איך מקימים עסק חדש?

צפה בסרטון : ייעוץ עסקי לעסקים חדשים

ישנם שני סוגים של אנשים בעולם – אלו שתמיד חלמו לפתוח עסק ואלו שטוב להם בתור שכירים. אם אתה שייך לסוג הראשון ובשלב בו החלום להקים עסק מתחיל לקרום עור וגידים, כדאי שתעשה את זה נכון.

לנצח את הסטטיסטיקה של פתיחת עסק

פתיחת עסק מלווה בדרך כלל בהתרגשות ובהתלהבות, אך למרבה הצער הסטטיסטיקות מספרות סיפור אחר – 15% מהעסקים לא שורדים את השנה הראשונה, 30% את השנה השנייה ו-50% לא יזכו לחגוג את השנה החמישית להיווסדות העסק.

יש שתי סיבות מרכזיות שגורמות לכך – הראשונה היא שיזמים לא מעריכים נכון כמה עולה לפתוח עסק, והשנייה היא שהם מדלגים על שלבים לפתיחת עסק, החיוניים להצלחתו כיוון שהם להוטים כבר להתחיל.

השלבים בפתיחת עסק עצמאי

לוי ייעוץ כלכלי ועסקי מציעה ליזמים ייעוץ להקמת עסק, ומסייעת להם להמנע מטעויות נפוצות בדרך. רתמנו את הידע והניסיון שלנו כדי ליצור עבורך מדריך לפתיחת עסק, המציג הן את מה שאנו מציעים למי שמגיע לתהליך איתנו והן כדי להסביר לך מהם השלבים בפתיחת עסק עצמאי.


אחד היתרונות הגדולים ביותר של פנייה אלינו על מנת שנלווה אותך באותם צעדים ראשונים בפתיחת עסק, היא ביכולת שלנו לחסוך ממך טעויות שעולות הרבה מאד כסף ושברון לב. התהליך אצלנו הוא תהליך בעל דגש פיננסי חזק ובעל התמקדות בפוטנציאל הרווחיות של העסק העתידי שלך. אלו השלבים אותם אנו מבצעים יחד על מנת להגדיל את הסיכוי שהעסק שתפתח יהיה רווחי:

1. בדיקת כדאיות כלכלית (Go -No Go)

במסגרת בדיקת כדאיות כלכלית אנחנו בודקים את ההיתכנות של העסק משני מובנים – עלות המוצר והיכולת למכור אותו ברווח, והאם יש לך את התקציב הדרוש עבור הקמת עסק חדש והרצתו.

 • הפקת אבטיפוס – בשלב הזה אנו מבקשים ממך להפיק את המוצר או אבטיפוס שלו על מנת להעריך את עלויות הייצור שלו. הניסיון שלנו מאפשר לנו לדעת מה יהיו עלויות הייצור שלו בייצור המוני.
• הגדרת הקונספט – אם העסק שלך מבוסס על שירותים או כבר יש לך ביד את האבטיפוס, עליך להחליט מה יהיה הקונספט של העסק – איך אתה מתכנן למכור, באילו אפיקים, מי הקהל שלך וכן הלאה. אנו מסייעים לך להגיע לתובנות ולחדד את ההבנה של מי אתה ומה המוצר שלך.
• בדיקת שוק – במקביל לשלב זה אנו מבצעים עבורך בדיקה של השוק על מנת לבדוק את תמחור המוצר אצל המתחרים ורמות הרווחיות בשוק בו אתה עתיד לפעול.
• הערכת תקורות – חוק רישוי עסקים בישראל מגדיר דרישות ספציפיות לסוגים שונים של עסקים. אם אתה יודע איזה סוג עסק אתה רוצה לפתוח, אנו מסייעים לך להבין מה יהיו עלויות התקורה שלו – השכירות, השיפוץ, האחזקה, הוצאת רישיון העסק וכן הלאה, כתלות במקום בו אתה מתכנן לפתוח את העסק שלך ובגודל הרצוי או הנדרש על פי חוק.
• הערכת יכולת פיננסית -האם יש לך את היכולת הפיננסית להתמודד עם עלויות פתיחת עסק חדש ועם חודשי ההרצה? האם יש לך את הפרופיל העסקי הנדרש על מנת לקבל הלוואות בערבות מדינה או הלוואה לפתיחת עסק מהבנק? הניסיון שלנו מאפשר לנו לדעת מראש מה הסיכוי שלך לקבל אשראי ובאיזה סדר גודל וכן לסייע בקבלתו, ולפיכך לדעת האם העסק יוכל לעמוד בעלויות ההקמה מבלי להסתבך בקשיים כלכליים.

2. תוכנית עסקית ל- Go – No Go

רוב המאמרים העונים על השאלה "איך פותחים עסק?" מסתיימים במקרה הטוב ביום שבו פתחת את העסק שלך, אבל במציאות, רוב העסקים הם לא "דקטלון" וכשהם פותחים את דלתותיהם אין צבא של קונים המסתער עליהם בציפייה.

לכן כאשר מגיעים אלינו לייעוץ לקראת פתיחת עסק, השלב הבא הוא היערכות לתקופת ההרצה שבה העסק בדרך כלל לא עובד מחד אבל משקיע משאבים בשיווק. לא מספיק לתכנן תקציב רק להקמה, אלא גם לתקופת ההרצה הנמשכת לפחות חצי שנה. בשלב זה אנו בונים תוכנית כלכלית הכוללת לא רק את עלויות ההקמה, אלא גם את עלויות ההרצה הכוללות את עלויות השיווק, תפעול מלאי ראשוני וההוצאות הקבועות, ומקבלים מספר שאומר לנו האם לאחר קבלת המימון לעסק עדיין הוא צפוי להיות רווחי ובעל כדאיות כלכלית.

3. השלמת התוכנית העסקית

תוכנית עסקית לעסק חדש שונה מתוכנית לעסק קיים, משום שהיא מצריכה שימוש ביותר מקדמי זהירות ומחייבת לשים במקום הרבה מאד "נעלמים" נתונים סטטיסטיים שליזם לא תמיד יש אותם. על אף שיזמים רבים עושים את השלב הזה, הפער בטיב התוכנית העסקית בין אלו שמשתמשים ביועץ עסקי לבין אלו שעושים זאת לבד, מורגש היטב כאשר הם מנסים להשתמש בתוכנית באופן יישומי.

מי שרוצה לפתוח עסק עצמאי מגיע עם המון אופטימיות, ולכן עושה לעצמו המון "הנחות" וייפוי מציאות בעת כתיבת התוכנית העסקית. זה אולי נעים יותר בזמן הכתיבה אבל בטווח הארוך חוטא למטרה. יועץ פיננסי שמכיר את השוק מוסיף לתהליך טונים יותר ריאליסטיים ואולי אף פסימיים, אבל הופך את התוכנית העסקית לריאלית יותר ולכן גם יותר ישימה ומאפשר בהמשך להפוך אותה לתוכנית עבודה. על התוכן של תוכנית עסקית למי שמעוניין לפתוח עסק עצמאי, תוכל לקרוא כאן

4. קישור לפתרונות פיננסיים ומקורות מימון

מכיוון שאנחנו יודעים כיצד לכתוב תוכנית עסקית, כזו שהבנק והקרן לעסקים קטנים ובינוניים אוהבים, יש לנו את היכולת והניסיון להשיג עבורך מימון לעסק ולחסוך לך זמן ובלאגן. יש לנו ניסיון רב במציאת פתרונות פיננסיים לעסקים הנמצאים בשלב פתיחת עסק, בדגש על השגת הלוואות בערבות מדינה, הלוואות לעסקים קטנים והלוואות לפתיחת עסק, וביכולתנו לסייע לך לעשות את הצעדים הראשונים בעסק שלך כשיש לך את ההון הדרוש.

5. חיבור עם בעלי מקצוע טובים

בשלבי הקמת עסק עצמאי ספקים טובים יכולים להרים אותך וספקים גרועים יכולים להפיל אותך ולרושש אותך. במהלך השנים יצרנו לנו רשימה של אנשי מקצוע מומחים, מקצועיים וישרים, אותם אנו יכולים לקשר עם לקוחותינו בעת הצורך. בדרך זו אנו יכולים לחסוך לך הן את ההתלבטות והן את ההימור, ופעמים רבות גם לקצר עבורך דרכים. בין המומלצים שלנו תוכל למצוא רואה חשבון שמתמחה בפתיחת עסק קטן או בפתיחת חברה בע"מ, עורך דין שמומחה לרישוי עסקים ודיני חוזים, מעצב פנים בעל התמחות בעסקים ומסעדות, מומחי שיווק דיגיטלי ומיתוג וכן הלאה.

6. האם לפתוח עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ?

ההחלטה תחת איזו התאגדות עסקית לפתוח עסק היא החלטה בעלת משמעות פיננסית, והיא שווה ויכולה לעלות הרבה מאד כסף. בעוד שרואה חשבון או עורך דין יכולים לקבל עבורך את ההחלטה הזו מטעמים שונים (טעמי מיסוי או טעמי הגנה משפטית), אנו בוחנים את הסוגיה מבחינת ההשפעה הכלכלית שלה על הרווחיות שלך.

7. התנהלות מול הספקים

אחד הדברים שיזם צריך ללמוד עם פתיחת עסק עצמאי הוא כיצד להתנהל מול ספקים. בעלי עסקים רבים לא מתנהלים נכון מול ספקים ויוצרים לעצמם אשראי לא נחוץ, לא מנצלים הנחות מזומן או הנחות כמות, ולא דואגים להתאמה בין המחיר המשולם לספק לבין התכנון בתוכנית העסקית.

ליווי עסקי אצלנו מאפשר לך להיות בטוח שבשלבים הראשונים של ההתקשרות עם הספקים, יהיה מישהו בעל ניסיון שישמש עבורך כיד מכוונת.

8. התנהלות עם הבנק

ניהול העסק שלך פירושו הפרדה בין החשבון העסקי והפרטי. הקמת עסק היא הזדמנות לגשת לבנק, לפתוח חשבון חדש ולקבל תנאים טובים לחשבון העסקי, אבל צריך לדעת מה לבקש.

אנו נלווה אותך בתהליך ונסייע לך הן להכין את התוכנית העסקית לקראת הפנייה לבנק והן לבקש את הדברים הנכונים בזמן הנכון – מסגרת אשראי מתאימה, הלוואה בגודל הנכון בריבית הנכונה לתקופה המתאימה, וכן הלאה.

9. הגדרה ובקרה של תהליכים בעסק

ייחודיות המוצרים – הגדרת הערכים המוספים של המוצר ואסטרטגיית השיווק שלו בהתאם
תמחור -תמחור המוצר באופן שיכסה את עלויות ההרצה, יתמודד עם הנחות, וישמר רווחיות. עוד על שיטת התמחור אותה אנו מציעים ללקוחות תוכל לקרוא כאן
בחירת מקום – מתן הערכה של עלויות השיפוץ, העלויות הקבועות, היתרונות והחסרונות שלו לקהל היעד התאמתו לתוכנית העסקית מבחינת עלויות, לפני סגירת החוזה .
גיוס עובדים -הגדרה של כמה עובדים לגייס, אילו, ומתי? כמה לשלם להם? איזו משכורת אתה מושך?
אסטרטגיית שיווק ומכירות – מתי מתחילים בתהליך השיווק והמכירות? איפה מפרסמים ובאיזה תקציב? אילו אנשי מקצוע לקחת?

10. דו"חות בקרה

שני הדברים החשובים ביותר לפתיחת עסק מצליח הם להצליח למכור, ולהתנהל פיננסית נכון. השילוב בין השניים יכול להבטיח שהעסק נמצא במסלול הנכון, בעוד שאם אחד הרכיבים חסר העסק מנווט למעשה ללא מצפן.

מכיוון שרוב העסקים לא עובדים על בסיס מזומן, אם אתה לא מנהל בקרה אתה לא יודע האם אתה רווחי. הדו"חות הכספיים הם הדרך לבחון את הרווחיות ולכן הם קריטיים לא רק להישרדות של העסק אלא גם לשיפור שלו ברווחיות ובהתנהלות. במסגרת ייעוץ להקמת עסק אנו יוצרים עבורך 3 דו"חות עיקריים: דו"ח רווח והפסד, דו"ח תזרים מזומנים ודו"ח תכנון מול ביצוע, שבעצם משווה בין התוכנית העסקית למה שקורה בפועל.

אנו מלמדים אותך כיצד לבנות את התזרים שלך, כיצד לנתח את המצב הכלכלי של העסק שלך וכיצד להסיק מסקנות. גם אם ניהול פיננסי הוא לא הצד החזק שלך בניהול עסקים, מילוי שוטף של הדו"חות הללו יאפשר לך לתרגל את השריר הזה ולהבטיח שהעסק שלך ישאר על המסלול לצמיחה.

נשמח ללוות אותך בדרך לפתיחת העסק שלך!

פתיחת עסק עצמאי היא תהליך של למידה, גם על עצמך ועל היכולות שלך וגם על התחום בו אתה הולך לעסוק. הבחירה בנו מאפשרת לך לעשות את המסע הזה בידיעה שיש לך רשת בטחון כלכלית ועם מי להתייעץ בשאלות הקשות, והיא מקטינה את חוסר הוודאות שמלווה את השנים הראשונות לפתיחת עסק.

לקביעת פגישת ייעוץ לפתיחת עסק ללא עלות וללא התחייבות פנו אלינו עכשיו בהודעה, טלפון או ווטסאפ.

ירון לוי

יועץ עסקי מהמובילים בישראל, כלכלן מומחה, והבעלים של חברת "לוי יועצים" אשר ליוותה בהצלחה מעל 1000 עסקים, בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. כמה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

רוסטיקו משרדרוסטיקו משרד ★★★★★ ירון מלווה אותנו עם המון סבלנות במקצועיות ובמסירות כבר כמה חודשים. מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. הפגישות עם ירון, מעבר לחלק המקצועי, נותנות המון מוטיבציה להמשיך ולפעול.ירון זמין תמיד לכל בעיה שצצה ונותן מענה מיידי ויעיל!מומלץ בחום!!ספיר מנצורספיר מנצור ★★★★★ הגענו לירון דרך המלצה של חבר טוב שלנו ומהרגע הראשון הוא עזר כיוון תמך והיה שם לצידו בכל דבר ! מקצועי יודע לדבר ובמיוחד יודע להקשיב מרוצים מאוד וממליציםpaz cohen zedekpaz cohen zedek ★★★★★ ייעוץ ברמה גבוהה איש מדהים תמיד זמין ושמח לעזור מומלץ מאוד !ראם ובניראם ובני ★★★★★ העסק עבד אבל לא כמו שכתוב בספריםהגענו לירון הוא ליווה אותנו במשך 9 חודשיםמקצועי, אמין, אכפתי היום אחרי התהליך עם ירון אני יכול להגיד שהשמיים הם הגבולתודה על הכל ירוןרחלי שלוםרחלי שלום ★★★★★ זכינו להכיר את ירון לפני קצת יותר מחצי שנה.לפני הכל אשיות מקסימה ומאירת פנים.ירון איש מקצוע אמיתי בעל ניסיון רחב ומקצועי מאוד.בעל כלים רחבים בתחוםמה שנתן לנו להצעיד את העסק למקום טוב יותר מקצועי ומנוהל מאוד.המון תודה לירון על הכלנריה ורחליEyal GalEyal Gal ★★★★★ הגדולה של יועץ היא לדעת לפשט רעיונות מורכבים ולהסביר אותם בצורה הכי ברורה שיש. ירון עשה איתי עבודה מקצועית שעזרה לי לבנות מסלול נכון לעסק שלי ולהתקדם קדימה. מומלץ בחוםTomer GlerenterTomer Glerenter ★★★★★ ירון עשה איתי עבודה מקצועית ואפקטיבית. הבין את מבנה העסק והצרכים שלו במהירות ונתן פתרונות יעילים ויצירתיים. ממליץ עליו בחום!הקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקההקונטיינר מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ★★★★★ מספר 1 בתחוםמומלץ!!!Omri BlutsteinOmri Blutstein ★★★★★ ירון מספק ייעוץ עסקי בצורה מאוד חמה, ביתית ומקצועית ביותר!שם לך את הדברים על השולחן ונותן הרבה מוטיבציה להמשך הדרך, מאמין בך ויודע לפשט את כל העולם העסקי המורכב.מדבר איתך כאילו באת לשבת אצלו בסלון לכוס קפה, בגובה העיניים עם העיניים קדימה,באמת אחלה של יועץ! :)רונן מרדכירונן מרדכי ★★★★★ יכולת הבנה של העסק ברמה מאוד גבוהה ובמהירות!! ללא ספק החלטה נכונה עסקית לפנות אל ירון,מאיר את הזרקור לדברים החשובים בעסק , יכולות לפתור בעיות מתוך מחשבה ונסיון והכי חשוב יש תוצאות!!Orel RazOrel Raz ★★★★★ חברים יקרים תרשו לי להציג בפניכם את ה-אדם שהולך לשנות לכם את החיים, מר ירון לוי היועץ מספר אחת היום!הגענו לירון עסק מפרוק ושבור מכל בחינה שהיא עם מחזורים עלובים והצלחנו לשלש את ההון שלנו בעזרת ליווי אישי וצמוד שאין דומה לו.לאחר ליווי של 2 יועצים כושלים אני רוצה להמליץ על ה-יועץ הכי טוב שיש היום באמת שאפו גדול - תודה רבה לך ירון 🥰מאור ויצמןמאור ויצמן ★★★★★ ירון מלווה את העסק שלי ואני רוצה לציין כי עסק גדל והפך להיות רווחי בזכותו. תודה רבה אתה יועץ מעולהShaked Zusman SofferShaked Zusman Soffer ★★★★★ Danny JadowskyDanny Jadowsky ★★★★★ יועץ עסקי מצוין.מאוד מנוסה.מומלץ בחום!Ilai SpakIlai Spak ★★★★★ ממליץ בחום ומניסיון על תהליך ייעוץ עם ירון, מיקד אותי מאוד ובתהליך צמיחה ושיפור תמידי. תודה רבה!Roy GorenRoy Goren ★★★★★ ירון ממש מומחה בייעוץ פיננסי לעסקים, מבין את כל הנושאים הקשורים ישירות ועקיפין להוצאות וניהול כספי של העסק. גם נכנס לעובי הקורה בנושאים ביתיים שמשפיעים על כלכלת העסק. הוא בודק את כל הנושאים הקשורים לכלכלת העסק כאילו היה שלו. מביא פתרונות פשוטים ויעילים לשיפור מיידי של המצב הכלכלי. מאוד יסודי ועינייני. אדם נעים וזורם- מדבר בגובה עיניים, בשפה ברורה וישירה. מומלץ מאוד.רוני בארירוני בארי ★★★★★ ירון יודע לנתח את העסק ולבנות אסטרטגיה לגדילה והצלחה.בזכות ירון העסק שלי מתרחב ומצליח.ממליץ מאד על ירון .Michael KrijevskyMichael Krijevsky ★★★★★ הגענו לירון אני ובת זוגתי כאשר כל מה שיש לנו זה רעיון, לא ידענו איך לייסם אותו, מה נדרש עבורו ומאיפה בכלל להתחיל. ירון מהר מאוד "סידר לנו את התמונה". הסביר באופן מאוד נגיש כל דבר ונושא.והכי חשוב בעיניי לאורך כל הדרך ירון לא ניסה לייפות את המציאות, התייחס לכל נושא באופן מאוד שמרני, לרבות סימולציות של תרחישים פסימיים ודרכי התמודדות איתם.חייב להגיד שמדובר במקצוען אמיתי!כעבור מס מפגשים מועט, ראינו תוכנית פעולה ברורה, הבנו מה עלינו לעשות ובאיזה סדר.ירון צייד אותנו בעצות זהב! (לא מגזים), היה אכפתי ומאוד מעורה בכל התעליך שלנו.ממליץ בחום להגיע לפגישה עם ירון - עצות זהב.Amit Ben arieAmit Ben arie ★★★★★ מומלץ בחום!הגענו לירון עם רעיון וחלום והוא עזר לשים אותנו על המסלול הנכון בדרך להגשמתו.ירון עזר לנו לגבש את הרעיון, לתרגם אותו למספרים, הביא נקודת מבט נוספת וחשובה והמון מידע מהניסיון שלו בתחום. הכי חשוב, עזר לנו לתכנן נכון את העסק, הכין אותנו להרבה דברים שלא יכולנו לצפות בעצמנו, וכשהיה צריך, גם הוריד אותנו לקרקע.בנימה אישית, ירון עשה רושם מקצועי והכל תוך יחס אישי ואכפתיות.יובל גינסברגיובל גינסברג ★★★★★ אני מנהל בחברת יבוא ושיווק לארץ. פניתי לירון לפני שנתיים לשיפור הרווחיות ובדיקת תהליכי ניהול בעסק. מיד בתחילת התהליך ירון היה יסודי, עניני ולא עושה הנחות וקיצורי דרך בבדיקות הראשונות. לאחר בדיקה מעמיקה של העסק, התחלנו תהליך ליווי צמוד לשיפור כל הבעיות שצפו. כולל בדיקות כדאיות של פרויקטים עסקיים שהתעניינתי בהם. בעיקר נקודות איזון שהוא המראה הכי קשה בעסק- שם התחיל לשקף בדיוק מה שאני לא רואה תמיד. ירון ליווה אותי באופן אישי והתיר בי חסמים שהיו אצלי ( קואצינג) כמנהל בעסק. טיפול בתקציב השיווק שהיה נכון לתקופות קשות שהעסק חווה בקרונה. מתברר שכלכלן חיצוני שבא ובודק את העסק מהצד, רואה הרבה דברים ששנים היו עקומים. בהצלחה לכולם.amatsya harshoshnimamatsya harshoshnim ★★★★★ הגענו לירון בעקבות המלצה של חבר. אנחנו לא חדשים בעולם העסקי ובכל זאת גילינו הרבה שלא ידענו, קיבלנו תמיכה בתעוזה לפרוץ, וכתובת להתייעצות וקבלת החלטות נבונות.ירון מקצועי, מבין, בעל תפישה היקפית ונסיון בליווי מגוון רחב של עסקים ומכאן היתרון שלו עבורנו.תודה ירון!!!Ward MohannaWard Mohanna ★★★★★ הכסף שחסך לי ירון מטעויות עסקיות שהייתי יכול לטעות, מחזיר את עלות הייעוץ פי כמה..כל בנאדם חסר נסיון ( תאוריטי ומעשי) בתחום העסקים יכול לעשות טעויות גדולות ולהפסיד מלא כסף...רק בעיצות שנתן לי כשבקשתי מימון מהבנק כבר חסך לי את כל עלות הייעוץ, וכל דבר נוסף שהוא נתן לי ( והיה מלא מלא דברים) זה רק רווח בשבילי...הגעתי לירון בשלב בסיסי מאוד בעסק שלי, הוא הדריך אותי לבנות מותג, הוא לימד אותי לנהל עסק, לנהל כסף, לנהל השקעה, להשיג מימון בצורה נכונה, לנהל משא ומתן בצורה נכונה ועוד..הגעתי אליו עם רעיון שהוא קצת מוזר לא בית קפה ולא מסעדה רגילה, רעיון שהיה מצריך הרבה מחשבה מחוץ לקופסה, והוא בנה לי מודל עסקי חדש לגמרי, משהו שלא קיים אפילו בשוק, והמודל הזה הצליח ובגדול..התחלתי איתו כשהייתי עושה קצת שוקולדים בבית בשעות הערב, ועכשיו יש לי מפעל שוקולד עם 4 עובדים, עם מותג מוכר ואנסטגרם של 10 אלפים עוכבים..ירון היה תענוג לעבוד איתך וולמוד ממך .תודה רבה וניפגש בקרוב :-)אסף דדושאסף דדוש ★★★★★ Simcha KleinSimcha Klein ★★★★★ ממליץ בחום על ירון.קיבלנו הכוונה דיוק במודל העסקי והמון טיפים שלקחו את העסק שלנו קדימה.Yossi BeharYossi Behar ★★★★★ מומלץ בחום !Michal ben-yishaiMichal ben-yishai ★★★★★ אני עובדת עם ירון כבר כמה חודשים. הגעתי אליו בלי להבין כלום בניהול פיננסי של העסק. יש לי עסק שמגלגל הרבה כסף אבל בשורה התחתונה לא הצלחתי לצאת מהמינוס. ירון ממש ישב איתי ועזר לי לבנות תוכנית עסקית להתאוששות ואף לצמיחה. היום אני מרגישה שהשליטה בידיים שלי, וכמובן שצברתי המון ידע והבנה כיצד להתנהל נכון. היום אני כבר במקום אחר והיד עוד נטויה.Darya TevelDarya Tevel ★★★★★ הגענו לירון, אחרי שחווינו חויה לא טובה עם "יועץ" אחר, וזה היה פשוט מעולה מהתחלה, הוא לקח את העסק פירק אותו איתנו לגורמים ולימד אותנו איך מרכיבים את סך חלקיו ושולטים בכל חלק בעסק שזה בדיוק מה שחיפשנו, וכמובן שיפר באחוזים רבים את המחזור החודשי בתוך 3 פגישות!! שאל שאלות נכונות ומכוונות וגרם לנו להסתכל על העסק מהצד ולהבין איך לתפעל אותו, והכי חשוב גם בתור בן אדם כיף לשבת איתו ולשוחח.ממליצה בחום.נופר נהרינופר נהרי ★★★★★ Erez SwissaErez Swissa ★★★★★ לכל מי שמחפש ייעוץ , הכוונה ולפעמים גם פסיכולוג ירון לוי הוא הבחירה הנכונה. הגענו אליו בשלב קריטי בעסק ברמת החזון וכן ברמת הסמכויות בין השותפים וכבר לאחר מספר מפגשים מצאנו שפה משותפת בינינו ואת הכיוון העסקי העתידי שלנו.כל מפגש הוא חוויה ומקום להעלות רעיונות ודרכים לשיפור וכמובן כל המספרים היו מול עינינו בכל זמן(לא החוליה החזקה אצלנו) .ירון ידע להסביר מה אנחנו רואים איפה צריך"לחתוך" ואיפה להעצים.מומלץ בחום.תודה לך ירוןשרית אלתרשרית אלתר ★★★★★ ממליצה בחום. הייתי מאד מרוצה מהתהליך. הגעתי לירון בשביל יעוץ פיננסי ובניית תמחור לעסק חדש שאני מקימה. ירון עזר לי בבניית התמחור, הבנת כל המרכיבים שאני צריכה לקחת בחשבון בתהליך היצור, נתן לי המון טיפים בפן העסקי מעבר להיבט הפיננסי ועזר לסדר את הראש ולקבל זווית ראיה נוספת ואחרת.Kleiman OritKleiman Orit ★★★★★ שי בן אהרוןשי בן אהרון ★★★★★ ירון הבין את הנתונים מהר מאוד ונתן יעוץ מקצועי, מעשי ומדויקSaar RamSaar Ram ★★★★★ ממליץ בחום על ירון!עברתי עם ירון תהליך של למידה בנוגע לניהול העסק שלי .ובדרך קבלתי עוד הדרכות וטיפים שלא ידעתי אפילו לבקש אותם. קבלתי תמורה ממש טובה ואני ממליץ על ירון בחוםמודה לך ירון ובטוח שנמשיך עוד לעבוד ביחדtamir itamir i ★★★★★ ירון פשוט מקצוען, מכל הבחינות. גם ברמה הכלכלית והירידה למספרים של העסק וגם ברמה היותר רחבה של שיווק. עברתי איתו תהליך ייעוץ וליווי של מספר חודשים וקיבלתי ממנו המון כלים, הוא פתח לי המון דברים חדשים ובאמת למדתי ממנו המון. מעבר לרמה המקצועית המאוד גבוהה, ירון גם בנאדם מאוד נעים וכיף לעבוד מולו. אני מאוד ממליץ על ירון לכל בעל עסק שרוצה לקחת ייעוץ עסקי!Adi hila Hazan ZukermanAdi hila Hazan Zukerman ★★★★★ בתחילת מגיפת הקורונה ובצל הסגרים וחוסר התפקוד הכללי של המשק, הרגשנו שזה הזמן שלנו ללמוד ולגדול. לירון הגענו עם חרדה לעתיד העסק שלנו עקב המצב הקשה שפקד את כולנו ובמיוחד עסקים שקשורים באופן ישיר לתרבות, פנאי וארועים. בעזרת ירון ולמדנו את העסק על בוריו. מעבר להבנה הכלכלית האבסולוטית שלו, ירון גם מבין עסק מזוויות נוספות כדוגמאת שיווק, פרסום ומבנה. את הכלים שקיבלנו ועדיין מקבלות לקידום ובניית עתיד העסק שלנו, לא יכלנו לקבל ולהבין בצורה טובה יותר ומעמיקה יותר. מרגישות שהליווי של ירון אותנו הינו בגדר חובה לקיום עסק בצורה מיטיבה ושההתקדמות שלנו קשורה באופן ישיר לליווי שלו. אין ספק שזו אחת ההשקעות המשתלמות ביותר לצמיחה ולמידה!eyal suhereyal suher ★★★★★ שמי אייל ובבעלותי סוכנות תרגום. הגעתי לירון לוי דרך המלצה. ירון מלווה את העסק שלי בחצי שנה האחרונה. בזכותו ייצבתי את הניהול העסקי והפיננסי של העסק. מאוד מרוצה מהמקצועיות של ירון ומהמחויבות שלו להצלחת העסק שלילסיכום אני ממליץ בחוםאלעד לויאלעד לוי ★★★★★ tzvika avisartzvika avisar ★★★★★ פשוט תותח!🙏Noa SelaNoa Sela ★★★★★ ירון מלווה אותנו במקצועיות ומסירות, כבר מההתחלה מרגישים שינויים משמעותיים בעסק. אנחנו מחכים לפגישות עם ירון וכל פעם יוצאים בהרגשה טובה עם תובנות ומסקנות חדשות.ירון זמין לכל שאלה, בכל זמן, סבלני ונדיב!אני ממליצה בחום על היעוץ העסקי של ירון!Raviv ShemeshRaviv Shemesh ★★★★★ היועץ העסקי שלי כבר למעלה משנה, לקח אותנו למקום שלא חשבנו שנגיע אליו תוך זמן ככ קצר. מקצוען, אין מיליםיהונתן חיויהונתן חיו ★★★★★ ירון הוא מקצוען אמיתי.לאחר סבב של התרשמות מול יועצים ידעתי שאיתו אני יעשה תהליך.בעז נחזור לתהליך בהקדם,תמשיך בעשיה מבורכת כמו שאתה יודעת לעשות!יהודית דדוש לוינסוןיהודית דדוש לוינסון ★★★★★ יועץ מקצועי ואמין, מתייחס לעסק של הלקוח כאילו עסק שלו. ממליצה בחוםNoam Ohev ZionNoam Ohev Zion ★★★★★ ירון הוא פשוט מקצוען, הוא יודע לאבחן במקצועיות איפה צוואר הבקבוק של העסק, מה החוזקות ומה החולשות ולשים על זה את האצבע מהר מאוד.הגעתי לירון עם רווחיות ברצפה והרבה מאוד כאבי ראש, אחרי הליווי איתו כאבי הראש ירדו והרווחיות בעסק עלתה.תודה לך ירון, אני בטוח שאחזור בקרוב לקפיצה הבאה 🙏מקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENTמקומות מיוחדים לאירועים - CALLEVENT ★★★★★ אל ירון הגעתי במקרה! דרך המלצה של חבר! ירון היה פשוט מעולה! הוא עזר לי בכל השאלות, היה ממוקד, שירותי, עמד בזמנים, נתן לי מענה לכל צרותיי.הבחור מקצועי, איש עניין, מעולה בתחום הפיננסים ויועץ נדיר!. אני איתו כבר שנים. ומאוד אוהב גם בתור חבר וגם בתור יועץ. כל הכבוד!! תמשיך כך!!!Liad GolanLiad Golan ★★★★★ ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך.הבנה מלאה שהצרכים שלי ונגיעה בנקודות שחשובות לעסק שלי.יש לי סטודיו לאימוני כושר וירון עזר לי מאוד למנף אותו.מומלץ בחום !מיה ביטון אדריכלות ועיצוב פניםמיה ביטון אדריכלות ועיצוב פנים ★★★★★ ממליצה בחום על ירון !!!ירון יועץ עיסקי בגובה העיניים מכיר את השטח ומספק טיפים ועצות פרקטיות למימוש ומיקסום הפוטנציאל העיסקי. אני נהנתי מהשירות של ירון ושמחה שיש לי את האפשרות להתייעץ איתו בכל דילמה עיסקית שיש לי :)Shlomo MankadiShlomo Mankadi ★★★★★ התחלתי עם ירון תהליך של קידום עסקי וקצת סדר בבלגן שהיה לי בעסקאני חייב להגיד לכם הבחור מקצועי ויודע בדיוק מה הוא עושהתוך חודש מהפגישה הראשונה שלנו כבר ראינו שינוי בתזרים של העסק ובכל ההתנהלות פשוט עשה לי סדר לימד אותי להתנהל נכון יותר והכי חשוב העלה לי את ההכנסות החודשיות בכמה עשרות אחוזיםאחרי תהליך של 3 חודשים העסק נמצא כבר במקום אחר ורק צומחמה שלא פחות חשוב כל התהליך היה כייפי ומהנה ירון מקצועי ויודע את העבודהאני ממליץ בחום לעסקים שרוצים ליווי אישי לעסק לא לחשוב פעמייםפשוט לוי ייעוץ עסקי!Amit GosherAmit Gosher ★★★★★ רבע שעה אל תוך הפגישה הראשונה שלי עם ירון התרווחתי אחורה בכסא שבמשרדו,הבנתי שהגעתי למקום הנכון ובעיקר לאיש הנכון.הרגשתי שיושב לפני לא רק אדם שיודע להכניס מספרים לטבלאות אקסל אלא גם בן אדם שמבין מי יושב מולו,מי הם הלקוחות של העסק ומהי הדרך הנכונה ביותר להפוך לעסק רווחי.לא טעיתי,כמה חודשים בתהליך הליווי וכבר רואים תוצאות.והכל נעשה בסבלנות,במיומנות,בצניעות ובמקצועיות.הצטערתי שלא אליו קודם.עמית גושר-צלם אדרכלות.קבוצת להב בטא סוכנות לביטוחקבוצת להב בטא סוכנות לביטוח ★★★★★ הפסיכולוג של העסק שלנו! בזכות ירון למדנו את העסק שלנו על בוריו, הבנו מה עלינו לעשות על מנת לקדם אותו בצורה אופטימלית, ונפתחנו לדרכים חדשות ומגוונות. ממליצים בחום!js_loader
שירותים נוספים

ליווי בהצלחה של מעל 1000 עסקים בכל התחומים

בין לקוחותינו:

סרטונים

אין מה להתלבט

פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות

רק להשאיר כמה פרטים ונחזור בהקדם

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 110 ביקורות
×
js_loader

השאירו לנו פרטים

ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם