ייעוץ עסקי לגלידריה

ישראל היא ארץ ים תיכונית חמה אשר בה לאורך חודשים רבים יש הצדקה וצורך לגשת לגלידריה וליהנות מתענוג צונן. יתר על כן, בגלידריות השוכנות במקומות סגורים כגון קניונים, הימים הטובים יכולים להימשך לאורך כל השנה והרווחיות נאה למדי. מעבר לכך ניתן להוסיף לגלידריה מטעמים שממש לא מצריכים ימים חמים במיוחד, החל בופל בלגי ועד לקרפ צרפתי וקפה טוב, וליהנות מרווחיות נאה. 

נשמע טוב, נכון? אבל כל בעל גלידריה יגיד לכם שהתמונה לא כל כך ורודה. ראשית, מפני שעם הביקוש גדל גם ההיצע והמשמעות היא שישנה תחרות לא פשוטה בין הגלידריות הקטנות. שנית, מפני שבכל זאת קיימת השפעה עונתית על המחזור ועל תנועת הלקוחות שלכם. שלישית, כי אם אתם חושבים שכל מה שצריך לעשות הוא רק לעמוד מאחורי הדוכן ולמזוג עוד כוס גלידה אמריקאית ללקוח מרוצה – אתם טועים. ורביעית, כי הקמת גלידריה מצליחה היא משימה מורכבת המצריכה גם מימון רציני. 

ואחרי שאמרנו כל זאת, נחזור להתחלה: יש בהחלט אפשרות להקים ולתפעל גלידריה רווחית ומצליחה לאורך תקופה ארוכה, בקונספטים ובמיקומים שונים, וגם ניתן להחזיר את ההשקעה בזמן קצר יחסית לענפים אחרים במשק ואף לתחומים אחרים בעסקי המזון. אבל על מנת לעשות זאת חשוב מאוד להסתייע בתהליך של ייעוץ עסקי לגלידריה שיכול להינתן בשלבים שונים, בוודאי אם אתם עוד מצויים בשלב הרעיון והחלום. מעבר לכך ייעוץ עסקי בהחלט יכול לסייע לגלידריות שנתקלות בקשיים וחוות תקופות של האטה והקטנה של הרווחיות, והוא חשוב מאוד כאשר מבצעים שינויים כמו רכישה של זיכיון, חילופי בעלים, הכנסה של מוצרי מזון חדשים, שינוי בקונספט והמיתוג, וכן הלאה. 

באמצעות יועץ עסקי מיומן אפשר בהחלט להקים גלידריה מבוססת ומצליחה, ולהביא גלידריה פעילה למצב של הגדלת הרווחיות ואף הגדלת המחזור.

איך בוחרים יועץ עסקי לגלידריה?

יועץ עסקי לגלידריה צריך לענות על כמה קריטריונים כדי שיוכל לספק את המענה הטוב ביותר. ראשית, עליו להיות בעל ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם מגוון גלידריות שלהן סיפק ייעוץ עסקי בהצלחה. שנית, על היועץ העסקי להיות בעל ניסיון רב גם בניהול עסקים בשטח, מפני שקיים הבדל משמעותי בין אנשים שיכולים לייעץ על סמך הקורסים שלקחו ומה שקראו בספרים, ובין מי שמכיר באופן אישי ומקרוב את האתגרים והאילוצים של בעל עסק. מלבד זאת ייעוץ עסקי לגלידריה עוסק בשורה האחרונה בהקמת עסק רווחי, או לחילופין בהגדלת הרווחיות והמחזור של עסק קיים. כלומר, השורה התחתונה של התהליך כולו היא פיננסית, וכמעט כל המרכיבים הרבים של הייעוץ מערבים היבטים כלכליים באופן ישיר או עקיף. לכן, הקריטריון המשמעותי השלישי הוא שהיועץ העסקי יהיה בעל השכלה כלכלית אקדמית נרחבת.

ייעוץ עסקי לגלידריה חדשה

אם אתם שוקלים להקים גלידריה אנו בטוחים שיש לכם חלומות יפים, כוונות טובות, מרץ ומוטיבציה. אין ספק שמדובר באיכויות חשובים וכפי שתראו בהמשך הדרך בהחלט תזדקקו למוטיבציה ולרצון להגשים את החלום כאשר תתקלו באתגרים. יחד עם זאת, מלבד האישיות הנהדרת שלכם, ההצלחה של גלידריה תלויה בעוד גורמים רבים נוספים ובראשם יכולת להתנהל נכון מבחינה פיננסית, ניהולית, שיווקית ומכירתית. לכן, עוד לפני שאתם יוצאים לדרך, הצעד הראשון והנחוץ הוא לפנות אל יועץ עסקי שילווה אתכם לכל אורך תהליך ההקמה ובתקופת ההרצה. והדבר הראשון שהיועץ העסקי יעשה, אחרי שיחת פתיחה והבהרה לגבי המשמעויות של הקמת גלידריה, הוא בדיקת כדאיות כלכלית.

בדיקת כדאיות כלכלית לגלידריה

ייתכן שאתם צעירים ונמרצים וכבר ממש בוער לכם להביא הכנסה יפה מהקיץ הקרוב. אנחנו לא רוצים לצנן לכם את ההתלהבות אבל לפני הכל צריך לבדוק אם לקונספט שלכם יש היתכנות כלכלית. מדובר בבדיקה שנקראת גם GO NO GO והמטרה שלה היא לבחון אם כדאי ללכת על הגלידריה לפי הקונספט שתכננתם, או אולי לשנות בו כמה דברים בשביל להביא לרווחיות יפה, או אולי לוותר על החלום ולחפש את הכסף במקום אחר. מדוע מדובר בבדיקה כל כך חשובה? מפני שכמו בדברים אחרים בחיים גם כאן החיפזון הוא מהשטן. כפי שתראו בהמשך הקמת גלידריה אינה משחק ילדים ומערבת המון שיקולים וצעדים, כמו גם הוצאות בלתי מבוטלות שיכולות להגיע למאות אלפי שקלים – תלוי בקונספט שלכם. אז המטרה של הבדיקה היא קודם כל לראות האם ואיך יוצרים גלידריה רווחית, ואם התוצאה היא שלילית ולא הולכים על החלום בכלל – אתם תחסכו מעצמכם עוגמת נפש מרובה ואף משבר כלכלי.

בנוסף, לבדיקת כדאיות כלכלית יש עוד מטרות, לא רק להגיד או "הולכים או לא הולכים על זה". בהנחה שמחליטים ללכת על העסק בקונספט כזה או אחר, הנתונים שלה ישמשו אתכם ואת היועץ העסקי שמלווה אתכם לבניית העסק מאלף ועד תו, לרבות התוכנית הכלכלית, התוכנית העסקית ותוכנית העבודה. לכן זו חייבת להיות בדיקה רצינית, מעמיקה ויסודית, המסתמכת על נתונים ריאליים ומדויקים ולא על משאלות לב, הערכות כלליות או הפנטזיות שלכם. 

כך לדוגמא, בדיקת כדאיות כלכלית צריכה כבר להביא הגדרות ראשוניות של קונספט ומיתוג הגלידריה, קהלי היעד שלה, המיקומים שיכולים להתאים, מוצרים סטנדרטיים וייחודיים, האם הגלידה תהיה מיוצרת במקום או שתקנו מיצרנים חיצוניים, וכדומה. כאשר היועץ העסקי מבצע את בדיקת הכדאיות הכלכלית הוא נעזר בניסיונו והיכרותו הנרחבת עם התחום על מנת לחדד את הקונספט במידת הצורך. מעבר לכך, בבדיקת כדאיות כלכלית לוקחים בחשבון עוד הרבה דברים: את התמחור של מתחרים, את שולי הרווח המקובלים בענף, האם תוכלו לספק יתרונות מיוחדים כמו מיקום מעולה, מחירים נוחים, שירות מצוין, מוצרים ייחודיים וכן הלאה.

כמובן שבדיקת הכדאיות הכלכלית חייבת להתחשב בהוצאות הצפויות לכם. חשוב שתבינו שפתיחת עסק מזון, אפילו אם מדובר "רק" בגלידריה, מצריכה הוצאות בלתי מבוטלות. כך לדוגמא, רק המקפיאים ומכונות הייצור יכולים לעלות בין עשרות אלפי למאות אלפי שקלים ולכך יש להוסיף את העלויות של שיפוץ המבנה ועיצובו הנאות, מה שיכול לעלות עוד כמה עשרות אלפי שקלים ואף למעלה מכך. כמו כן יש לקחת בחשבון הוצאות גבוהות למדי בתקופה הראשונה על שיווק ופרסום הגלידריה, יש לרכוש ציוד חיוני כמו מקררים, מכונות לגלידה אמריקאית וכל ציוד נלווה אחר, וגם רכישה ראשונית של חומרי גלם, רכישה של כיסאות ושולחנות, תשלומים עבור אגרות ורישיונות – למשל למשטרה, למכבי האש, לעירייה וכדומה.

מדובר בהוצאות שיכולות להתחיל אי שם בין מאה למאתיים אלף שקלים על גלידריה קטנה ופשוטה יחסית, ומכאן והלאה השמיים הם הגבול. מלבד זאת צריך לקחת בחשבון את הנושא של ההוצאות השוטפות: למשל השכירות שתשלמו על הנכס, הארנונה, הוצאות החשמל, כמות העובדים ומשכורותיהם, רכישה שוטפת של ציוד וחומרי גלם, תחזוקה של מקררים ומקפיאים, וכיוצא בזאת. 

אין אנו מתארים את ההוצאות האלו בשביל להוציא לכם את הרוח מהמפרשים. נהפוך הוא, אנו רוצים שאת החזון שלכם תיישמו עם הרגליים על הקרקע ותראו ברכה בעמלכם. לשם כך יש להיערך בצורה נכונה גם מהבחינה הפיננסית, כאשר זוכרים שתקופת ההרצה עשויה להתפרש על פני חודשים ארוכים, על כל המשתמע מכך מבחינת מעגל הלקוח וזרם ההכנסות שאינו קבוע בינתיים. למעשה, עדיף לחשוב שתצטרכו לחכות כשלוש שנים עד שתראו את מלוא הפוטנציאל של הגלידריה שלכם מתממש, ובמילים אחרות: זכרו שאתם כאן לטווח הארוך.

ואם דיברנו על היערכות פיננסית נכונה, היועץ העסקי שמבצע את בדיקת הכדאיות הכלכלית בודק גם את יכולותיכם הפיננסיות ואת מקורות המימון שיהיו פתוחים בפניכם, למשל ההון העצמי שלכם, האפשרות לקבל הלוואה מהבנק או בערבות מדינה, וכן הלאה. נתונים אלו גם יספקו ליועץ העסקי הערכה טובה לגבי הסיכויים שלכם לקבל אשראי מהבנק ואת ההיקף שלו, ובדרך זו אפשר יהיה להעריך את היכולת לעמוד בהוצאות הצפויות בתקופת ההקמה וההרצה. בהמשך הדרך, כאשר תגיעו לנקודה, היועץ העסקי גם יוכל לסייע בהשגה של המימון הדרוש באמצעות תוכנית עסקית מקצועית, רצינית ומשכנעת, ואף ילווה את הפניות שלכם אל גורמי המימון השונים.

מה עוד כולל ייעוץ עסקי לפתיחת גלידריה?

לפני שנמשיך בסקירה חשוב לציין כי חלק גדול מהבדיקות והמהלכים שמבוצעים בייעוץ לפתיחת גלידריה, נכון גם לגבי גלידריות קיימות ופעילות. ייעוץ עסקי לגלידריה הנמצאת בשלב ההקמה מתייחס לקשת רחבה של היבטים נוספים, החל בשיווק ומכירות ועד לניהול נכון של תזרים המזומנים. כך למשל, יש לתת את הדעת באופן רציני ומעמיק על נושא התמחור. כפי שאמרנו, הגלידריה שלכם יכולה להציע מגוון מטעמים מלבד גלידה בגביע, כגון קרפ צרפתי, וופל בלגי, פרוזן יוגורט, קפה טוב, גלידה תאילנדית וכן הלאה. מדובר בתוספות שבהחלט יכולות לתרום לרווחיות של העסק, אולם לשם כך התמחור של כלל המוצרים שלכם חייב להיות נכון ומקצועי. 

אחת הטעויות שמבצעים אנשים שנחפזים אל המטרה היא לעבור ברפרוף על השלב הזה ולקבוע את התמחור לפי השוואה למתחרים. אם המחירים האלה טובים בשבילם למה שלא יהיו טובים גם בשבילנו? אבל המציאות לא כל כך פשוטה. ייתכן למשל שלגלידריה שאליה השוויתם את עצמכם יש הסכם מצוין עם ספק חומרי הגלם, ייתכן שדמי השכירות שלה נמוכים יותר משלכם, ייתכן שהיא משלמת פחות לעובדים או מסתפקת ברמת רווחיות נמוכה מהרצונות שלכם, ייתכן שהיא מספקת מחירים נמוכים בחלק מאסטרטגיית משיכת לקוחות ובהמשך מתכוון להעלות מחירים על מוצר ספציפי אחד או יותר, וייתכן שהתמחור שלה פשוט לא נכון ולא רווחי. 

לכן, את התמחור יש לבצע בצורה רצינית ובהתאם לנתונים שלכם, החל ברווח הגולמי אחרי הפוד קוסט ועד לעלויות החשמל, העובדים והשכירות. כמו כן חשוב לקחת בחשבון את המיתוג שלכם, למשל כגלידריה יוקרתית או פשוטה ועממית, את המאפיינים המיוחדים של המוצרים, השירות והמיקום שלכם, את שאיפות הרווח שלכם, וכמובן שצריך גם להתחשב במחירים הסבירים והמקובלים בענף. את כל הנתונים האלו ונוספים לוקח היועץ העסקי ומוציא תחת ידיו תמחור מקצועי ונכון, המתחשב גם באסטרטגיה הכלכלית שלכם – למשל רווחיות פחות גבוהה על המוצר העיקרי, ורווחיות יותר גבוהה על מוצרים משניים כמו שתייה קלה, אייס קפה, פנקייק וכדומה.

עוד נקודה משמעותית היא בחירת הלוקיישן לגלידריה. יכול להיות שכבר יש לכם בראש את המיקום המושלם באחד מרחובות העיר, אבל האם הוא באמת הכי נכון ובעל פוטנציאל כלכלי? למשל, האם נכון יותר עבורכם לפתוח את הגלידריה בקניון עם עלויות גבוהות יותר אך גם יותר חודשי פעילות, או שמא עדיף לפתוח אותה בקרבת שפת הים, ברחוב ראשי או צדדי, במקום בו יש תנועה רבה יחסית של בני נוער בסמוך למוסדות חינוכיים, וכן הלאה. כל בחירה צריכה להתחשב בקונספט של הגלידריה, בעלויות וביכולות הכלכליות שלכם, בשאיפות הרווח, בהגדרה של קהלי היעד, במוצרים שאתם מציעים וכדומה.

כאמור, עד כה סקרנו חלק מהבדיקות והצעדים שמבוצעים במהלך ייעוץ עסקי לגלידריה חדשה. בשלב הבא כל אלו נמזגים אל תוכנית כלכלית, תוכנית עסקית ותוכנית עבודה מפורטת שאותה מלווה היועץ העסקי. מכיוון שרבים מצעדים ושלבים אלו נכונים גם לגבי ייעוץ עסקי לגלידריה קיימת, חשוב שתמשיכו לקרוא הלאה.

ייעוץ עסקי לגלידריה פעילה

ייעוץ עסקי לגלידריה פעילה עשוי להינתן בשלבים שונים של חיי העסק, החל בגלידריה שפועלת יפה ובעליה רוצים לנצל את המומנטום בשביל להגדיל רווחיות ומחזור, דרך גלידריות שחוות תקופת האטה, דשדוש ואפילו משבר, ועד לשינויים כמו הכנסת שותפים, העתקת דוכנים וסניפים וכדומה. מעבר לכך ייעוץ עסקי לגלידריה קיימת מומלץ לכל עסק המעוניין לשפר את הרווחיות, וחשוב מאוד לקבלו בכל שנה עד שנתיים בשביל להיות עם היד על הדופק.

בדומה לגלידריה חדשה, ייעוץ עסקי לגלידריה קיימת מתחיל בבדיקת עומק, אלא שכאן מדובר בעסק פעיל. בין היתר נבדקים הדוחות הכלכליים שלו, תזרים המזומנים, ההתנהלות השוטפת, עובדים ומשכורות, הסכמים מול ספקים, מוצרים רווחיים יותר או פחות, הלוואות והתחייבויות כספיות אחרות, המתחרים, תחום השיווק והמכירות, וכן הלאה. בסיום שלב זה בעלי הגלידריה מקבלים תמונה מקצועית, מהימנה ואובייקטיבית לגבי הנעשה בעסק.

בנוסף, הנתונים שהתקבלו בבדיקה המקדמית (ובמקרה של גלידריה חדשה – בדיקת הכדאיות הכלכלית), מהווים בסיס לבניית תוכנית עסקית. בגלידריה חדשה התוכנית העסקית תגדיר באופן מדויק את הקונספט ואת המטרות, ותביא את הצעדים הדרושים להשגת היעדים בצורה ריאלית ועם הרגליים על הקרקע. במקרה של גלידריה פעילה, בבדיקה המקדמית אנו רואים לא רק את הנכסים וההזדמנויות של העסק, אלא גם את הבעיות ונקודות החולשה שלו. לכן, היועץ העסקי יכול להציע פתרונות מקצועיים, אשר יבואו לידי ביטוי בתוכנית עסקית מסודרת ומאורגנת.

למעשה תוכנית עסקית היא יסוד ובסיס להתנהלותם של עסקים מכל תחום, והיא שמאפשרת לשמור על הקו הנכון לעסק לאורך תקופה ארוכה, גם מול שינויים בשוק. בתוכנית עסקית לגלידריה קיימת יובאו פתרונות הולמים לבעיות שהתגלו, והם יכולים להיות רבים ושונים. לדוגמא, התוכנית עשויה לכוון לשינויים במצבת העובדים בעסק, לכניסה למו"מ מחודש עם ספק חומרי הגלם או פנייה לספק חדש. כמו כן היא עשויה לכוון לשינויים במוצרי המזון שמציעה הגלידריה, לשינויים בתמחור, לשינויים בתחום השיווק והפרסום וכיוצא בזאת. מדובר בתוכנית שתשמש מעתה והלאה כמפה לבעל העסק כך שיבין היטב היכן הוא עומד, לאן הוא חותר להגיע וכיצד עליו לעשות זאת. התוכנית העסקית נבנית על ידי היועץ העסקי לפי הנתונים שהתגלו, לפי ניסיונו המקצועי והיכרותו המעמיקה עם התחום, ותוך שיתוף פעולה מלא עם בעל העסק.

היבטים נוספים של ייעוץ עסקי לגלידריה

ייעוץ עסקי לגלידריה קיימת (או חדשה) עשוי להתייחס לקשת רחבה של היבטים נוספים. כך למשל, הוא עשוי להתמקד בכל הקשור לתחום השיווק והמכירות: כיצד מגבירים ומשפרים את ההמלצות העוברות מפה לאוזן על הגלידריה, כיצד דואגים ליידע את הציבור המקומי על פעילותה, איך מנצלים נכון מבצעים והנחות, איך משתמשים במדיה הדיגיטלית באופן יעיל ונכון לאופי העסק ולקהל היעד שלו. 

בנוסף, הייעוץ העסקי יתייחס לכל הקשור בהתנהלות השוטפת של גלידריה פעילה, אשר יכולות להיות לה השפעות מהותיות על שביעות הרצון של הלקוחות, על האווירה במקום ועל הרווחיות בכללותה. במידה שהיועץ מבחין בנקודות תורפה או בעיות בהתנהלות, ביכולתו להציע קשת רחבה של כלים ניהוליים המעשירים את הבעלים ברמה האישית והמקצועית כאחת, החל בניהול אפקטיבי של זמנם האישי, ועד להאצלת סמכויות והעלאת המוטיבציה בקרב העובדים.

לקביעת פגישת ייעוץ עסקי לגלידריה ללא עלות וללא התחייבות פנו אלינו עכשיו בהודעה, טלפון או ווטסאפ

 

ירון לוי

יועץ עסקי מהמובילים בישראל, כלכלן מומחה, והבעלים של חברת "לוי יועצים" אשר ליוותה בהצלחה מעל 1000 עסקים, בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

רוסטיקו משרדרוסטיקו משרד ★★★★★ ירון מלווה אותנו עם המון סבלנות במקצועיות ובמסירות כבר כמה חודשים. מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. הפגישות עם ירון, מעבר לחלק המקצועי, נותנות המון מוטיבציה להמשיך ולפעול.ירון זמין תמיד לכל בעיה שצצה ונותן מענה מיידי ויעיל!מומלץ בחום!!ספיר מנצורספיר מנצור ★★★★★ הגענו לירון דרך המלצה של חבר טוב שלנו ומהרגע הראשון הוא עזר כיוון תמך והיה שם לצידו בכל דבר ! מקצועי יודע לדבר ובמיוחד יודע להקשיב מרוצים מאוד וממליציםpaz cohen zedekpaz cohen zedek ★★★★★ ייעוץ ברמה גבוהה איש מדהים תמיד זמין ושמח לעזור מומלץ מאוד !ראם ובניראם ובני ★★★★★ העסק עבד אבל לא כמו שכתוב בספריםהגענו לירון הוא ליווה אותנו במשך 9 חודשיםמקצועי, אמין, אכפתי היום אחרי התהליך עם ירון אני יכול להגיד שהשמיים הם הגבולתודה על הכל ירוןרחלי שלוםרחלי שלום ★★★★★ זכינו להכיר את ירון לפני קצת יותר מחצי שנה.לפני הכל אשיות מקסימה ומאירת פנים.ירון איש מקצוע אמיתי בעל ניסיון רחב ומקצועי מאוד.בעל כלים רחבים בתחוםמה שנתן לנו להצעיד את העסק למקום טוב יותר מקצועי ומנוהל מאוד.המון תודה לירון על הכלנריה ורחליEyal GalEyal Gal ★★★★★ הגדולה של יועץ היא לדעת לפשט רעיונות מורכבים ולהסביר אותם בצורה הכי ברורה שיש. ירון עשה איתי עבודה מקצועית שעזרה לי לבנות מסלול נכון לעסק שלי ולהתקדם קדימה. מומלץ בחוםTomer GlerenterTomer Glerenter ★★★★★ ירון עשה איתי עבודה מקצועית ואפקטיבית. הבין את מבנה העסק והצרכים שלו במהירות ונתן פתרונות יעילים ויצירתיים. ממליץ עליו בחום!הקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקההקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ★★★★★ מספר 1 בתחוםמומלץ!!!Omri BlutsteinOmri Blutstein ★★★★★ ירון מספק ייעוץ עסקי בצורה מאוד חמה, ביתית ומקצועית ביותר!שם לך את הדברים על השולחן ונותן הרבה מוטיבציה להמשך הדרך, מאמין בך ויודע לפשט את כל העולם העסקי המורכב.מדבר איתך כאילו באת לשבת אצלו בסלון לכוס קפה, בגובה העיניים עם העיניים קדימה,באמת אחלה של יועץ! :)רונן מרדכירונן מרדכי ★★★★★ יכולת הבנה של העסק ברמה מאוד גבוהה ובמהירות!! ללא ספק החלטה נכונה עסקית לפנות אל ירון,מאיר את הזרקור לדברים החשובים בעסק , יכולות לפתור בעיות מתוך מחשבה ונסיון והכי חשוב יש תוצאות!!Orel RazOrel Raz ★★★★★ חברים יקרים תרשו לי להציג בפניכם את ה-אדם שהולך לשנות לכם את החיים, מר ירון לוי היועץ מספר אחת היום!הגענו לירון עסק מפרוק ושבור מכל בחינה שהיא עם מחזורים עלובים והצלחנו לשלש את ההון שלנו בעזרת ליווי אישי וצמוד שאין דומה לו.לאחר ליווי של 2 יועצים כושלים אני רוצה להמליץ על ה-יועץ הכי טוב שיש היום באמת שאפו גדול - תודה רבה לך ירון 🥰מאור ויצמןמאור ויצמן ★★★★★ ירון מלווה את העסק שלי ואני רוצה לציין כי עסק גדל והפך להיות רווחי בזכותו. תודה רבה אתה יועץ מעולהShaked Zusman SofferShaked Zusman Soffer ★★★★★ Danny JadowskyDanny Jadowsky ★★★★★ יועץ עסקי מצוין.מאוד מנוסה.מומלץ בחום!Ilai SpakIlai Spak ★★★★★ ממליץ בחום ומניסיון על תהליך ייעוץ עם ירון, מיקד אותי מאוד ובתהליך צמיחה ושיפור תמידי. תודה רבה!Roy GorenRoy Goren ★★★★★ ירון ממש מומחה בייעוץ פיננסי לעסקים, מבין את כל הנושאים הקשורים ישירות ועקיפין להוצאות וניהול כספי של העסק. גם נכנס לעובי הקורה בנושאים ביתיים שמשפיעים על כלכלת העסק. הוא בודק את כל הנושאים הקשורים לכלכלת העסק כאילו היה שלו. מביא פתרונות פשוטים ויעילים לשיפור מיידי של המצב הכלכלי. מאוד יסודי ועינייני. אדם נעים וזורם- מדבר בגובה עיניים, בשפה ברורה וישירה. מומלץ מאוד.רוני בארירוני בארי ★★★★★ ירון יודע לנתח את העסק ולבנות אסטרטגיה לגדילה והצלחה.בזכות ירון העסק שלי מתרחב ומצליח.ממליץ מאד על ירון .Michael KrijevskyMichael Krijevsky ★★★★★ הגענו לירון אני ובת זוגתי כאשר כל מה שיש לנו זה רעיון, לא ידענו איך לייסם אותו, מה נדרש עבורו ומאיפה בכלל להתחיל. ירון מהר מאוד "סידר לנו את התמונה". הסביר באופן מאוד נגיש כל דבר ונושא.והכי חשוב בעיניי לאורך כל הדרך ירון לא ניסה לייפות את המציאות, התייחס לכל נושא באופן מאוד שמרני, לרבות סימולציות של תרחישים פסימיים ודרכי התמודדות איתם.חייב להגיד שמדובר במקצוען אמיתי!כעבור מס מפגשים מועט, ראינו תוכנית פעולה ברורה, הבנו מה עלינו לעשות ובאיזה סדר.ירון צייד אותנו בעצות זהב! (לא מגזים), היה אכפתי ומאוד מעורה בכל התעליך שלנו.ממליץ בחום להגיע לפגישה עם ירון - עצות זהב.Amit Ben arieAmit Ben arie ★★★★★ מומלץ בחום!הגענו לירון עם רעיון וחלום והוא עזר לשים אותנו על המסלול הנכון בדרך להגשמתו.ירון עזר לנו לגבש את הרעיון, לתרגם אותו למספרים, הביא נקודת מבט נוספת וחשובה והמון מידע מהניסיון שלו בתחום. הכי חשוב, עזר לנו לתכנן נכון את העסק, הכין אותנו להרבה דברים שלא יכולנו לצפות בעצמנו, וכשהיה צריך, גם הוריד אותנו לקרקע.בנימה אישית, ירון עשה רושם מקצועי והכל תוך יחס אישי ואכפתיות.יובל גינסברגיובל גינסברג ★★★★★ אני מנהל בחברת יבוא ושיווק לארץ. פניתי לירון לפני שנתיים לשיפור הרווחיות ובדיקת תהליכי ניהול בעסק. מיד בתחילת התהליך ירון היה יסודי, עניני ולא עושה הנחות וקיצורי דרך בבדיקות הראשונות. לאחר בדיקה מעמיקה של העסק, התחלנו תהליך ליווי צמוד לשיפור כל הבעיות שצפו. כולל בדיקות כדאיות של פרויקטים עסקיים שהתעניינתי בהם. בעיקר נקודות איזון שהוא המראה הכי קשה בעסק- שם התחיל לשקף בדיוק מה שאני לא רואה תמיד. ירון ליווה אותי באופן אישי והתיר בי חסמים שהיו אצלי ( קואצינג) כמנהל בעסק. טיפול בתקציב השיווק שהיה נכון לתקופות קשות שהעסק חווה בקרונה. מתברר שכלכלן חיצוני שבא ובודק את העסק מהצד, רואה הרבה דברים ששנים היו עקומים. בהצלחה לכולם.amatsya harshoshnimamatsya harshoshnim ★★★★★ הגענו לירון בעקבות המלצה של חבר. אנחנו לא חדשים בעולם העסקי ובכל זאת גילינו הרבה שלא ידענו, קיבלנו תמיכה בתעוזה לפרוץ, וכתובת להתייעצות וקבלת החלטות נבונות.ירון מקצועי, מבין, בעל תפישה היקפית ונסיון בליווי מגוון רחב של עסקים ומכאן היתרון שלו עבורנו.תודה ירון!!!Ward MohannaWard Mohanna ★★★★★ הכסף שחסך לי ירון מטעויות עסקיות שהייתי יכול לטעות, מחזיר את עלות הייעוץ פי כמה..כל בנאדם חסר נסיון ( תאוריטי ומעשי) בתחום העסקים יכול לעשות טעויות גדולות ולהפסיד מלא כסף...רק בעיצות שנתן לי כשבקשתי מימון מהבנק כבר חסך לי את כל עלות הייעוץ, וכל דבר נוסף שהוא נתן לי ( והיה מלא מלא דברים) זה רק רווח בשבילי...הגעתי לירון בשלב בסיסי מאוד בעסק שלי, הוא הדריך אותי לבנות מותג, הוא לימד אותי לנהל עסק, לנהל כסף, לנהל השקעה, להשיג מימון בצורה נכונה, לנהל משא ומתן בצורה נכונה ועוד..הגעתי אליו עם רעיון שהוא קצת מוזר לא בית קפה ולא מסעדה רגילה, רעיון שהיה מצריך הרבה מחשבה מחוץ לקופסה, והוא בנה לי מודל עסקי חדש לגמרי, משהו שלא קיים אפילו בשוק, והמודל הזה הצליח ובגדול..התחלתי איתו כשהייתי עושה קצת שוקולדים בבית בשעות הערב, ועכשיו יש לי מפעל שוקולד עם 4 עובדים, עם מותג מוכר ואנסטגרם של 10 אלפים עוכבים..ירון היה תענוג לעבוד איתך וולמוד ממך .תודה רבה וניפגש בקרוב :-)אסף דדושאסף דדוש ★★★★★ Simcha KleinSimcha Klein ★★★★★ ממליץ בחום על ירון.קיבלנו הכוונה דיוק במודל העסקי והמון טיפים שלקחו את העסק שלנו קדימה.Yossi BeharYossi Behar ★★★★★ מומלץ בחום !Michal ben-yishaiMichal ben-yishai ★★★★★ אני עובדת עם ירון כבר כמה חודשים. הגעתי אליו בלי להבין כלום בניהול פיננסי של העסק. יש לי עסק שמגלגל הרבה כסף אבל בשורה התחתונה לא הצלחתי לצאת מהמינוס. ירון ממש ישב איתי ועזר לי לבנות תוכנית עסקית להתאוששות ואף לצמיחה. היום אני מרגישה שהשליטה בידיים שלי, וכמובן שצברתי המון ידע והבנה כיצד להתנהל נכון. היום אני כבר במקום אחר והיד עוד נטויה.Darya TevelDarya Tevel ★★★★★ הגענו לירון, אחרי שחווינו חויה לא טובה עם "יועץ" אחר, וזה היה פשוט מעולה מהתחלה, הוא לקח את העסק פירק אותו איתנו לגורמים ולימד אותנו איך מרכיבים את סך חלקיו ושולטים בכל חלק בעסק שזה בדיוק מה שחיפשנו, וכמובן שיפר באחוזים רבים את המחזור החודשי בתוך 3 פגישות!! שאל שאלות נכונות ומכוונות וגרם לנו להסתכל על העסק מהצד ולהבין איך לתפעל אותו, והכי חשוב גם בתור בן אדם כיף לשבת איתו ולשוחח.ממליצה בחום.נופר נהרינופר נהרי ★★★★★ Erez SwissaErez Swissa ★★★★★ לכל מי שמחפש ייעוץ , הכוונה ולפעמים גם פסיכולוג ירון לוי הוא הבחירה הנכונה. הגענו אליו בשלב קריטי בעסק ברמת החזון וכן ברמת הסמכויות בין השותפים וכבר לאחר מספר מפגשים מצאנו שפה משותפת בינינו ואת הכיוון העסקי העתידי שלנו.כל מפגש הוא חוויה ומקום להעלות רעיונות ודרכים לשיפור וכמובן כל המספרים היו מול עינינו בכל זמן(לא החוליה החזקה אצלנו) .ירון ידע להסביר מה אנחנו רואים איפה צריך"לחתוך" ואיפה להעצים.מומלץ בחום.תודה לך ירוןשרית אלתרשרית אלתר ★★★★★ ממליצה בחום. הייתי מאד מרוצה מהתהליך. הגעתי לירון בשביל יעוץ פיננסי ובניית תמחור לעסק חדש שאני מקימה. ירון עזר לי בבניית התמחור, הבנת כל המרכיבים שאני צריכה לקחת בחשבון בתהליך היצור, נתן לי המון טיפים בפן העסקי מעבר להיבט הפיננסי ועזר לסדר את הראש ולקבל זווית ראיה נוספת ואחרת.Kleiman OritKleiman Orit ★★★★★ שי בן אהרוןשי בן אהרון ★★★★★ ירון הבין את הנתונים מהר מאוד ונתן יעוץ מקצועי, מעשי ומדויקSaar RamSaar Ram ★★★★★ ממליץ בחום על ירון!עברתי עם ירון תהליך של למידה בנוגע לניהול העסק שלי .ובדרך קבלתי עוד הדרכות וטיפים שלא ידעתי אפילו לבקש אותם. קבלתי תמורה ממש טובה ואני ממליץ על ירון בחוםמודה לך ירון ובטוח שנמשיך עוד לעבוד ביחדtamir itamir i ★★★★★ ירון פשוט מקצוען, מכל הבחינות. גם ברמה הכלכלית והירידה למספרים של העסק וגם ברמה היותר רחבה של שיווק. עברתי איתו תהליך ייעוץ וליווי של מספר חודשים וקיבלתי ממנו המון כלים, הוא פתח לי המון דברים חדשים ובאמת למדתי ממנו המון. מעבר לרמה המקצועית המאוד גבוהה, ירון גם בנאדם מאוד נעים וכיף לעבוד מולו. אני מאוד ממליץ על ירון לכל בעל עסק שרוצה לקחת ייעוץ עסקי!Adi hila Hazan ZukermanAdi hila Hazan Zukerman ★★★★★ בתחילת מגיפת הקורונה ובצל הסגרים וחוסר התפקוד הכללי של המשק, הרגשנו שזה הזמן שלנו ללמוד ולגדול. לירון הגענו עם חרדה לעתיד העסק שלנו עקב המצב הקשה שפקד את כולנו ובמיוחד עסקים שקשורים באופן ישיר לתרבות, פנאי וארועים. בעזרת ירון ולמדנו את העסק על בוריו. מעבר להבנה הכלכלית האבסולוטית שלו, ירון גם מבין עסק מזוויות נוספות כדוגמאת שיווק, פרסום ומבנה. את הכלים שקיבלנו ועדיין מקבלות לקידום ובניית עתיד העסק שלנו, לא יכלנו לקבל ולהבין בצורה טובה יותר ומעמיקה יותר. מרגישות שהליווי של ירון אותנו הינו בגדר חובה לקיום עסק בצורה מיטיבה ושההתקדמות שלנו קשורה באופן ישיר לליווי שלו. אין ספק שזו אחת ההשקעות המשתלמות ביותר לצמיחה ולמידה!eyal suhereyal suher ★★★★★ שמי אייל ובבעלותי סוכנות תרגום. הגעתי לירון לוי דרך המלצה. ירון מלווה את העסק שלי בחצי שנה האחרונה. בזכותו ייצבתי את הניהול העסקי והפיננסי של העסק. מאוד מרוצה מהמקצועיות של ירון ומהמחויבות שלו להצלחת העסק שלילסיכום אני ממליץ בחוםאלעד לויאלעד לוי ★★★★★ tzvika avisartzvika avisar ★★★★★ פשוט תותח!🙏Noa SelaNoa Sela ★★★★★ ירון מלווה אותנו במקצועיות ומסירות, כבר מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. אנחנו מחכים לפגישות עם ירון וכל פעם יוצאים בהרגשה טובה עם תובנות ומסקנות חדשות.ירון זמין לכל שאלה, בכל זמן, סבלני ונדיב!אני ממליצה בחום על היעוץ העסקי של ירון!Raviv ShemeshRaviv Shemesh ★★★★★ היועץ העסקי שלי כבר למעלה משנה, לקח אותנו למקום שלא חשבנו שנגיע אליו תוך זמן ככ קצר. מקצוען, אין מיליםיהונתן חיויהונתן חיו ★★★★★ ירון הוא מקצוען אמיתי.לאחר סבב של התרשמות מול יועצים ידעתי שאיתו אני יעשה תהליך.בעז נחזור לתהליך בהקדם,תמשיך בעשיה מבורכת כמו שאתה יודעת לעשות!יהודית דדוש לוינסוןיהודית דדוש לוינסון ★★★★★ יועץ מקצועי ואמין, מתייחס לעסק של הלקוח כאילו עסק שלו. ממליצה בחוםNoam Ohev ZionNoam Ohev Zion ★★★★★ ירון הוא פשוט מקצוען, הוא יודע לאבחן במקצועיות איפה צוואר הבקבוק של העסק, מה החוזקות ומה החולשות ולשים על זה את האצבע מהר מאוד.הגעתי לירון עם רווחיות ברצפה והרבה מאוד כאבי ראש, אחרי הליווי איתו כאבי הראש ירדו והרווחיות בעסק עלתה.תודה לך ירון, אני בטוח שאחזור בקרוב לקפיצה הבאה 🙏מקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENTמקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENT ★★★★★ אל ירון הגעתי במקרה! דרך המלצה של חבר! ירון היה פשוט מעולה! הוא עזר לי בכל השאלות, היה ממוקד, שירותי, עמד בזמנים, נתן לי מענה לכל צרותיי.הבחור מקצועי, איש עניין, מעולה בתחום הפיננסים ויועץ נדיר!. אני איתו כבר שנים. ומאוד אוהב גם בתור חבר וגם בתור יועץ. כל הכבוד!! תמשיך כך!!!Liad GolanLiad Golan ★★★★★ ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך.הבנה מלאה שהצרכים שלי ונגיעה בנקודות שחשובות לעסק שלי.יש לי סטודיו לאימוני כושר וירון עזר לי מאוד למנף אותו.מומלץ בחום !מיה ביטון אדריכלות ועיצוב פניםמיה ביטון אדריכלות ועיצוב פנים ★★★★★ ממליצה בחום על ירון !!!ירון יועץ עיסקי בגובה העיניים מכיר את השטח ומספק טיפים ועצות פרקטיות למימוש ומיקסום הפוטנציאל העיסקי. אני נהנתי מהשירות של ירון ושמחה שיש לי את האפשרות להתייעץ איתו בכל דילמה עיסקית שיש לי :)Shlomo MankadiShlomo Mankadi ★★★★★ התחלתי עם ירון תהליך של קידום עסקי וקצת סדר בבלגן שהיה לי בעסקאני חייב להגיד לכם הבחור מקצועי ויודע בדיוק מה הוא עושהתוך חודש מהפגישה הראשונה שלנו כבר ראינו שינוי בתזרים של העסק ובכל ההתנהלות פשוט עשה לי סדר לימד אותי להתנהל נכון יותר והכי חשוב העלה לי את ההכנסות החודשיות בכמה עשרות אחוזיםאחרי תהליך של 3 חודשים העסק נמצא כבר במקום אחר ורק צומחמה שלא פחות חשוב כל התהליך היה כייפי ומהנה ירון מקצועי ויודע את העבודהאני ממליץ בחום לעסקים שרוצים ליווי אישי לעסק לא לחשוב פעמייםפשוט לוי ייעוץ עסקי!Amit GosherAmit Gosher ★★★★★ רבע שעה אל תוך הפגישה הראשונה שלי עם ירון התרווחתי אחורה בכסא שבמשרדו,הבנתי שהגעתי למקום הנכון ובעיקר לאיש הנכון.הרגשתי שיושב לפני לא רק אדם שיודע להכניס מספרים לטבלאות אקסל אלא גם בן אדם שמבין מי יושב מולו,מי הם הלקוחות של העסק ומהי הדרך הנכונה ביותר להפוך לעסק רווחי.לא טעיתי,כמה חודשים בתהליך הליווי וכבר רואים תוצאות.והכל נעשה בסבלנות,במיומנות,בצניעות ובמקצועיות.הצטערתי שלא אליו קודם.עמית גושר-צלם אדרכלות.קבוצת להב בטא סוכנות לביטוחקבוצת להב בטא סוכנות לביטוח ★★★★★ הפסיכולוג של העסק שלנו! בזכות ירון למדנו את העסק שלנו על בוריו, הבנו מה עלינו לעשות על מנת לקדם אותו בצורה אופטימלית, ונפתחנו לדרכים חדשות ומגוונות. ממליצים בחום!js_loader
שירותים נוספים

ליווי בהצלחה של מעל 1000 עסקים בכל התחומים

בין לקוחותינו:

סרטונים

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

רק להשאיר כמה פרטים ונחזור בהקדם

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 110 ביקורות
×
js_loader

השאירו לנו פרטים

ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם