ייעוץ עסקי לפיצריה

פתיחה של פיצריה מצליחה היא חלומם של רבים וטובים, אך לא פעם חסרה הבנה מספקת לגבי הדרישות והאתגרים הכרוכים בהקמתה ותפעולה. ייעוץ עסקי לפיצריה עם יועץ עסקי מיומן ובעל ניסיון בתחום, יכול לסייע בבניית עסק יציב ומצליח בטווח הארוך, וכן לסייע בתקופות שונות של חיי הפיצריה.

מתי לקחת ייעוץ עסקי לפיצריה

ייעוץ עסקי לפיצריה הוא תהליך חשוב וחיוני שיכול לסייע לעסק בתקופות שונות בחייו. כך לדוגמא, מדובר בתהליך חיוני כאשר הקמת הפיצריה עוד מצויה בשלב החזון והתכנון, כאשר העסק נמצא בתקופות של דשדוש או פעילות ברווחיות נמוכה יחסית, כאשר רוצים להגדיל את הרווחיות ואף את המחזור, כאשר חושבים לבצע שינויים בעסק כמו חילופי מנהלים, הכנסת מוצרי מזון חדשים, רכישת זיכיון וכדומה. מעבר לכך, ייעוץ עסקי לפיצריה יכול לסייע בכל עת ובהחלט מומלץ לפנות אל בעלי המקצוע אחת לשנה או שנתיים על מנת לשמור על הקו הנכון.

בעל המקצוע הנכון במקרה זה הוא יועץ עסקי, שמצד אחד מחזיק בהשכלה כלכלית-אקדמית נרחבת ומצד שני בעל ניסיון רב כמנהל בשטח וכיועץ לעסקים בתחום המזון, כגון מסעדות, ברים, חברות קייטרינג, בתי קפה ופיצריות.

ייעוץ עסקי לפיצריה חדשה

ייעוץ עסקי לפיצה - פיצה שיוצאת מהתנוראנשים נכנסים עם הרבה כוונות טובות, מרץ וחלומות יפים לעולם עסקי המזון, ומגלים כי לא כל הנוצץ זהב. דברים אלו נכונים גם לגבי פיצריות אשר ההצלחה שלהן תלויה בקשת רחבה של גורמים, ובעיקר בהתנהלות נכונה מבחינה פיננסית, שיווקית, מכירתית וניהולית. לא חסרים מקרים שבהם החזון והחלומות היפים הופכים בתקופה קצרה למשבר פיננסי המלווה בעוגמת נפש ולבסוף גם בסגירת העסק. לכן, לפני שנכנסים להרפתקה חשוב לפנות ליועץ עסקי שיתחיל בבדיקת כדאיות כלכלית.

בדיקת כדאיות כלכלית ידועה גם בשם GO NO GO מפני שהיא אומרת לכם אם כדאי ללכת על הפיצריה בקונספט שתכננתם, האם עדיף לשנות כמה דברים בקונספט ובמרכיבים כדי ליהנות מהצלחה, או שאולי עדיף לוותר על החלום מכל וכל.

לשם כך מבצעים בדיקה מעמיקה המבוססת על ידע כלכלי רציני, היכרות מעולה עם שוק המזון ותחום הפיצריות בפרט, על ניסיון רב בהקמתם וניהולם של עסקים, ועל עבודת מחקר רצינית. במילים אחרות, להרפתקה הזו לא נכנסים רק לפי הערכות כלליות ומשאלות לב. אמנם הבדיקה קצת מורכבת אבל היא יכולה לחסוך לכם כישלון חרוץ, כסף וזמן, ולהביא אתכם למצב של פיצריה משגשגת עם בסיס איתן. עם הנתונים של הבדיקה הזאת ממשיכים בהמשך גם לבניית התוכנית העסקית לפיצריה, ובכך נעסוק בהמשך המאמר.

כאמור, בדיקת הכדאיות הכלכלית מורכבת ממגוון רחב של פרמטרים. בין היתר, צריך להגדיר היטב את הקונספט לפי הגדרות של מיתוג, קהל יעד, מוצרים סטנדרטיים או ייחודיים, המיקום שיכול להתאים לפיצרייה מבחינת מיקומים של מתחרים ותנועה של לקוחות פוטנציאליים, וכדומה.

בעודו מבצע את הבדיקה יכול יועץ עסקי לסייע בחידוד של הקונספט והתובנות לגביו. כמו כן, הבדיקה לוקחת בחשבון את השוק שאליו הפיצריה שלכם נכנסת: מהו תמחור המוצרים של מתחרים, מהי רמת הרווחיות המקובלת, האם יש לכם יתרונות או חסרונות מסוימים מול מתחרים כמו עלויות נוחות, מוצרים מיוחדים, מיקום מצוין, שירות מעולה וכדומה.

עוד היבט משמעותי הוא בחינה של ההוצאות. ראשית, חשוב לזכור כי פתיחה של עסק בתחום המזון, כולל של פיצריה, כרוכה בהוצאות משמעותיות – למשל רכישה של תנורים, כיסאות, שולחנות, מלאי ראשוני של חומרי גלם, מקררים וכדומה, ולכך מצטרפים אישורים מגורמים שונים לצורך הוצאת רישיון עסק כמו מכבי האש, משטרה, משרד הבריאות והרשות המקומית. מעבר לכך, ייתכן שיהיו הוצאות על שיפוצים וכמובן שצריך להתחשב בהוצאות השוטפות של העסקת עובדים, תשלום שכירות, ארנונה, חשמל, אחזקה, ציוד וכיוצא בזאת.

קחו בחשבון כי תקופת ההרצה של פיצריה עשויה להתפרש על פני חודשים ארוכים, ובמהלכה עוד אין לכם מעגל לקוחות קבוע כך שהרווחים יהיו יחסית נמוכים. ליתר דיוק, עדיף לקחת בחשבון שייקחו כ- 3 שנים עד שתגיעו למימוש מלוא הפוטנציאל הכלכלי הטמון בפיצריה, ולכן חשוב להתכונן היטב גם ברמה הפיננסית. מסיבה זו היועץ העסקי גם בוחן את היכולות הפיננסיות שלכם ואת מקורות המימון האפשריים, אם יש ברשותכם מספיק הון עצמי, האם אפשר לקבל הלוואה מהקרן להלוואות בערבות מדינה או מהבנקים, וכדומה.

הנתונים האלה יתנו ליועץ העסקי אומדן טוב לגבי סיכוייכם לקבל אשראי מהבנק ובאיזה סדר גודל, וכך ניתן יהיה להעריך את יכולתכם לעמוד בעלויות ההקמה וההרצה. מעבר לכך, בהמשך הדרך יוכל היועץ לעזור לכם בהשגת המימון על ידי יצירת תוכנית עסקית הולמת, רצינית ומקצועית, ואף יוכל ללוות אתכם בפניות אל הגורמים הרלוונטיים.

אלו היו רק מספר דוגמאות להיבטים הנבדקים במהלך ייעוץ עסקי לפיצריה בהקמה, וישנם נוספים. כך למשל, יש להגדיר את התקציב העומד לרשותכם מכל הבחינות לחודשי התפעול הראשונים, ללמוד לנהל בצורה נכונה את תזרים המוזמנים, לתכנן את כוח האדם ולגייס עובדים, לתמחר את התפריט לאור הקונספט הקולינרי של הפיצריה, להגדיר תקציב לפרסום ושיווק, וכמובן לתת את הדעת על הפוד קוסט. בהנחה שלאחר כל הבדיקות הגענו למצב שהולכים על הקמת הפיצריה, כל ההיבטים המתוארים לעיל נמזגים אל תוך התוכנית העסקית – שהינה רלוונטית גם לפיצריות קיימות ופועלות כפי שנראה להלן.

ייעוץ עסקי לפיצריה קיימת

כאשר מדובר על פיצריה קיימת, הייעוץ העסקי עשוי להינתן בשלבים שונים בין אם מדובר בתקופת דשדוש, באתגרים חדשים כמו כניסת מתחרים, שינויים מהותיים בתפריט, רכישת זיכיון, הכנסת שותף, פתיחת סניף חדש, שינוי מיקום של הסניף הקיים, וכדומה. למעשה הייעוץ מומלץ לכל פיצריה באשר היא אחת לשנה או שנתיים על מנת להיות עם האצבע על הדופק, לשפר ולייעל את הטעון שיפור, להגדיל את הרווחיות ואף את המחזור, ולשמור על הקו הנכון שמוביל להצלחה ושגשוג לאורך תקופה ארוכה.

ייעוץ עסקי לפיצריה קיימת מתחיל בדיאגנוזה מעמיקה של העסק. בין היתר, בודקים איך נראה תחום המכירות והשיווק של הפיצריה, מהי רמת הרווחיות של הפיצות והמוצרים הנוספים (אם ישנם), בחינה של הפוד קוסט וההוצאות השוטפות, ההתנהלות הכללית של העסק, הדוחות הכלכליים, תזרים המזומנים, העובדים בעסק ומשכורותיהם, התקשרויות עם ספקים וכיוצא בזאת. זוהי בדיקה המעניק תמונת- על מקצועית, אובייקטיבית ומהימנה של מצב הפיצריה הנוכחי.

חלק בלתי נפרד מהדיאגנוזה הוא בחינת המצב הפיננסי, אשר לא פעם בפיצריות מצוי בבלגן או מלווה באי הבנה. כאמור, יש לבדוק את רווחיות הפיצות והמוצרים הנוספים ולהבין האם יש מוצרים רווחיים יותר או פחות מאחרים ומדוע.

עוד יש לבדוק הלוואות והתחייבויות כספיות נוספות, את ניהול תזרים המזומנים וכדומה. במידת הצורך היועץ העסקי מוציא בשלב זה דוחות כלכליים משלו, הנוגעים בסעיפים שבאמת חשובים להתנהלות השוטפת, ומציגים את הנתונים הרלוונטיים בזמן אמת ובאופן מובן וברור לבעלי העסק.

יצירת תוכנית עסקית לפיצריה

תוכנית עסקית היא אבן יסוד להתנהלות כל עסק, והדבר נכון גם לגבי פיצריות. במידה שמדובר בפתיחת פיצריה חדשה, התוכנית העסקית תאגד את כל הנתונים שנאספו בבדיקה המקדימה, תגדיר היטב את הקונספט והיעדים ותתווה את הדרך להשיג אותם באופן ריאלי, נכון ועם הרגליים על קרקע. במידה במדובר בפיצריה קיימת, הדיאגנוזה המקדימה עוזרת בין היתר לזהות נקודות חולשה ובעיות בעסק, ומכאן יכול היועץ העסקי להציע פתרונות מקצועיים.

את הפתרונות ואת הדרכים ליישומם יוצק היועץ העסקי אל התוכנית העסקית. כך למשל, ייתכן שהתוכנית תתאר דרכים להקטנת ההוצאות השוטפות כמו עבודה עם ספקים חדשים, שינויים בכוח האדם או צמצום משרות, העתקת הסניף מהקניון לרחוב או להפך וכדומה.

כמו כן, התוכנית עשויה להצביע על שינוי בקונספט הקולינרי ובתפריט, עבודה עם ספק חדש של חומרי הגלם, בחירה בערוצי שיווק שיותר מתאים לפיצריה ולקהל היעד שלה, וכן הלאה. יש להבהיר שוב כי תוכנית עסקית מהווה יסוד להתנהלות נכונה, והיא כמו מפה שמראה לבעלי הפיצריה היכן העסק עומד עכשיו, לאן רוצים לקחת אותו ואיך עושים זאת. על כל פנים, את בניית התוכנית העסקית מבצע היועץ על סמך הנתונים, הבנתו וניסיונו המקצועיים, אך הוא אינו "מנחית" שינויים על בעל העסק אלא עובד איתו בשיתוף פעולה מלא ובגובה העיניים.

שיווק ומכירות בפיצריה

היבט נוסף של ייעוץ עסקי לפיצריה קיימת (וגם בהקמה) הוא נושא השיווק והמכירות. אנו צריכים לבחון בין היתר את יעדי המכירות, את המיתוג המבוקש וכיצד יוצרים אותו, את הפרסום שעובר מפה לאוזן בין לקוחות מרוצים ואיך ליצור אותו, שימוש באמצעים שיווקיים כמו מבצעים, הנחות, חלוקת פליירים, ושימוש במדיה הדיגיטלית: פייסבוק עסקי, ניוזלטרים, אתר האינטרנט, קמפיינים בגוגל וכדומה. בתוך כך נבחן את כל נושא תהליך המכירה החל ממענה לשיחות הטלפון על ידי העובדים ועד להגעת השליח, ובמידת הצורך נבצע שיוניים ושיפורים.

התנהלות שוטפת בפיצריה

פיצריות מורכבות לרוב ממספר מוגבל של עובדים במשמרות, בהתאם לימי ושעות הפעילות. להתנהלותם של העובדים יכולה להיות השפעה משמעותית על האווירה במקום, על שביעות הרצון של הלקוחות, ואף על הפוד קוסט. העובדים מושפעים כמובן מההנהלה הנושאת באחראית העליונה לכל מה שקורה בפיצריה, ולכן אם ישנן נקודות תורפה או כשלים ניהוליים הדבר משפיע על העסק כולו. ייעוץ עסקי לפיצריה יעסוק גם בכל הקשור להתנהלות השוטפת ולכישורי הניהול, כאשר היועץ העסקי נותן כלים רלוונטיים שמבוססים על ניסיון עשיר כמנהל בשטח וכיועץ, למשל בתחום מתן תמריצים לעובדים, העלאת המורל, מנהיגות והובלה, מתן דוגמא אישית, מעורבות בעסק, ניהול זמן וכדומה.

לקביעת פגישת ייעוץ עסקי לפיצריה ללא עלות וללא התחייבות פנו אלינו עכשיו בהודעה, טלפון או ווטסאפ

ירון לוי

יועץ עסקי מהמובילים בישראל, כלכלן מומחה, והבעלים של חברת "לוי יועצים" אשר ליוותה בהצלחה מעל 1000 עסקים, בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שרית אלתרשרית אלתר ★★★★★ ממליצה בחום. הייתי מאד מרוצה מהתהליך. הגעתי לירון בשביל יעוץ פיננסי ובניית תמחור לעסק חדש שאני מקימה. ירון עזר לי בבניית התמחור, הבנת כל המרכיבים שאני צריכה לקחת בחשבון בתהליך היצור, נתן לי המון טיפים בפן העסקי מעבר להיבט הפיננסי ועזר לסדר את הראש ולקבל זווית ראיה נוספת ואחרת.רוסטיקו משרדרוסטיקו משרד ★★★★★ ירון מלווה אותנו עם המון סבלנות במקצועיות ובמסירות כבר כמה חודשים. מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. הפגישות עם ירון, מעבר לחלק המקצועי, נותנות המון מוטיבציה להמשיך ולפעול.ירון זמין תמיד לכל בעיה שצצה ונותן מענה מיידי ויעיל!מומלץ בחום!!רוני בארירוני בארי ★★★★★ ירון יודע לנתח את העסק ולבנות אסטרטגיה לגדילה והצלחה.בזכות ירון העסק שלי מתרחב ומצליח.ממליץ מאד על ירון .Ilai SpakIlai Spak ★★★★★ ממליץ בחום ומניסיון על תהליך ייעוץ עם ירון, מיקד אותי מאוד ובתהליך צמיחה ושיפור תמידי. תודה רבה!Noa SelaNoa Sela ★★★★★ ירון מלווה אותנו במקצועיות ומסירות, כבר מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. אנחנו מחכים לפגישות עם ירון וכל פעם יוצאים בהרגשה טובה עם תובנות ומסקנות חדשות.ירון זמין לכל שאלה, בכל זמן, סבלני ונדיב!אני ממליצה בחום על היעוץ העסקי של ירון!Saar RamSaar Ram ★★★★★ ממליץ בחום על ירון!עברתי עם ירון תהליך של למידה בנוגע לניהול העסק שלי .ובדרך קבלתי עוד הדרכות וטיפים שלא ידעתי אפילו לבקש אותם. קבלתי תמורה ממש טובה ואני ממליץ על ירון בחוםמודה לך ירון ובטוח שנמשיך עוד לעבוד ביחדDanny JadowskyDanny Jadowsky ★★★★★ יועץ עסקי מצוין.מאוד מנוסה.מומלץ בחום!Raviv ShemeshRaviv Shemesh ★★★★★ היועץ העסקי שלי כבר למעלה משנה, לקח אותנו למקום שלא חשבנו שנגיע אליו תוך זמן ככ קצר. מקצוען, אין מיליםamatsya harshoshnimamatsya harshoshnim ★★★★★ הגענו לירון בעקבות המלצה של חבר. אנחנו לא חדשים בעולם העסקי ובכל זאת גילינו הרבה שלא ידענו, קיבלנו תמיכה בתעוזה לפרוץ, וכתובת להתייעצות וקבלת החלטות נבונות.ירון מקצועי, מבין, בעל תפישה היקפית ונסיון בליווי מגוון רחב של עסקים ומכאן היתרון שלו עבורנו.תודה ירון!!!Adi hila Hazan ZukermanAdi hila Hazan Zukerman ★★★★★ בתחילת מגיפת הקורונה ובצל הסגרים וחוסר התפקוד הכללי של המשק, הרגשנו שזה הזמן שלנו ללמוד ולגדול. לירון הגענו עם חרדה לעתיד העסק שלנו עקב המצב הקשה שפקד את כולנו ובמיוחד עסקים שקשורים באופן ישיר לתרבות, פנאי וארועים. בעזרת ירון ולמדנו את העסק על בוריו. מעבר להבנה הכלכלית האבסולוטית שלו, ירון גם מבין עסק מזוויות נוספות כדוגמאת שיווק, פרסום ומבנה. את הכלים שקיבלנו ועדיין מקבלות לקידום ובניית עתיד העסק שלנו, לא יכלנו לקבל ולהבין בצורה טובה יותר ומעמיקה יותר. מרגישות שהליווי של ירון אותנו הינו בגדר חובה לקיום עסק בצורה מיטיבה ושההתקדמות שלנו קשורה באופן ישיר לליווי שלו. אין ספק שזו אחת ההשקעות המשתלמות ביותר לצמיחה ולמידה!Yossi BeharYossi Behar ★★★★★ מומלץ בחום !Liad GolanLiad Golan ★★★★★ ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך.הבנה מלאה שהצרכים שלי ונגיעה בנקודות שחשובות לעסק שלי.יש לי סטודיו לאימוני כושר וירון עזר לי מאוד למנף אותו.מומלץ בחום !שי בן אהרוןשי בן אהרון ★★★★★ ירון הבין את הנתונים מהר מאוד ונתן יעוץ מקצועי, מעשי ומדויקיהונתן חיויהונתן חיו ★★★★★ ירון הוא מקצוען אמיתי.לאחר סבב של התרשמות מול יועצים ידעתי שאיתו אני יעשה תהליך.בעז נחזור לתהליך בהקדם,תמשיך בעשיה מבורכת כמו שאתה יודעת לעשות!tzvika avisartzvika avisar ★★★★★ פשוט תותח!🙏מיה ביטון אדריכלות ועיצוב פניםמיה ביטון אדריכלות ועיצוב פנים ★★★★★ ממליצה בחום על ירון !!!ירון יועץ עיסקי בגובה העיניים מכיר את השטח ומספק טיפים ועצות פרקטיות למימוש ומיקסום הפוטנציאל העיסקי. אני נהנתי מהשירות של ירון ושמחה שיש לי את האפשרות להתייעץ איתו בכל דילמה עיסקית שיש לי :)מקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENTמקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENT ★★★★★ אל ירון הגעתי במקרה! דרך המלצה של חבר! ירון היה פשוט מעולה! הוא עזר לי בכל השאלות, היה ממוקד, שירותי, עמד בזמנים, נתן לי מענה לכל צרותיי.הבחור מקצועי, איש עניין, מעולה בתחום הפיננסים ויועץ נדיר!. אני איתו כבר שנים. ומאוד אוהב גם בתור חבר וגם בתור יועץ. כל הכבוד!! תמשיך כך!!!Shlomo MankadiShlomo Mankadi ★★★★★ התחלתי עם ירון תהליך של קידום עסקי וקצת סדר בבלגן שהיה לי בעסקאני חייב להגיד לכם הבחור מקצועי ויודע בדיוק מה הוא עושהתוך חודש מהפגישה הראשונה שלנו כבר ראינו שינוי בתזרים של העסק ובכל ההתנהלות פשוט עשה לי סדר לימד אותי להתנהל נכון יותר והכי חשוב העלה לי את ההכנסות החודשיות בכמה עשרות אחוזיםאחרי תהליך של 3 חודשים העסק נמצא כבר במקום אחר ורק צומחמה שלא פחות חשוב כל התהליך היה כייפי ומהנה ירון מקצועי ויודע את העבודהאני ממליץ בחום לעסקים שרוצים ליווי אישי לעסק לא לחשוב פעמייםפשוט לוי ייעוץ עסקי!Tomer GlerenterTomer Glerenter ★★★★★ ירון עשה איתי עבודה מקצועית ואפקטיבית. הבין את מבנה העסק והצרכים שלו במהירות ונתן פתרונות יעילים ויצירתיים. ממליץ עליו בחום!Ward MohannaWard Mohanna ★★★★★ הכסף שחסך לי ירון מטעויות עסקיות שהייתי יכול לטעות, מחזיר את עלות הייעוץ פי כמה..כל בנאדם חסר נסיון ( תאוריטי ומעשי) בתחום העסקים יכול לעשות טעויות גדולות ולהפסיד מלא כסף...רק בעיצות שנתן לי כשבקשתי מימון מהבנק כבר חסך לי את כל עלות הייעוץ, וכל דבר נוסף שהוא נתן לי ( והיה מלא מלא דברים) זה רק רווח בשבילי...הגעתי לירון בשלב בסיסי מאוד בעסק שלי, הוא הדריך אותי לבנות מותג, הוא לימד אותי לנהל עסק, לנהל כסף, לנהל השקעה, להשיג מימון בצורה נכונה, לנהל משא ומתן בצורה נכונה ועוד..הגעתי אליו עם רעיון שהוא קצת מוזר לא בית קפה ולא מסעדה רגילה, רעיון שהיה מצריך הרבה מחשבה מחוץ לקופסה, והוא בנה לי מודל עסקי חדש לגמרי, משהו שלא קיים אפילו בשוק, והמודל הזה הצליח ובגדול..התחלתי איתו כשהייתי עושה קצת שוקולדים בבית בשעות הערב, ועכשיו יש לי מפעל שוקולד עם 4 עובדים, עם מותג מוכר ואנסטגרם של 10 אלפים עוכבים..ירון היה תענוג לעבוד איתך וולמוד ממך .תודה רבה וניפגש בקרוב :-)יהודית דדוש לוינסוןיהודית דדוש לוינסון ★★★★★ יועץ מקצועי ואמין, מתייחס לעסק של הלקוח כאילו עסק שלו. ממליצה בחוםKleiman OritKleiman Orit ★★★★★ tamir itamir i ★★★★★ ירון פשוט מקצוען, מכל הבחינות. גם ברמה הכלכלית והירידה למספרים של העסק וגם ברמה היותר רחבה של שיווק. עברתי איתו תהליך ייעוץ וליווי של מספר חודשים וקיבלתי ממנו המון כלים, הוא פתח לי המון דברים חדשים ובאמת למדתי ממנו המון. מעבר לרמה המקצועית המאוד גבוהה, ירון גם בנאדם מאוד נעים וכיף לעבוד מולו. אני מאוד ממליץ על ירון לכל בעל עסק שרוצה לקחת ייעוץ עסקי!paz cohen zedekpaz cohen zedek ★★★★★ ייעוץ ברמה גבוהה איש מדהים תמיד זמין ושמח לעזור מומלץ מאוד !יובל גינסברגיובל גינסברג ★★★★★ אני מנהל בחברת יבוא ושיווק לארץ. פניתי לירון לפני שנתיים לשיפור הרווחיות ובדיקת תהליכי ניהול בעסק. מיד בתחילת התהליך ירון היה יסודי, עניני ולא עושה הנחות וקיצורי דרך בבדיקות הראשונות. לאחר בדיקה מעמיקה של העסק, התחלנו תהליך ליווי צמוד לשיפור כל הבעיות שצפו. כולל בדיקות כדאיות של פרויקטים עסקיים שהתעניינתי בהם. בעיקר נקודות איזון שהוא המראה הכי קשה בעסק- שם התחיל לשקף בדיוק מה שאני לא רואה תמיד. ירון ליווה אותי באופן אישי והתיר בי חסמים שהיו אצלי ( קואצינג) כמנהל בעסק. טיפול בתקציב השיווק שהיה נכון לתקופות קשות שהעסק חווה בקרונה. מתברר שכלכלן חיצוני שבא ובודק את העסק מהצד, רואה הרבה דברים ששנים היו עקומים. בהצלחה לכולם.Eyal GalEyal Gal ★★★★★ הגדולה של יועץ היא לדעת לפשט רעיונות מורכבים ולהסביר אותם בצורה הכי ברורה שיש. ירון עשה איתי עבודה מקצועית שעזרה לי לבנות מסלול נכון לעסק שלי ולהתקדם קדימה. מומלץ בחוםSimcha KleinSimcha Klein ★★★★★ ממליץ בחום על ירון.קיבלנו הכוונה דיוק במודל העסקי והמון טיפים שלקחו את העסק שלנו קדימה.Erez SwissaErez Swissa ★★★★★ לכל מי שמחפש ייעוץ , הכוונה ולפעמים גם פסיכולוג ירון לוי הוא הבחירה הנכונה. הגענו אליו בשלב קריטי בעסק ברמת החזון וכן ברמת הסמכויות בין השותפים וכבר לאחר מספר מפגשים מצאנו שפה משותפת בינינו ואת הכיוון העסקי העתידי שלנו.כל מפגש הוא חוויה ומקום להעלות רעיונות ודרכים לשיפור וכמובן כל המספרים היו מול עינינו בכל זמן(לא החוליה החזקה אצלנו) .ירון ידע להסביר מה אנחנו רואים איפה צריך"לחתוך" ואיפה להעצים.מומלץ בחום.תודה לך ירוןהקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקההקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ★★★★★ מספר 1 בתחוםמומלץ!!!ספיר מנצורספיר מנצור ★★★★★ הגענו לירון דרך המלצה של חבר טוב שלנו ומהרגע הראשון הוא עזר כיוון תמך והיה שם לצידו בכל דבר ! מקצועי יודע לדבר ובמיוחד יודע להקשיב מרוצים מאוד וממליציםNoam Ohev ZionNoam Ohev Zion ★★★★★ ירון הוא פשוט מקצוען, הוא יודע לאבחן במקצועיות איפה צוואר הבקבוק של העסק, מה החוזקות ומה החולשות ולשים על זה את האצבע מהר מאוד.הגעתי לירון עם רווחיות ברצפה והרבה מאוד כאבי ראש, אחרי הליווי איתו כאבי הראש ירדו והרווחיות בעסק עלתה.תודה לך ירון, אני בטוח שאחזור בקרוב לקפיצה הבאה 🙏Amit Ben arieAmit Ben arie ★★★★★ מומלץ בחום!הגענו לירון עם רעיון וחלום והוא עזר לשים אותנו על המסלול הנכון בדרך להגשמתו.ירון עזר לנו לגבש את הרעיון, לתרגם אותו למספרים, הביא נקודת מבט נוספת וחשובה והמון מידע מהניסיון שלו בתחום. הכי חשוב, עזר לנו לתכנן נכון את העסק, הכין אותנו להרבה דברים שלא יכולנו לצפות בעצמנו, וכשהיה צריך, גם הוריד אותנו לקרקע.בנימה אישית, ירון עשה רושם מקצועי והכל תוך יחס אישי ואכפתיות.נופר נהרינופר נהרי ★★★★★ Michael KrijevskyMichael Krijevsky ★★★★★ הגענו לירון אני ובת זוגתי כאשר כל מה שיש לנו זה רעיון, לא ידענו איך לייסם אותו, מה נדרש עבורו ומאיפה בכלל להתחיל. ירון מהר מאוד "סידר לנו את התמונה". הסביר באופן מאוד נגיש כל דבר ונושא.והכי חשוב בעיניי לאורך כל הדרך ירון לא ניסה לייפות את המציאות, התייחס לכל נושא באופן מאוד שמרני, לרבות סימולציות של תרחישים פסימיים ודרכי התמודדות איתם.חייב להגיד שמדובר במקצוען אמיתי!כעבור מס מפגשים מועט, ראינו תוכנית פעולה ברורה, הבנו מה עלינו לעשות ובאיזה סדר.ירון צייד אותנו בעצות זהב! (לא מגזים), היה אכפתי ומאוד מעורה בכל התעליך שלנו.ממליץ בחום להגיע לפגישה עם ירון - עצות זהב.Amit GosherAmit Gosher ★★★★★ רבע שעה אל תוך הפגישה הראשונה שלי עם ירון התרווחתי אחורה בכסא שבמשרדו,הבנתי שהגעתי למקום הנכון ובעיקר לאיש הנכון.הרגשתי שיושב לפני לא רק אדם שיודע להכניס מספרים לטבלאות אקסל אלא גם בן אדם שמבין מי יושב מולו,מי הם הלקוחות של העסק ומהי הדרך הנכונה ביותר להפוך לעסק רווחי.לא טעיתי,כמה חודשים בתהליך הליווי וכבר רואים תוצאות.והכל נעשה בסבלנות,במיומנות,בצניעות ובמקצועיות.הצטערתי שלא אליו קודם.עמית גושר-צלם אדרכלות.אסף דדושאסף דדוש ★★★★★ eyal suhereyal suher ★★★★★ שמי אייל ובבעלותי סוכנות תרגום. הגעתי לירון לוי דרך המלצה. ירון מלווה את העסק שלי בחצי שנה האחרונה. בזכותו ייצבתי את הניהול העסקי והפיננסי של העסק. מאוד מרוצה מהמקצועיות של ירון ומהמחויבות שלו להצלחת העסק שלילסיכום אני ממליץ בחוםרחלי שלוםרחלי שלום ★★★★★ זכינו להכיר את ירון לפני קצת יותר מחצי שנה.לפני הכל אשיות מקסימה ומאירת פנים.ירון איש מקצוע אמיתי בעל ניסיון רחב ומקצועי מאוד.בעל כלים רחבים בתחוםמה שנתן לנו להצעיד את העסק למקום טוב יותר מקצועי ומנוהל מאוד.המון תודה לירון על הכלנריה ורחליOrel RazOrel Raz ★★★★★ חברים יקרים תרשו לי להציג בפניכם את ה-אדם שהולך לשנות לכם את החיים, מר ירון לוי היועץ מספר אחת היום!הגענו לירון עסק מפרוק ושבור מכל בחינה שהיא עם מחזורים עלובים והצלחנו לשלש את ההון שלנו בעזרת ליווי אישי וצמוד שאין דומה לו.לאחר ליווי של 2 יועצים כושלים אני רוצה להמליץ על ה-יועץ הכי טוב שיש היום באמת שאפו גדול - תודה רבה לך ירון 🥰Michal ben-yishaiMichal ben-yishai ★★★★★ אני עובדת עם ירון כבר כמה חודשים. הגעתי אליו בלי להבין כלום בניהול פיננסי של העסק. יש לי עסק שמגלגל הרבה כסף אבל בשורה התחתונה לא הצלחתי לצאת מהמינוס. ירון ממש ישב איתי ועזר לי לבנות תוכנית עסקית להתאוששות ואף לצמיחה. היום אני מרגישה שהשליטה בידיים שלי, וכמובן שצברתי המון ידע והבנה כיצד להתנהל נכון. היום אני כבר במקום אחר והיד עוד נטויה.אלעד לויאלעד לוי ★★★★★ רונן מרדכירונן מרדכי ★★★★★ יכולת הבנה של העסק ברמה מאוד גבוהה ובמהירות!! ללא ספק החלטה נכונה עסקית לפנות אל ירון,מאיר את הזרקור לדברים החשובים בעסק , יכולות לפתור בעיות מתוך מחשבה ונסיון והכי חשוב יש תוצאות!!Darya TevelDarya Tevel ★★★★★ הגענו לירון, אחרי שחווינו חויה לא טובה עם "יועץ" אחר, וזה היה פשוט מעולה מהתחלה, הוא לקח את העסק פירק אותו איתנו לגורמים ולימד אותנו איך מרכיבים את סך חלקיו ושולטים בכל חלק בעסק שזה בדיוק מה שחיפשנו, וכמובן שיפר באחוזים רבים את המחזור החודשי בתוך 3 פגישות!! שאל שאלות נכונות ומכוונות וגרם לנו להסתכל על העסק מהצד ולהבין איך לתפעל אותו, והכי חשוב גם בתור בן אדם כיף לשבת איתו ולשוחח.ממליצה בחום.Roy GorenRoy Goren ★★★★★ ירון ממש מומחה בייעוץ פיננסי לעסקים, מבין את כל הנושאים הקשורים ישירות ועקיפין להוצאות וניהול כספי של העסק. גם נכנס לעובי הקורה בנושאים ביתיים שמשפיעים על כלכלת העסק. הוא בודק את כל הנושאים הקשורים לכלכלת העסק כאילו היה שלו. מביא פתרונות פשוטים ויעילים לשיפור מיידי של המצב הכלכלי. מאוד יסודי ועינייני. אדם נעים וזורם- מדבר בגובה עיניים, בשפה ברורה וישירה. מומלץ מאוד.ראם ובניראם ובני ★★★★★ העסק עבד אבל לא כמו שכתוב בספריםהגענו לירון הוא ליווה אותנו במשך 9 חודשיםמקצועי, אמין, אכפתי היום אחרי התהליך עם ירון אני יכול להגיד שהשמיים הם הגבולתודה על הכל ירוןOmri BlutsteinOmri Blutstein ★★★★★ ירון מספק ייעוץ עסקי בצורה מאוד חמה, ביתית ומקצועית ביותר!שם לך את הדברים על השולחן ונותן הרבה מוטיבציה להמשך הדרך, מאמין בך ויודע לפשט את כל העולם העסקי המורכב.מדבר איתך כאילו באת לשבת אצלו בסלון לכוס קפה, בגובה העיניים עם העיניים קדימה,באמת אחלה של יועץ! :)מאור ויצמןמאור ויצמן ★★★★★ ירון מלווה את העסק שלי ואני רוצה לציין כי עסק גדל והפך להיות רווחי בזכותו. תודה רבה אתה יועץ מעולהShaked Zusman SofferShaked Zusman Soffer ★★★★★ קבוצת להב בטא סוכנות לביטוחקבוצת להב בטא סוכנות לביטוח ★★★★★ הפסיכולוג של העסק שלנו! בזכות ירון למדנו את העסק שלנו על בוריו, הבנו מה עלינו לעשות על מנת לקדם אותו בצורה אופטימלית, ונפתחנו לדרכים חדשות ומגוונות. ממליצים בחום!js_loader
שירותים נוספים

ליווי בהצלחה של מעל 1000 עסקים בכל התחומים

בין לקוחותינו:

סרטונים

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

רק להשאיר כמה פרטים ונחזור בהקדם

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 110 ביקורות
×
js_loader

השאירו לנו פרטים

ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם