתברר שכלכלן חיצוני שבא ובודק את העסק מהצד, רואה הרבה דברים ששנים היו עקומים. בהצלחה לכולם.js_loader
שירותים נוספים

ליווי בהצלחה של מעל 1000 עסקים בכל התחומים

בין לקוחותינו:

סרטונים

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

רק להשאיר כמה פרטים ונחזור בהקדם

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 110 ביקורות
×
js_loader

השאירו לנו פרטים

ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם