חברות ייעוץ עסקי

חברות ייעוץ עסקי מייעצות ומלוות עסקים מכל סדר גודל ותחום פעילות במשק, ובשלבים שונים של חייהם. באופן כללי, מטרתו של השירות הוא להביא להגדלת הרווחיות בעסק, לפתור בעיות קיימות עם פתרונות ריאליים וישימים, ואף להביא להגדלת המחזור. תהליך זה מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם בעלי העסק ותוצאותיו נראות במהירות, כאשר ניתן לבחור בין תהליך ממושך לבין פגישות בודדות בהתאם לצרכים ולרצונות של הלקוח.

מהן האיכויות של חברת ייעוץ עסקי

יש להבין כי חברות ייעוץ עסקי נבדלות זו מזו במספר פרמטרים. בחירה נכונה תהיה במי שמסוגל לספק שילוב שבין השכלה וניסיון. ראשית, מדובר בהשכלה אקדמית – כלכלית, למשל בתחומי מנהל עסקים, כלכלה, שיווק וכדומה – מאחר שכמעט כל ההיבטים שייבחנו ויתוקנו בעסק הינם בעלי היבט כלכלי. כאמור, בסופו של יום המטרה היא להביא להגדלת הרווחיות ואף להגדלת המחזור, ולשם כך יש צורך ברקע פיננסי נרחב והבנה מעמיקה של הדוחות, המספרים ומשמעותם. יחד עם זאת, השכלה כלכלית נרחבת אינה מספיקה בפני עצמה שכן יש צורך בניסיון רב ובבשלות על מנת להיות מסוגל לייעץ לעסקים. יש לבחור יועצים עסקיים אשר מאחוריהם ניסיון עשיר גם בתור מנהלים בשטח, ואשר מבינים היטב את האילוצים, המגבלות והעומסים המוטלים על כתפיו של בעל העסק. אנשים אלו יכולים לספק תובנות והמלצות המגיעות מניסיון ממשי ולא רק ממה שקראו בספרים וחוברות. מעבר לכך, על היועץ בחברה להיות גם בעל ניסיון רב בייעוץ לעסקים בשלבים שונים של חייהם, כאשר הדגש צריך להיות על תחום הפעילות של הלקוח ועל המצב שעימו הוא מתמודד – למשל פתיחת עסק, חתימה על זיכיון, תקופה של דשדוש ומשבר, צעדי התרחבות וכדומה.

מתי לפנות לחברות ייעוץ עסקי

יש שלבים שונים שבהם שירותי חברות ייעוץ עסקי נדרשים ואף הכרחיים, אך בכל מקרה מומלץ לפנות לשירותים אלו אחת לשנה עד שנתיים. לפניכם כמה דוגמאות בולטות לעבודה של חברת ייעוץ עסקי עם עסקים בשלבים שונים:

ייעוץ לעסקים קיימים

בתהליך זה יועץ עסקי לומד את מכלול פעילות העסק, לרבות היבטים פיננסיים, שיווקיים ותפעוליים. כך לדוגמא, נבחנים היבטים פיננסיים כמו בעיית רווחיות והיכן היא נמצאת, מצב תזרים המזומנים, האם הרווח הגולמי, התפעולי והנקי של העסק סבירים, האם יש מוצרים/שירותים/פרויקטים רווחיים יותר או פחות ומדוע, האם התמחור נכון ומקצועי? – ועוד היבטים רבים נוספים. כמו כן, נבחנים היבטים הקשורים לשיווק ומכירות, כגון תהליכי המכירה בעסק, שימוש בפלטפורמות שיווק הולמות ויעילות, סוגיות של מיתוג, צרכי קהל היעד והפתרונות שהעסק נותן וכיוצא בזאת. מעבר לכך, נבחנים היבטים תפעוליים והקשורים לכוח האדם, כמו היקפי משרות, תרומת העובדים לעסק, הגדרת התפקידים, חוסר יעילות בהתנהלות השוטפת, ניהול הזמן של בעל העסק, ועוד.

בד בבד עם הבדיקה הזו ייתכן מאוד שתוציא חברת הייעוץ העסקי דוחות פיננסיים משל עצמה עבור העסק. זאת מכיוון שבמקרים רבים הדוחות של רואה החשבון אינם משקפים את מכלול ההוצאות בעסק, אינם מתייחסים למה שקורה בהווה, אינם מפרטים את הנקודות שבאמת רלוונטיות לניהול השוטף, ואף עלולים לבלבל ולהטעות. במקרים אלו, החברה תוציא תחת ידיה דוחות כלכליים מובנים, מסודרים ופשוטים להבנה על ידי בעלי העסק, וגם תסביר להם את כלל ההיבטים על מנת שיוכלו לקבל תמונה מהימנה אודות המצב הפיננסי, לגזור מסקנות מהדוחות ולבצע החלטות מושכלות.

אם כן, הבדיקה המעמיקה שמבצעת חברת הייעוץ העסקי נותנת מענה לשתי מטרות מרכזיות: היא מאפשרת לתת לבעלי העסק תמונה אובייקטיבית, מקצועית ורחבה המתייחסת הן לנקודות הכוח והן לנקודות התורפה והחולשה. בנוסף, היא מאפשרת ליועצים לספק המלצות ותובנות לגבי שיפורים נדרשים בנקודות הבעייתיות, אשר בהמשך ייכתבו אל תוך תוכנית עסקית מסודרת.

מדוע התהליך הזה נדרש? מפני שבחלק גדול מהעסקים הבעלים מתקשים להרים את הראש מהעומס היומיומי ולראות את העסק במבט רחב. כמו כן, מכיוון שהתרגלו לעבוד בשיטות מסוימות ולמעשה על "טייס אוטומטי" הם מתקשים לראות איפה ההתנהלות איננה מיטבית ואיפה יש הזדמנויות. בנוסף, לא פעם בעל העסק אינו מחזיק בכישורים מצוינים הקשורים להיבטים שונים של העסק, למשל בתחום הפיננסי, בתחום השיווקי או בניהול העובדים, ואילו חברת הייעוץ העסקי מאפשרת לו להתקדם ברמה האישית והמקצועית כאחת ולהעלות את העסק על הדרך הנכונה.

התוכנית העסקית שבונה החברה

כאמור, חברת ייעוץ עסקי נעזרת במה שהתגלה בבדיקות המקדימות על מנת לבנות תוכנית עסקית. זוהי תוכנית בעלת מבנה מסודר ומספר סעיפים, אשר מגדירה את היעדים והמטרות של העסק לאור הנתונים שהתגלו. למעשה מדובר בכלי לתיקון ליקויים ובעיות, אשר יכול לעסק למשל בתמחור שירותים ומוצרים שלא תומחרו נכון, שינויים בהיקף או בפעילות של מחלקות מסוימות בעסק, שינויים בפרויקטים שהתגלה שאינם רווחיים, וכיוצא בזאת.

מדוע תוכנית זו כה חשובה? קודם כל, מפני שהיא מייצרת פתרונות נכונים, מקצועיים וישימים לבעיות בעסק, ומביאה אותו לנקודה טובה יותר מבחינת יעילות ורווחיות, או כל מטרה אחרת שהוגדרה – כמו הגדלת המחזור למשל. שנית, מפני שהיא עושה זאת באופן מסודר וכבסיס לתוכנית עבודה אשר תלווה את העסק למשך תקופה ארוכה, ובכך תחליף התנהלות שכיחה למדי של "כיבוי שריפות" בלי חשיבה לטווח ארוך או אסטרטגיה מוגדרת. התוכנית העסקית מאפשרת לבעלי העסק לדעת בדיוק היכן הם עומדים, לאן רצים להשיט את הספינה, ואיך בדיוק עושים זאת. האסטרטגיה העסקית והדרכים המבטאות אותה ימשיכו להתוות את הכיוון גם בשוק דינאמי ומשתנה, ויעזרו לשמר יציבות והצלחה לאורך זמן.

הערך המוסף של החברה לעסק

חשוב להבין כי חברת ייעוץ עסקי אינה מגיעה רק עם ידע כלכלי או שיווקי, אלא מציעה ללקוח סל עשיר של כלים העומד לרשותו. אנשיה מביאים כאמור ניסיון ניהולי מהשטח ועימו למידה מעמיקה שנצברה לאורך השנים וכן קשרים לאנשי מקצוע. כל אלו עוברים אל בעל העסק על מנת שיוכל לשפר את ההיבטים הלוגיסטיים, התפעוליים, השיווקיים, הניהוליים והפיננסי, ובתוך כך לזהות הזדמנויות להתפתחות עסקית אשר יוכל להקפיץ את הרווחיות של העסק.

כך לדוגמא, חלק מהליווי שמספקות החברות קשר לפן השיווקי והמכירתי. בין היתר, היועצים העסקיים בוחנים את אפיקי השיווק והפרסום הקיימים נכון להיום, ועד כמה הם נכונים ויעילים לעסק, למיתוג שלו ולקהל היעד שלו. במידה שיש מקום לשיפור היועצים בהחלט יוכלו להציע אפיקים טובים יותר כמו למשל נטוורקינג, שיתופי פעולה עסקיים, המדיה הדיגיטלית – גוגל, רשתות חברתיות, פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין וכדומה. בנוסף, הם יוכלו להפנות את בעל העסק אל אנשי מקצוע מיומנים בתחומים אלו שיודעים מה הם עושים וכיצד מייצרים נוכחות נכונה לעסק במדיות השונות. בד בבד, אם היועצים מזהים בעיות ושגיאות בתהליכי המכירות הם בהחלט יכולים להביא תוכנות וכלים לשיפור, החל בביצוע פולואפים למכירות ועד ליכולות השיווק העצמי של בעל העסק בעצמו.

עוד דוגמא  היא ייעוץ וליווי בכל הקשור לכישורי הניהול של בעל העסק. מדובר בתהליך המקדם את הלקוח מבחינה אישית ומקצועית כאחת, ובמהלכו היועץ מעמיד לרשותו ארגז כלים עשיר המבוסס על ניסיון רב בשטח. כך לדוגמא, היועץ עשוי להציע כלים מתחום ניהול הזמן, הנעת העובדים, הגדרת תפקידים, האצלת סמכויות, הנהגה והובלה, מתן תמריצים והעלאת מוטיבציה, אסרטיביות, אינטליגנציה רגשית וכיוצא בזאת.

יש להדגיש כי התהליך כולו מבוצע בשיתוף פעולה הדוק עם בעל העסק. לא מדובר ביועץ עסקי שמנחית פקודות מלמעלה ומתערב בנעשה בעסק ככל העולה על רוחו, אלא מדובר בליווי וייעוץ קרוב ובגובה העיניים אשר בו האמון מהווה נקודה חשובה. אכן, כאשר בעל העסק רואה שחברת הייעוץ העסקית באמת מבינה מה קורה בעסק ונותנת המלצות בעלות ערך, הוא בונה בהדרגה את האמון ומוכן גם לבצע שינויים מתבקשים. היועץ עומד לרשות הלקוח בכל עת ומסייע לו בקבלת החלטות, בשאלות ובהתלבטויות, והתהליך גם מלווה בבקרה ופיקוח כל הזמן. מדובר בבקרה פיננסית ועסקית כאחת אשר מטרה לוודא שהעסק באמת צועד בכיוון הנכון. בין היתר, חברת הייעוץ משווה בין הביצועים העסקיים כפי שהם מופיעים בדוחות הכלכליים שלה, ובים הצפי מתוכנית העבודה שנגזרה מתוך התוכנית העסקית, ובמידת הצורך ממליצה על ביצוע שינויים ותומכת בהם. בדרך זו עוזרת החברה לשמר את העסק מכוון על המטרות והיעדים שהוגדרו, אך מצד שני גם להגיב בצורה נכונה ובזמן הנכון לשינויים בשוק.

מתי נכון לעסק לפנות לחברות ייעוץ עסקי

פנייה לחברות ייעוץ עסקי הינה נכונה ואף חיונית במצבים שונים. כך לדוגמא, אם בעלי העסק מרגישים שהרווחיות אינה גבוה כפי שהיו רוצים, שמצב חשבון הבנק לא עולה בקנה אחד עם הציפיות, ושהפוטנציאל אינו ממוצה – יועצים עסקיים בהחלט מסוגלים לאתר את הנקודות הבעייתיות ולהציע פתרונות הולמים. לעיתים מדובר בפתרונות נקודתיים ומהירים ולעיתים בפתרונות ארוכי טווח, אשר מביאים את העסק צעד אחר צעד, בביטחון ובהדרגה אל היעדים המבוקשים. סיטואציה נוספת שבה הכרחי לפנות אל חברת ייעוץ עסקי היא כאשר העסק מצוי בתקופה של דשדוש ואפילו במשבר. במקרים אלו חשוב מאוד לפנות ליועץ חיצוני שיודע מה הוא עושה, שיוכל לייצב את העסק מבחינה פיננסית ותפעולית, ולהקנות לו את הבסיס והכיוון לצמיחה מחודשת ויציאה מהמשבר.

מעבר לכך, חברות ייעוץ עסקי הן הכתובת הנכונה בשלבים שונים של חיי העסק, למשל כאשר מעוניינים לבצע צעדי צמיחה והתרחבות – פנייה לקהלים חדשים, הצעת מוצרים ושירותים חדשים, כניסה לשוק חדש, רכישה והתמזגות עם מתחרה, פתיחת חנויות וסניפים, רכישת או מתן זיכיון, וכן לפני שינויים משמעותיים אחרים בעסק כמו הכנסת שותף או משקיע. יחד עם זאת, פנייה אל חברות אלו אינה מוגבלת לשלבים ספציפיים ומוגדרים בלבד בחיי העסק. למעשה, היא נכונה וחשובה לכל עסק באשר הוא אחת לשנה או שנתיים. זאת מכיוון שגם בעל עסק מוכשר אינו מצליח תמיד לראות נכון ומגבוה את התמונה, או חסר כלים מקצועיים שיאפשרו לו לזהות הזדמנויות, לזהות ולתקן בעיות, ולעשות זאת בצורה אפקטיבית ונכונה שבאמת תגדיל ותבסס את הרווחיות. הייעוץ העסקי מאפשר לכל בעל עסק להיות עם היד הדופק, להרים את הראש ולהבין איפה הוא עומד, ולהתוות דרך ברורה ונכונה לעבר העתיד הנראה לעין.

חברות ייעוץ עסקי לעסקים בהקמה

חברות ייעוץ עסקי מלוות גם עסקים בשלבים הראשונים ביותר של חייהם, וכאן חשיבותן עצומה. יש לזכור כי כ- 50% מכלל העסקים החדשים המוקמים בישראל אינם צולחים את 5 השנים הראשונות, וסיבה מרכזית לכך היא היערכות לא נכונה מבחינה פיננסית ועסקית כאחת. אכן, כאשר יזמים מתכננים להקים עסק חדש הם מגיעים עם הרבה חלומות יפים ושאיפות, אבל לא תמיד יש להם הבנה מעמיקה לגבי ההשלכות הכלכליות והנוספות של פתיחת עסק בישראל. חברת ייעוץ עסקי מסייעת להם להקטין את הסיכונים, לקבל את המידע והכלים הנכונים להערכת העלויות ומקורות המימון, לבנות קונספט ומודל עסקי נכונים, ולתמוך בכל השלבים הראשונים של פתיחת העסק.

השלב הראשון של תהליך זה היא בדיקת כדאיות כלכלית, המורכבת משורה ארוכה של בדיקות ספציפיות. מטרתה של הבדיקה היא לתת את המסקנה: האם ללכת על הקמת העסק החדש בקונספט שעליו חשב היזם, האם לשנות היבטים מסוימים שלו על מנת להבטיח רווחיות, או שצריך לוותר על החלום כדי למנוע הפסדים כספיים כבדים ומפח נפש. בין היתר, הבדיקה בוחנת את עלויות הייצור, אפיקי ודרכי המכירות, קהל היעד, תמחור המוצרים של המתחרים, רמת הרווחיות המקובלת בשוק, ההוצאות הצפויות בתקופת ההקמה וההרצה, המשאבים הכלכליים העומדים לרשות היזם והאם הם יספיקו כדי להתמודד עם עלויות הפתיחה ועם תקופת ההרצה. הבדיקה גם מראה האם ניתן יהיה לקבל הלוואה בתנאים נוחים מהבנקים או מהקרן להלוואות בערבות מדינה.

לאחר מכן חברות הייעוץ מסייעות בהיערכות להקמה ולתקופת ההרצה, עם תוכנית כלכלית למשך כחצי שנה קדימה, המתייחסת בין היתר אל עלויות ההקמה, השיווק, תפעול מלאי ראשוני והוצאות קבועות. התוכנית הזו תאפשר להבין אם לאחר קבלת המימון לעסק עדיין צפויה רווחיות וכדאיות כלכלית, וכמו כן היא מהווה בסיס לתוכנית העסקית. בתוכנית העסק שבונה חברת הייעוץ יהיה דגש על גישה זהירה, ריאלית וישימה שיכולה להפוך לתוכנית עבודה, והיא מתייחסת לכלל המרכיבים של העסק – החל במקורות המימון, דרך היבטים של מיתוג ושיווק ועד לכוח האדם וגיוסו.

מלווים את הקמת העסק

התוכנית העסקית גם תשמש להשגת הלוואות מהבנקים ו/או מהקרן להלוואות בערבות מדינה. אנשי החברה מביאים עימם ניסיון רב בעבודה מול גורמים אלו וביכולתם לבנות תוכנית עסקית המדגישה את ההיבטים החיוביים של העסק "ומשכנעת" לתת לו את ההלוואה בתנאים נוחים. בנוסף להגדלת הסיכוי לאישור ההלוואה, הליווי של החברה גם חוסך לבעל העסק הרבה התרוצצויות, זמן, דאגות וטרדות.

בנוסף, חברת הייעוץ העסקי תעזור לבעל העסק לייצר את הקשרים הראשוניים עם הספקים, אשר להם תהיה השפעה מכרעת על ההצלחה. החברה תעמיד לרשות הלקוח קשרים ענפים עם בעלי מקצוע שיכולים לסייע, בין אם מדובר במומחים לשיווק דיגיטלי, רואי חשבון ועורכי דין, ובתוך כך תלמד את בעל העסק כיצד להתנהל נכון מול ספקים ולהימנע משגיאות – למשל יצירת אשראי לא נחות, אי ניצול של הנחות מזומן והנחות כמות, ועוד.

מלבד זאת, חברת הייעוץ תלווה את בעל העסק בצעדים חשובים נוספים, למשל בהחלטה על סוג הרישום כחברה בע"מ, עוסק מורשה או עוסק פטור – תוך ביאור ההשלכות הכלכליות והמשפטיות של כל בחירה. עוד יעזרו היועצים לפתוח חשבון בנק עסקי הנפרד מהחשבון הפרטי, ולבקש עבורו מהבנק תנאים טובים התואמים לפעילות הצפויה בעסק. אנשי החברה גם יסייעו בהגדרת ובקרת תהליכים בעסק, כגון הגדרת הערך המוסף של מוצרים ושירותים והאסטרטגיה השיווקית הנובעת מכך. זאת בנוסף לביצוע של תמחור נכון ומקצועי שיעסה את העלויות הצפויות בתקופת ההרצה וישמר את הרווחיות גם בתקופה זו כשיש צורך לתת הנחות.

היבטים נוספים שבהם תסייע החברה ליזם היא בבחירת המיקום הנכון לעסק בהתאם להגדרות של קהל היעד והיתרונות והחסרונות של כל מיקום – עלויות קבועות, עלויות שיפוצים, התאמה לתוכנית העסקית וכדומה. עוד נקודה חשובה שבה תסייע החברה היא בגיוס העובדים והכרעה בשאלות כמה עובדים לגייס, את מי ומתי לגייס, כמה לשלם ואיזה משכורת מתכוון בעל העסק החדש למשוך.

כל ההיבטים הללו ונוספים (כמו נושא השיווק והמכירות), ילוו על ידי החברה. ולאחר שהעסק כבר מתחיל לרוץ החברה דואגת שלעסק תהיה בקרה פיננסית עסקית באמצעות דוחות שונים, ותלמד את בעל העסק איך לבנות תזרים מזומנים, לגזור מסקנות מהדוחות ולהבין את המצב הפיננסי של העסק. כל זאת ועוד על מנת שתהיה מסגרת בקרה המאפשרת הישארות על מסלול של צמיחה ויציבות.

לקביעת פגישת ייעוץ עסקי ללא עלות וללא התחייבות פנו אלינו עכשיו בהודעה, טלפון או ווטסאפ

ירון לוי

יועץ עסקי מהמובילים בישראל, כלכלן מומחה, והבעלים של חברת "לוי יועצים" אשר ליוותה בהצלחה מעל 1000 עסקים, בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

Roy GorenRoy Goren ★★★★★ ירון ממש מומחה בייעוץ פיננסי לעסקים, מבין את כל הנושאים הקשורים ישירות ועקיפין להוצאות וניהול כספי של העסק. גם נכנס לעובי הקורה בנושאים ביתיים שמשפיעים על כלכלת העסק. הוא בודק את כל הנושאים הקשורים לכלכלת העסק כאילו היה שלו. מביא פתרונות פשוטים ויעילים לשיפור מיידי של המצב הכלכלי. מאוד יסודי ועינייני. אדם נעים וזורם- מדבר בגובה עיניים, בשפה ברורה וישירה. מומלץ מאוד.אלעד לויאלעד לוי ★★★★★ Eyal GalEyal Gal ★★★★★ הגדולה של יועץ היא לדעת לפשט רעיונות מורכבים ולהסביר אותם בצורה הכי ברורה שיש. ירון עשה איתי עבודה מקצועית שעזרה לי לבנות מסלול נכון לעסק שלי ולהתקדם קדימה. מומלץ בחוםOrel RazOrel Raz ★★★★★ חברים יקרים תרשו לי להציג בפניכם את ה-אדם שהולך לשנות לכם את החיים, מר ירון לוי היועץ מספר אחת היום!הגענו לירון עסק מפרוק ושבור מכל בחינה שהיא עם מחזורים עלובים והצלחנו לשלש את ההון שלנו בעזרת ליווי אישי וצמוד שאין דומה לו.לאחר ליווי של 2 יועצים כושלים אני רוצה להמליץ על ה-יועץ הכי טוב שיש היום באמת שאפו גדול - תודה רבה לך ירון 🥰יהונתן חיויהונתן חיו ★★★★★ ירון הוא מקצוען אמיתי.לאחר סבב של התרשמות מול יועצים ידעתי שאיתו אני יעשה תהליך.בעז נחזור לתהליך בהקדם,תמשיך בעשיה מבורכת כמו שאתה יודעת לעשות!רונן מרדכירונן מרדכי ★★★★★ יכולת הבנה של העסק ברמה מאוד גבוהה ובמהירות!! ללא ספק החלטה נכונה עסקית לפנות אל ירון,מאיר את הזרקור לדברים החשובים בעסק , יכולות לפתור בעיות מתוך מחשבה ונסיון והכי חשוב יש תוצאות!!שרית אלתרשרית אלתר ★★★★★ ממליצה בחום. הייתי מאד מרוצה מהתהליך. הגעתי לירון בשביל יעוץ פיננסי ובניית תמחור לעסק חדש שאני מקימה. ירון עזר לי בבניית התמחור, הבנת כל המרכיבים שאני צריכה לקחת בחשבון בתהליך היצור, נתן לי המון טיפים בפן העסקי מעבר להיבט הפיננסי ועזר לסדר את הראש ולקבל זווית ראיה נוספת ואחרת.Kleiman OritKleiman Orit ★★★★★ נופר נהרינופר נהרי ★★★★★ ספיר מנצורספיר מנצור ★★★★★ הגענו לירון דרך המלצה של חבר טוב שלנו ומהרגע הראשון הוא עזר כיוון תמך והיה שם לצידו בכל דבר ! מקצועי יודע לדבר ובמיוחד יודע להקשיב מרוצים מאוד וממליציםDanny JadowskyDanny Jadowsky ★★★★★ יועץ עסקי מצוין.מאוד מנוסה.מומלץ בחום!eyal suhereyal suher ★★★★★ שמי אייל ובבעלותי סוכנות תרגום. הגעתי לירון לוי דרך המלצה. ירון מלווה את העסק שלי בחצי שנה האחרונה. בזכותו ייצבתי את הניהול העסקי והפיננסי של העסק. מאוד מרוצה מהמקצועיות של ירון ומהמחויבות שלו להצלחת העסק שלילסיכום אני ממליץ בחוםSimcha KleinSimcha Klein ★★★★★ ממליץ בחום על ירון.קיבלנו הכוונה דיוק במודל העסקי והמון טיפים שלקחו את העסק שלנו קדימה.Saar RamSaar Ram ★★★★★ ממליץ בחום על ירון!עברתי עם ירון תהליך של למידה בנוגע לניהול העסק שלי .ובדרך קבלתי עוד הדרכות וטיפים שלא ידעתי אפילו לבקש אותם. קבלתי תמורה ממש טובה ואני ממליץ על ירון בחוםמודה לך ירון ובטוח שנמשיך עוד לעבוד ביחדTomer GlerenterTomer Glerenter ★★★★★ ירון עשה איתי עבודה מקצועית ואפקטיבית. הבין את מבנה העסק והצרכים שלו במהירות ונתן פתרונות יעילים ויצירתיים. ממליץ עליו בחום!Shlomo MankadiShlomo Mankadi ★★★★★ התחלתי עם ירון תהליך של קידום עסקי וקצת סדר בבלגן שהיה לי בעסקאני חייב להגיד לכם הבחור מקצועי ויודע בדיוק מה הוא עושהתוך חודש מהפגישה הראשונה שלנו כבר ראינו שינוי בתזרים של העסק ובכל ההתנהלות פשוט עשה לי סדר לימד אותי להתנהל נכון יותר והכי חשוב העלה לי את ההכנסות החודשיות בכמה עשרות אחוזיםאחרי תהליך של 3 חודשים העסק נמצא כבר במקום אחר ורק צומחמה שלא פחות חשוב כל התהליך היה כייפי ומהנה ירון מקצועי ויודע את העבודהאני ממליץ בחום לעסקים שרוצים ליווי אישי לעסק לא לחשוב פעמייםפשוט לוי ייעוץ עסקי!paz cohen zedekpaz cohen zedek ★★★★★ ייעוץ ברמה גבוהה איש מדהים תמיד זמין ושמח לעזור מומלץ מאוד !מיה ביטון אדריכלות ועיצוב פניםמיה ביטון אדריכלות ועיצוב פנים ★★★★★ ממליצה בחום על ירון !!!ירון יועץ עיסקי בגובה העיניים מכיר את השטח ומספק טיפים ועצות פרקטיות למימוש ומיקסום הפוטנציאל העיסקי. אני נהנתי מהשירות של ירון ושמחה שיש לי את האפשרות להתייעץ איתו בכל דילמה עיסקית שיש לי :)Amit Ben arieAmit Ben arie ★★★★★ מומלץ בחום!הגענו לירון עם רעיון וחלום והוא עזר לשים אותנו על המסלול הנכון בדרך להגשמתו.ירון עזר לנו לגבש את הרעיון, לתרגם אותו למספרים, הביא נקודת מבט נוספת וחשובה והמון מידע מהניסיון שלו בתחום. הכי חשוב, עזר לנו לתכנן נכון את העסק, הכין אותנו להרבה דברים שלא יכולנו לצפות בעצמנו, וכשהיה צריך, גם הוריד אותנו לקרקע.בנימה אישית, ירון עשה רושם מקצועי והכל תוך יחס אישי ואכפתיות.Raviv ShemeshRaviv Shemesh ★★★★★ היועץ העסקי שלי כבר למעלה משנה, לקח אותנו למקום שלא חשבנו שנגיע אליו תוך זמן ככ קצר. מקצוען, אין מיליםAmit GosherAmit Gosher ★★★★★ רבע שעה אל תוך הפגישה הראשונה שלי עם ירון התרווחתי אחורה בכסא שבמשרדו,הבנתי שהגעתי למקום הנכון ובעיקר לאיש הנכון.הרגשתי שיושב לפני לא רק אדם שיודע להכניס מספרים לטבלאות אקסל אלא גם בן אדם שמבין מי יושב מולו,מי הם הלקוחות של העסק ומהי הדרך הנכונה ביותר להפוך לעסק רווחי.לא טעיתי,כמה חודשים בתהליך הליווי וכבר רואים תוצאות.והכל נעשה בסבלנות,במיומנות,בצניעות ובמקצועיות.הצטערתי שלא אליו קודם.עמית גושר-צלם אדרכלות.Michael KrijevskyMichael Krijevsky ★★★★★ הגענו לירון אני ובת זוגתי כאשר כל מה שיש לנו זה רעיון, לא ידענו איך לייסם אותו, מה נדרש עבורו ומאיפה בכלל להתחיל. ירון מהר מאוד "סידר לנו את התמונה". הסביר באופן מאוד נגיש כל דבר ונושא.והכי חשוב בעיניי לאורך כל הדרך ירון לא ניסה לייפות את המציאות, התייחס לכל נושא באופן מאוד שמרני, לרבות סימולציות של תרחישים פסימיים ודרכי התמודדות איתם.חייב להגיד שמדובר במקצוען אמיתי!כעבור מס מפגשים מועט, ראינו תוכנית פעולה ברורה, הבנו מה עלינו לעשות ובאיזה סדר.ירון צייד אותנו בעצות זהב! (לא מגזים), היה אכפתי ומאוד מעורה בכל התעליך שלנו.ממליץ בחום להגיע לפגישה עם ירון - עצות זהב.הקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקההקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ★★★★★ מספר 1 בתחוםמומלץ!!!ראם ובניראם ובני ★★★★★ העסק עבד אבל לא כמו שכתוב בספריםהגענו לירון הוא ליווה אותנו במשך 9 חודשיםמקצועי, אמין, אכפתי היום אחרי התהליך עם ירון אני יכול להגיד שהשמיים הם הגבולתודה על הכל ירוןרחלי שלוםרחלי שלום ★★★★★ זכינו להכיר את ירון לפני קצת יותר מחצי שנה.לפני הכל אשיות מקסימה ומאירת פנים.ירון איש מקצוע אמיתי בעל ניסיון רחב ומקצועי מאוד.בעל כלים רחבים בתחוםמה שנתן לנו להצעיד את העסק למקום טוב יותר מקצועי ומנוהל מאוד.המון תודה לירון על הכלנריה ורחלירוני בארירוני בארי ★★★★★ ירון יודע לנתח את העסק ולבנות אסטרטגיה לגדילה והצלחה.בזכות ירון העסק שלי מתרחב ומצליח.ממליץ מאד על ירון .Noa SelaNoa Sela ★★★★★ ירון מלווה אותנו במקצועיות ומסירות, כבר מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. אנחנו מחכים לפגישות עם ירון וכל פעם יוצאים בהרגשה טובה עם תובנות ומסקנות חדשות.ירון זמין לכל שאלה, בכל זמן, סבלני ונדיב!אני ממליצה בחום על היעוץ העסקי של ירון!Yossi BeharYossi Behar ★★★★★ מומלץ בחום !אסף דדושאסף דדוש ★★★★★ Ilai SpakIlai Spak ★★★★★ ממליץ בחום ומניסיון על תהליך ייעוץ עם ירון, מיקד אותי מאוד ובתהליך צמיחה ושיפור תמידי. תודה רבה!tzvika avisartzvika avisar ★★★★★ פשוט תותח!🙏Noam Ohev ZionNoam Ohev Zion ★★★★★ ירון הוא פשוט מקצוען, הוא יודע לאבחן במקצועיות איפה צוואר הבקבוק של העסק, מה החוזקות ומה החולשות ולשים על זה את האצבע מהר מאוד.הגעתי לירון עם רווחיות ברצפה והרבה מאוד כאבי ראש, אחרי הליווי איתו כאבי הראש ירדו והרווחיות בעסק עלתה.תודה לך ירון, אני בטוח שאחזור בקרוב לקפיצה הבאה 🙏Omri BlutsteinOmri Blutstein ★★★★★ ירון מספק ייעוץ עסקי בצורה מאוד חמה, ביתית ומקצועית ביותר!שם לך את הדברים על השולחן ונותן הרבה מוטיבציה להמשך הדרך, מאמין בך ויודע לפשט את כל העולם העסקי המורכב.מדבר איתך כאילו באת לשבת אצלו בסלון לכוס קפה, בגובה העיניים עם העיניים קדימה,באמת אחלה של יועץ! :)Erez SwissaErez Swissa ★★★★★ לכל מי שמחפש ייעוץ , הכוונה ולפעמים גם פסיכולוג ירון לוי הוא הבחירה הנכונה. הגענו אליו בשלב קריטי בעסק ברמת החזון וכן ברמת הסמכויות בין השותפים וכבר לאחר מספר מפגשים מצאנו שפה משותפת בינינו ואת הכיוון העסקי העתידי שלנו.כל מפגש הוא חוויה ומקום להעלות רעיונות ודרכים לשיפור וכמובן כל המספרים היו מול עינינו בכל זמן(לא החוליה החזקה אצלנו) .ירון ידע להסביר מה אנחנו רואים איפה צריך"לחתוך" ואיפה להעצים.מומלץ בחום.תודה לך ירוןמקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENTמקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENT ★★★★★ אל ירון הגעתי במקרה! דרך המלצה של חבר! ירון היה פשוט מעולה! הוא עזר לי בכל השאלות, היה ממוקד, שירותי, עמד בזמנים, נתן לי מענה לכל צרותיי.הבחור מקצועי, איש עניין, מעולה בתחום הפיננסים ויועץ נדיר!. אני איתו כבר שנים. ומאוד אוהב גם בתור חבר וגם בתור יועץ. כל הכבוד!! תמשיך כך!!!שי בן אהרוןשי בן אהרון ★★★★★ ירון הבין את הנתונים מהר מאוד ונתן יעוץ מקצועי, מעשי ומדויקDarya TevelDarya Tevel ★★★★★ הגענו לירון, אחרי שחווינו חויה לא טובה עם "יועץ" אחר, וזה היה פשוט מעולה מהתחלה, הוא לקח את העסק פירק אותו איתנו לגורמים ולימד אותנו איך מרכיבים את סך חלקיו ושולטים בכל חלק בעסק שזה בדיוק מה שחיפשנו, וכמובן שיפר באחוזים רבים את המחזור החודשי בתוך 3 פגישות!! שאל שאלות נכונות ומכוונות וגרם לנו להסתכל על העסק מהצד ולהבין איך לתפעל אותו, והכי חשוב גם בתור בן אדם כיף לשבת איתו ולשוחח.ממליצה בחום.Liad GolanLiad Golan ★★★★★ ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך.הבנה מלאה שהצרכים שלי ונגיעה בנקודות שחשובות לעסק שלי.יש לי סטודיו לאימוני כושר וירון עזר לי מאוד למנף אותו.מומלץ בחום !Michal ben-yishaiMichal ben-yishai ★★★★★ אני עובדת עם ירון כבר כמה חודשים. הגעתי אליו בלי להבין כלום בניהול פיננסי של העסק. יש לי עסק שמגלגל הרבה כסף אבל בשורה התחתונה לא הצלחתי לצאת מהמינוס. ירון ממש ישב איתי ועזר לי לבנות תוכנית עסקית להתאוששות ואף לצמיחה. היום אני מרגישה שהשליטה בידיים שלי, וכמובן שצברתי המון ידע והבנה כיצד להתנהל נכון. היום אני כבר במקום אחר והיד עוד נטויה.קבוצת להב בטא סוכנות לביטוחקבוצת להב בטא סוכנות לביטוח ★★★★★ הפסיכולוג של העסק שלנו! בזכות ירון למדנו את העסק שלנו על בוריו, הבנו מה עלינו לעשות על מנת לקדם אותו בצורה אופטימלית, ונפתחנו לדרכים חדשות ומגוונות. ממליצים בחום!tamir itamir i ★★★★★ ירון פשוט מקצוען, מכל הבחינות. גם ברמה הכלכלית והירידה למספרים של העסק וגם ברמה היותר רחבה של שיווק. עברתי איתו תהליך ייעוץ וליווי של מספר חודשים וקיבלתי ממנו המון כלים, הוא פתח לי המון דברים חדשים ובאמת למדתי ממנו המון. מעבר לרמה המקצועית המאוד גבוהה, ירון גם בנאדם מאוד נעים וכיף לעבוד מולו. אני מאוד ממליץ על ירון לכל בעל עסק שרוצה לקחת ייעוץ עסקי!מאור ויצמןמאור ויצמן ★★★★★ ירון מלווה את העסק שלי ואני רוצה לציין כי עסק גדל והפך להיות רווחי בזכותו. תודה רבה אתה יועץ מעולהיהודית דדוש לוינסוןיהודית דדוש לוינסון ★★★★★ יועץ מקצועי ואמין, מתייחס לעסק של הלקוח כאילו עסק שלו. ממליצה בחוםamatsya harshoshnimamatsya harshoshnim ★★★★★ הגענו לירון בעקבות המלצה של חבר. אנחנו לא חדשים בעולם העסקי ובכל זאת גילינו הרבה שלא ידענו, קיבלנו תמיכה בתעוזה לפרוץ, וכתובת להתייעצות וקבלת החלטות נבונות.ירון מקצועי, מבין, בעל תפישה היקפית ונסיון בליווי מגוון רחב של עסקים ומכאן היתרון שלו עבורנו.תודה ירון!!!רוסטיקו משרדרוסטיקו משרד ★★★★★ ירון מלווה אותנו עם המון סבלנות במקצועיות ובמסירות כבר כמה חודשים. מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. הפגישות עם ירון, מעבר לחלק המקצועי, נותנות המון מוטיבציה להמשיך ולפעול.ירון זמין תמיד לכל בעיה שצצה ונותן מענה מיידי ויעיל!מומלץ בחום!!Ward MohannaWard Mohanna ★★★★★ הכסף שחסך לי ירון מטעויות עסקיות שהייתי יכול לטעות, מחזיר את עלות הייעוץ פי כמה..כל בנאדם חסר נסיון ( תאוריטי ומעשי) בתחום העסקים יכול לעשות טעויות גדולות ולהפסיד מלא כסף...רק בעיצות שנתן לי כשבקשתי מימון מהבנק כבר חסך לי את כל עלות הייעוץ, וכל דבר נוסף שהוא נתן לי ( והיה מלא מלא דברים) זה רק רווח בשבילי...הגעתי לירון בשלב בסיסי מאוד בעסק שלי, הוא הדריך אותי לבנות מותג, הוא לימד אותי לנהל עסק, לנהל כסף, לנהל השקעה, להשיג מימון בצורה נכונה, לנהל משא ומתן בצורה נכונה ועוד..הגעתי אליו עם רעיון שהוא קצת מוזר לא בית קפה ולא מסעדה רגילה, רעיון שהיה מצריך הרבה מחשבה מחוץ לקופסה, והוא בנה לי מודל עסקי חדש לגמרי, משהו שלא קיים אפילו בשוק, והמודל הזה הצליח ובגדול..התחלתי איתו כשהייתי עושה קצת שוקולדים בבית בשעות הערב, ועכשיו יש לי מפעל שוקולד עם 4 עובדים, עם מותג מוכר ואנסטגרם של 10 אלפים עוכבים..ירון היה תענוג לעבוד איתך וולמוד ממך .תודה רבה וניפגש בקרוב :-)Shaked Zusman SofferShaked Zusman Soffer ★★★★★ Adi hila Hazan ZukermanAdi hila Hazan Zukerman ★★★★★ בתחילת מגיפת הקורונה ובצל הסגרים וחוסר התפקוד הכללי של המשק, הרגשנו שזה הזמן שלנו ללמוד ולגדול. לירון הגענו עם חרדה לעתיד העסק שלנו עקב המצב הקשה שפקד את כולנו ובמיוחד עסקים שקשורים באופן ישיר לתרבות, פנאי וארועים. בעזרת ירון ולמדנו את העסק על בוריו. מעבר להבנה הכלכלית האבסולוטית שלו, ירון גם מבין עסק מזוויות נוספות כדוגמאת שיווק, פרסום ומבנה. את הכלים שקיבלנו ועדיין מקבלות לקידום ובניית עתיד העסק שלנו, לא יכלנו לקבל ולהבין בצורה טובה יותר ומעמיקה יותר. מרגישות שהליווי של ירון אותנו הינו בגדר חובה לקיום עסק בצורה מיטיבה ושההתקדמות שלנו קשורה באופן ישיר לליווי שלו. אין ספק שזו אחת ההשקעות המשתלמות ביותר לצמיחה ולמידה!יובל גינסברגיובל גינסברג ★★★★★ אני מנהל בחברת יבוא ושיווק לארץ. פניתי לירון לפני שנתיים לשיפור הרווחיות ובדיקת תהליכי ניהול בעסק. מיד בתחילת התהליך ירון היה יסודי, עניני ולא עושה הנחות וקיצורי דרך בבדיקות הראשונות. לאחר בדיקה מעמיקה של העסק, התחלנו תהליך ליווי צמוד לשיפור כל הבעיות שצפו. כולל בדיקות כדאיות של פרויקטים עסקיים שהתעניינתי בהם. בעיקר נקודות איזון שהוא המראה הכי קשה בעסק- שם התחיל לשקף בדיוק מה שאני לא רואה תמיד. ירון ליווה אותי באופן אישי והתיר בי חסמים שהיו אצלי ( קואצינג) כמנהל בעסק. טיפול בתקציב השיווק שהיה נכון לתקופות קשות שהעסק חווה בקרונה. מתברר שכלכלן חיצוני שבא ובודק את העסק מהצד, רואה הרבה דברים ששנים היו עקומים. בהצלחה לכולם.js_loader
שירותים נוספים

ליווי בהצלחה של מעל 1000 עסקים בכל התחומים

בין לקוחותינו:

סרטונים

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

רק להשאיר כמה פרטים ונחזור בהקדם

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 110 ביקורות
×
js_loader

השאירו לנו פרטים

ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם